با ساخت یک وب سایت عالی با طراحی کامل می‌توانید قدمی جدی به سوی ارتقای کسب و کار خود بردارید. اما طراحی سایت چیست و چرا طراحی‌ی سایت اهمیت دارد؟ در ادامه در خصوص قیمت طراحی سایت، سفارش طراحی سایت حرفه‌ای و ساخت سایت آنلاین بیشتر بخوانید.

آیا تاکنون به فکر گسترش کسب و کار خود افتاده‌اید؟ روش‌های مختلفی برای پیشرفت و شناخته شدن برند یا کسب و کار شما وجود دارد که یکی از آنها راه‌اندازی یک وب سایت است. و برای زدن یک سایت حتما قیمت طراحی‌ی سایت و سفارش طراحیِ سایت برای شما مهم خواهد بود و در این مقاله برای طراحی سایت شما را راهنمایی می‌کنیم.

ساختار طراحیِ سایت و تاثیر آن در جذب مشتری

طراحی وب چیزی است که ظاهر کلی یک وب سایت را ایجاد می‌کند و شامل فرآیند برنامه‌ریزی و ساخت اجزای سایت از ساختار و چیدمان گرفته تا تصاویر، رنگ‌ها، فونت و گرافیک می‌شود. طراحیِ سایت دارای اجزای متعددی است که با هم کار می‌کنند تا تجربه‌ی نهایی یک وب‌سایت را ایجاد کنند.

از جمله‌ی این اجزا می‌توان به طراحی گرافیک، طراحی تجربه کاربری (UX)، طراحی رابط، بهینه‌سازی موتور جستجو یا سئو (SEO) و تولید محتوا اشاره کرد. همه‌ی این عناصر با هم تعیین می‌کنند که یک وب سایت چطور به نظر برسد و در دستگاه‌های مختلف عمل کند.

طراحی وب با توسعه‌ی وب متفاوت است. توسعه‌ی وب کد نویسی واقعی است که باعث می‌شود یک وب سایت کار کند. هنگام ایجاد یک وب سایت، به هر دو طراحی سایت و توسعه وب نیاز است.

قیمت طراحیِ سایت: هویت برند خود را خاص کنید

طراحان وب سایت با در نظر گرفتن نیازهای مشتری، طراحی و چیدمان یک وب سایت را با تخصص و دانش فنی خود انجام می‌دهند. آنها درک عمیقی از UI (رابط کاربری) و UX (تجربه‌ی کاربری) دارند و در استفاده از برنامه‌های طراحی برای ایجاد عناصر بصری سایت ماهر هستند.

قیمت طراحیِ سایت و سفارش طراحیِ سایت برای شما در اولویت خواهد بود.

طراحان وب با مهارت و تخصص خود، هویت برند را در عناصر طراحیِ سایت ثبت می‌کنند.

بازدیدکنندگان یک سایت تجربه‌ی خود را بر اساس شکل ظاهری و آسانی استفاده از آن ارزیابی می‌کنند.

بنابراین، طراحان وب از Adobe، CorelDraw، Inkscape و سایر برنامه‌های طراحی برای ایجاد تصاویر متحرک، گرافیک، آیکون‌ها، لوگو و سایر عناصر یک وب سایت استفاده می‌کنند تا آن را تا حد ممکن جذاب سازند.

طراحان وب همچنین بر جنبه‌ی خلاقانه و بصری وب سایت نیز تمرکز می‌کنند و از شیوه‌های مختلف طراحی از جمله تقارن، رنگ‌ها، تناسبات و غیره برای جذب بازدیدکنندگان استفاده می‌کنند.

بعلاوه آنها با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی بر روی فونت‌ها، قرارگیری تصاویر و ویدئوها و لایه‌بندی نیز کار می‌کنند.

(شما می‌توانید برای اطلاعات خود از طراحی سایت ها یه طراحی سایت بیمارستان، طراحی سایت خیریه، طراحی سایت بانک، طراحی سایت آموزشی مراجعه کنید.)

طراحان وب ایده‌های شما را گرفته و آنها را به مدلی تبدیل می‌کنند که نشان می‌دهد وب سایت آینده‌ی شما به چه شکلی خواهد بود. طراحان سایت بخش خلاقانه‌ی طراحیِ سایت را بر عهده دارند.

اهمیت نقش کد نویس در طراحیِ سایت

توسعه دهندگان وب که گاهی به آنها مهندس یا کد نویس هم گفته می‌شود، ماکتی که طراح وب ساخته است را دریافت کرده و آن را به یک زبان برنامه‌نویسی ترجمه می‌کنند تا در وب نمایش داده شود. قیمت طراحیِ سایت و سفارش طراحیِ سایت یکی از الویت های مهم برای شروع طراحی سایت است.

آنها وب سایت را کاربردی می‌سازند که اغلب به معنای ویجت‌های کدگذاری سفارشی و ابزارهای دیگر است.

قیمت طراحیِ سایت: الزام مهارت فنی و مهارت طراحی

توسعه‌دهنده تجربه کاربری که به عنوان طراح یا توسعه‌دهنده‌ی UX نیز شناخته می‌شود، کسی است که وب سایت را کاربرپسند می‌سازد.

این افراد دارای مهارت‌های فنی و همینطور مهارت‌های طراحی هستند و از این مهارت‌ها برای ایجاد وب سایت استفاده می‌کنند تا بازدیدکنندگان را جذب کرده و نگه دارند.

(برای طراحی ورد پرس، طراحی سایت آتلیه، طراحی سایت تور گردشگری، طراحی سایت پتروشیمی، طراحی سایت بیمه، طراحی سایت لوازم التحریر، طراحی سایت خودرو، طراحی سایت لوازم خانگی، روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

اهمیت بالای UI و UX در طراحیِ سایت را بدانید

وب سایت شما یک مجموعه‌ی دیجیتالی است که به مشتریان بالقوه‌ی خود در خصوص محصولات یا خدمات شما اطلاعات می‌دهد و همچنین ارزش‌ها، فرهنگ شرکت، تخصص و قابل اعتماد بودن را نیز به آنها نشان می‌دهد.

شاید جالب باشد بدانید بیش از 75% از مردم، اعتبار یک وب سایت را بر اساس ظاهر آن قضاوت می‌کنند. به همین خاطر است که UI و UX در طراحیِ سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. این دو باید به خوبی در کنار هم قرار گیرند تا وب سایت را برای اهداف تجاری هدایت کنند. و لازم است قیمت طراحیِ سایت و سفارش طراحیِ سایت مناسبی را برای شرکت خود در نظر بگیرید.

در ادامه در خصوص این دو کلمه‌ی اختصاری و اهمیت آنها برای وب سایت بیشتر توضیح خواهیم داد.

هر دو طراحی UI و UX در طراحیِ سایت تمرکز مشابهی در ایجاد محصول نهایی دارند و هر دو مکمل یکدیگر هستند به گونه‌ای که یکی بدون دیگری ناقص است.

1. طراحی ux سایت در طراحیِ سایت

UX مخفف User Experience است و در فارسی به عنوان تجربه‌ی کاربر در نظر گرفته می‌شود. این حوزه از طراحی وب، تجزیه و تحلیل انتقادی و منطق را برای درک و برنامه‌ریزی برای نیازهای کاربر و تعامل آنها با محصولات، سیستم و خدمات بکار می‌برد.

قیمت طراحیِ سایت و سفارش طراحیِ سایت برای شما بسیار مهم خواهد بود و باید در اولویت کار خود قرار دهید.

طراحی ux سایت شامل تحقیق و همدلی برای مخاطب یا مخاطبان است؛ همراه با اهدافی که شامل قابلیت استفاده، مسیریابی، ارتباط محتوا و دسترسی می‌شود.

(برای دیدن اطلاعات بیشتر از طراحی ها روی لینک مورد نظر کلیک کنید. طراحی ux ui سایت)

طراحی UX مانند نقشه‌ی یک خانه است که به افراد کمک می‌کند در سایت شما به راحتی جستجو کنند.

2. طراحی ui سایت در طراحیِ سایت

UI مخفف User Interface یا رابط کاربری است و شامل تمام مکان‌های کوچک ملاقات بین کاربر و برنامه‌ی کامپیوتری (در این مورد وب سایت شما) می‌شود.

شما با در نظر گرفتن قیمت طراحیِ سایت و سفارش طراحیِ سایت می‌توانید استارت کار خود را بزنید.

رابط مجموعه‌ای از دستورات یا منوها است که به کاربر کمک می‌کند تا با برنامه ارتباط برقرار کند.

طراحی UI سایت ظاهر و احساس سایت را مشخص می‌کند و بعلاوه میزان راحتی ارتباط فرد با کاری که می‌خواهد انجام دهد را تعیین می‌کند.(برای دیدن اطلاعات بیشتر روی لینک کلیک کنید طراحی ux ui اپلیکیشن)

(برای طراحی های سایت هایی مثل  طراحی سایت صنعتی،طراحی سایت پوشاک روی لینک های مربوط کلیک کنید.)

طراحی رابط کاربری مانند اثاثیه، رنگ و جزئیات کوچک است که تجربه‌ی کاربر را بهبود می‌بخشد.

چگونگی پیدایش اولیه طراحیِ سایت از ابتدا تا کنون

مفهوم اینترنت یا شبکه‌ی جهانی وب اولین بار در سال 1940 در کتاب موری لینستر ظاهر شد. اینترنتی که ما امروزه می‌شناسیم به سال 1980 بازمی‌گردد اما چه کسی آن را ابداع کرد؟

البته نمی‌توان پاسخ دقیقی به این پرسش داد زیرا مجموعه‌ای از پیشرفت‌ها با یکدیگر ادغام شدند تا اینترنت امروزی را داشته باشیم.

اولین سایت‌هایی که در سال 1980 وجود داشتند شامل متن‌هایی در یک صفحه سیاه بودند که بسیار ساده به نظر می‌رسیدند زیرا تمرکز اصلی روی اشتراک‌گذاری اطلاعات بود. در کنار تمام این اطلاعات با مناسب ترین قیمت طراحیِ سایت و سفارش طراحی‌ی سایت می‌توانید طراحی سایت خوبی را بزنید.

به خاطر پس‌زمینه‌ی مشکی، سایت‌ها نیز مشکی بودند و به همین خاطر است که به این دوران، دوره‌ی سیاه گفته می‌شود.

با این حال، اولین نمونه‌های طراحی‌ی سایت در سال 1989 ایجاد شد؛ زمانی که تیم برنرز لی اولین سرور وب، یک مرورگر و یک صفحه وب ایجاد کرد.

او در سال 1989 و 1990 پیشنهاد ایجاد یک شبکه‌ی جهانی وب از شبکه‌های کامپیوتری متصل را داد که با اشتیاق فراوان روبرو شد. ظهور اولین وب سایت با پیاده‌سازی اولیه‌ی آن، تولد اولین طراحی وب سایت است.

(برای اطلاعات بیشتر از طراحی ها از جمله طراحی ورد پرس، طراحی سایت آتلیه روی لینک مورد نظر کلیک کنید.)

مزایای طراحی وب سایت خوب و ارتباط موثر با مخاطبان

یک طراحیِ سایت خوب می‌تواند نحوه‌ی ارتباط برند شما با مخاطبان را تغییر دهد. طراحی وب سایت امروزه از اهمیت زیادی برخوردار است. و قیمت طراحیِ سایت و سفارش طراحیِ سایت مناسب برای شما در اولویت ابتدای کار شماست.

بسیاری از سازمان‌ها یا کسب و کارها از طراحان وب حرفه‌ای برای ساخت سایت و راه اندازی سایت خود استفاده می‌کنند. در ادامه دلیل اهمیت طراحیِ سایت خوب را توضیح خواهیم داد.

قیمت طراحیِ سایت: نام تجاری خود را به خوبی جا بیندازید

تاثیر اولیه یک سایت با طراحی خوب می‌تواند بسیار مهم باشد. برای برندها همه چیز به این بستگی دارد که مشتریان یا مشتریان بالقوه چگونه به یک کسب و کار نگاه می‌کنند و این تا حد زیادی تحت تاثیر نحوه‌ی برداشت یا حس آنها نسبت به یک وب سایت است.

وب سایت شما نشان‌دهنده‌ی نام تجاری شماست و زمانی که بر طراحیِ سایت تمرکز می‌کنید، به شما کمک می‌کند تا تاثیر اولیه‌ی قدرتمند و قانع‌کننده داشته باشید.

(شما می‌توانید برای اطلاعات خود از طراحی سایت ها یه طراحی سایت بیمارستان، طراحی سایت بانک، طراحی سایت آموزشی، طراحی سایت ابزارآلات، طراحی سایت شرکت ساختمانی، طراحی سایت پزشکی مراجعه کنید.)

دلایل اهمیت طراحیِ سایت: رتبه‌‌ی خود را به راحتی در گوگل بالا ببرید

طراحی سایت دارای عناصر متنوعی است که می‌تواند بر رتبه‌ی وب سایت در گوگل نیز موثر باشد. برخی از این عناصر عبارتند از خوانایی، سازگاری با موبایل، سرعت وب سایت، نقشه سایت، ساختار URL و ناوبری سایت.

یک طراحی وبسایت خوب از همه‌ی این عناصر بهره می‌برد که متعاقبا باعث بیشتر دیده شدن صفحات برای موتورهای جستجو و همینطور مخاطبان می‌شود.

عواملی که باعث می‌شود طراحی‌ی سایت شما حرفه‌ای شود

چند ویژگی برند از جمله لوگو، طرح رنگ و فونت‌ها می‌توانند کمک کنند که مخاطبان برند شما را به خاطر بیاورند و به راحتی آن را از هزاران برند دیگر متمایز کنند.

یک طراحیِ سایت حرفه ای باید این جنبه‌ها را شامل شود و طراح سایت با در نظر گرفتن این نکات مهم به افزایش اعتبار برند و ثبات آن کمک می‌کند.

نرخ پرش با نرخ پرش در طراحیِ سایت بیشتر آشنا شوید

طراحی سایت خوب و جذاب بازدیدکنندگان را تشویق می‌کند تا بیشتر در سایت مانده و بخش‌های مختلف آن را بررسی و کاوش کنند. به همین ترتیب، وب سایتی که از نظر ظاهری پیچیده و پیمایش آن دشوار است.

باعث می‌شود بازدیدکنندگان در چند ثانیه سایت را ترک کنند. نرخ پرش بر اعتبار و رتبه‌بندی سایت تاثیر می‌گذارد. بنابراین با طراحیِ وبسایت خوب می‌توانید بازدیدکنندگان را برای مدتی طولانی‌تر نگه دارید و نرخ پرش را به حداقل برسانید.

(برای دیدن طراحی های مورد نظر روی لینک مورد نظر کلیک کنید: طراحی لوگو، طراحی بروشور)

قیمت طراحیِ سایت: آشنایی با انواع طراحی سایت

هر وب سایتی دارای طراحی منحصربفرد، کاربردی و سالید است. اگر آماده‌ی ساخت سایت هستید اما نمی‌دانید کدام فرمت برای شما مناسب‌تر است، بهتر است با انواع طراحیِ سایت اشنا شوید.

سفارش طراحیِ سایت تک صفحه‌ای

سایت‌های تک صفحه‌ای به گونه‌ای هستند که همه‌ی اطلاعات خود را روی یک صفحه وب نمایش می‌دهند. صفحه تکی می‌توان به همان بلندی باشد که طراحی می‌خواهد و به کاربران امکان می‌دهد تا برای دیدن همه‌ی اطلاعات به پایین اسکرول کنند.

هنگام طراحی سایت تک صفحه‌ای، بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها یک سفر خطی را برای ایجاد جریان اطلاعات به بازدیدکنندگان انتخاب می‌کنند.

این نوع طراحیِ سایت می‌تواند بسیار متنوع باشد زیرا کاربردهای منحصربفردی دارد. برای مثال، می‌توان از آن برای فروش محصولات، ارائه‌ی داستان شرکت و غیره استفاده کرد.

 قیمت طراحیِ سایت: استاتیک

یک طراحی وبسایت استاتیک نوعی طراحی است که تعامل کمی با کاربر دارد و طراحی آن عموما روی همه‌ی پلتفرم‌ها ثابت است. اغلب وب سایت با استفاده از کدهای پایه مانند HTML یا CSS ایجاد می‌شود و دارای تعداد ثابتی صفحه است که به ایجاد یک سایت کم‌هزینه کمک می‌کند.

این نوع طراحی سایت استاتیک به خاطر مدل ساده و قابلیت‌های اندک برای تعامل با بازدیدکنندگان، به جای فروش خدمات یا کالا برای ارائه‌ی اطلاعات مناسب است.(برای دیدن طراحی های مورد نظر روی لینک مورد نظر کلیک کنید  طراحی کاتالوگ)

قیمت طراحیِ سایت داینامیک

وب‌سایت‌های داینامیک بر خلاف سایت‌های استاتیک به کاربران امکان می‌دهند تا با صفحه وب تعامل برقرار کنند و یک طراحیِ سایت فعالانه و جذاب‌تر است. کد ایجاد این نوع وبسایت اغلب مستلزم چیزی با تطبیق‌پذیری بیشتر مانند جاوا اسکریپت، PHP یا ASP است.

این نوع طراحیِ سایت به خاطر مدل و طراحی‌های پیچیده‌تر با هزینه‌های بیشتری همراه هستند و البته در مقایسه با سایت‌های استاتیک زمان بارگذاری آنها نیز بیشتر است.

با این حال، این نوع وب سایت‌ها می‌توانند به طور موثر اطلاعات و مزایای یک محصول یا خدمات را از طریق یک نمایشگر جذاب انتقال دهند.

(برای طراحی های سایت‌هایی مثل طراحی سایت حقوقی و طراحی سایت کافه  روی لینک های مربوط کلیک کنید.)

قیمت طراحیِ سایت ریسپانسیو

یک طراحیِ وبسایت ریسپانسیو طرح و نمایش اطلاعات را بسته به اندازه‌ی مرورگر تغییر می‌دهد. چه صفحه‌ی وب روی یک دستگاه موبایل باز شود یا مرورگر لپ تاپ و کامپیوتر، صفحه وب می‌تواند با قرار دادن متن و مقیاس‌بندی تصاویر، خود را دستکاری کند تا صفحه نمایش هر اندازه‌ای را با مرتبط‌ترین اطلاعات پر کند.

این نوع طراحیِ سایت برای خیلی از وب سایت‌ها و سازمان‌ها مناسب است زیرا می‌تواند به کاربران امکان دهد تا اطلاعات و محصولات را به آسانی روی دستگاه‌های مختلف بررسی کنند.

(شما می‌توانید برای اطلاعات خود از طراحی سایت ها یه طراحی ست اداری  مراجعه کنید.)

قیمت طراحیِ سایت فروشگاهی

سایت‌های فروشگاهی به فروشندگان امکان می‌دهند تا محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش برسانند و مصرف‌کنندگان را قادر می‌سازند تا محصولات را به راحتی جستجو، ارزیابی و خرید کنند. طراحیِ سایت فروشگاهی برای موفقیت در امر فروش از اهمیت زیادی برخوردار است.

هدف از طراحیِ سایت فروشگاهی تشویق بازدیدکنندگان به خرید از طریق رنگ‌ها، فونت‌ها، تصاویر، متن و گرافیک صحیح است.

یک سایت فروشگاهی باید کاربرپسند باشد تا بازدیدکنندگان بتوانند به راحتی محصولات مورد نظر خود را پیدا کنند. بعلاوه سایت فروشگاهی به ایجاد اعتماد و هویت برند قوی کمک می‌کند.

در نهایت اینکه طراحیِ سایت فروشگاهی برای جذب بازدیدکنندگان، ثبت نام در سایت، تشویق به خرید و بازگشت برای خریدهای دیگر مهم است.

(شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر خود از طراحی سایت ها یه طراحیِ سایت فروشگاهی مراجعه کنید.)

سفارش طراحیِ سایت شرکتی

یک وب سایت برای موفقیت شرکت‌ها یا صاحبان مشاغل مختلف ضروری است. ساخت یک وب سایت شرکتی برای اطلاع‌رسانی به مشتریان، توضیح ارزش پیشنهادی، شناخته شدن برند و افزایش فروش بسیار مهم است.

مصرف‌کنندگان برای همه چیز از تحقیق در مورد محصول تا آدرس و ساعات کار و موارد دیگر به اینترنت رجوع می‌کنند و همین مساله طراحیِ سایت شرکتی را حائز اهمیت می‌سازد.

حتی یک وب سایت ساده با طراحی مناسب نیز می‌تواند برای پیشرفت کاری یک شرکت موثر باشد و اگر محصولاتی برای فروش داشته باشید، سایت شما می‌تواند بازارهای جدید ایجاد کرده و به سادگی تجارت شما را گسترش دهد.

ابزارهای طراحی یک سایت چه مواردی می‌تواند باشد؟

برای طراحی وب سایت، برون‌سپاری به نظر بهترین انتخاب است زیرا باعث صرفه‌جویی در زمان و همینطور جلوگیری از نومیدی احتمالی می‌شود. با این حال، اگر می‌خواهید خودتان وظیفه‌ی ساخت سایت را بر عهده بگیرید، چندین ابزار طراحیِ سایت برای این کار وجود دارد.

در ادامه به برخی از این ابزارهای طراحیِ سایت اشاره می‌کنیم که توسط افراد، کسب و کارهای کوچک، شرکت‌ها و برندهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

(برای دیدن اطلاعات بیشتر روی لینک های مورد نظر خود کلیک کنید: طراحی سایت بیمه، طراحی سایت لوازم التحریر)

ابزارهای طراحی سایت: ورد پرس

وردپرس CMS (سیستم مدیریت محتوا) یک پلتفرم CMS محبوب و پرکاربرد است که بیش از 35% از وب سایت‌ها را در اختیار دارد. یک سیستم مدیریت محتوا اساسا برای مدیریت محتوای وب مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌توان از آن برای ویرایش، مدیریت و انتشار محتوا بدون دانش کدنویسی استفاده کرد.

طراحیِ سایت با وردپرس یکی از روش‌های محبوب طراحی سایت است.

وردپرس قالب‌های متنوع و جذابی دارد که استفاده از آن را راحت می‌سازد؛ بعلاوه اینکه با طراحیِ سایت وردپرس می‌توان یک استاندارد کاملا کارآمد و وب سایت شرکتی برای کسب و کارهای مختلف ایجاد کرد.

ابزارهای طراحیِ سایت: Wix

یکی دیگر از راه‌های طراحیِ سایت استفاده از Wix است. این ابزار انلاین همه کاره قالب‌های رایگان و گزینه‌های میزبانی وب ارائه می‌دهد.

به لطف داشبورد با قابلیت استفاده آسان و ابزارهای بصری که به شما کمک می‌کند سریعا کار را شروع کنید، افراد مبتدی دچار مشکل نخواهند شد. طراحی وب سایت با این ابزار حرفه ای به نظر می‌رسد و مدیریت آن آسان است.

این ابزار همچنین برای تطبیق وب سایت برای کاربران موبایل نیز کمک می‌کند.

ابزارهای طراحیِ سایت: Adobe

اکثر افراد با ابزار Adobe آشنا هستند زیرا از آن در فتوشاپ، ایلاستریتور یا سایر ابزارهای آن استفاده کرده‌اید.

به این ترتیب می‌توانید از Adobe XD، ابزار طراحی سایت مبتنی بر وکتور آن نیز استفاده کنید که مستقیما با فتوشاپ و ایلاستریتور کار می‌کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سادگی طرح‌های خود را از این برنامه‌ها به XD منتقل کنید.

ابزار Adobe XD دسترسی به یک کتابخانه‌ی طراحی پر از رنگ، فونت و سایر اجزای ضروری را برای شما فراهم می‌کند تا طراحی وب سایت بی‌نظیری داشته باشید.

ابزارهای طراحیِ سایت: Canva

هنگام ساخت وب سایت، Canva یکی از بهترین گزینه‌هایی است که به آن نیاز دارید. از این ابزار می‌توانید برای ایجاد صفحات وب، مطالب وبلاگ، مقالات، پست‌های شبکه‌های اجتماعی و موارد دیگر استفاده کنید.

با این ابزار به دسته‌ها و قالب‌های گرافیکی متعدد، فیلم‌های آموزشی و یک رابط کاربرپسند دسترسی خواهید داشت. همچنین می‌توانید از تجزیه و تحلیل اولیه‌ی ارائه شده تحت ویژگی Canva Insights نیز استفاده کنید.

برای مثال می‌توانید تعامل مشتری را بررسی کنید تا بدانید کدام از یک صفحات وب بیشترین بازدید را داشته‌اند و در کجا به بهبود بیشتر نیاز است.

ابزارهای طراحیِ سایت: Sketch

Sketch یک ابزار طراحیِ سایت است که به شما امکان کشیدن و رها کردن (drag and drop) می‌دهد و آن را به یکی از ساده‌ترین گزینه‌ها برای طراحی وبسایت بدل می‌کند. به این ترتیب می‌توانید به سادگی وب‌سایت‌ها و بلاگ‌های خود را طراحی کنید.

این ابزار ساخت سایت همچنین یک مجموعه پر از پلاگین، دستیار و برنامه ارائه می‌دهد که به شما کمک می‌کند زمانی که آماده هستید، طراحی وب سایت خود را ارتقا دهید.

(شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر خود از طراحی سایت ها یه  طراحی سایت خیریه مراجعه کنید.)

سفارش طراحیِ سایت: دو عنصر کلیدی زیبایی شناختی و کاربردی در راه اندازی سایت

یک وب سایت خوب، وب سایتی است که تعادل دقیقی بین ظاهر و عملکرد به نمایش بگذارد. وقتی طراحی وب سایت از نظر زیبایی‌شناسی کاملا عالی است اما نمی‌تواند اطلاعات را به خوبی ارائه دهد و یا به مخاطب کمک کند.

زیبایی‌شناسی نمی‌تواند کمبود عملکرد را جبران کند و برعکس. بنابراین برای راه اندازی سایت، باید دو عنصر کلیدی در نظر گرفته شود: زیبایی شناختی یا عنصر بصری و عنصر کاربردی.

این دو عنصر بصری و عملکردی در طراحیِ سایت از اهمیت یکسانی برخوردار هستند.

عناصر بصری در ساخت سایت

عناصر بصری در کنار هم قرار می‌گیرند و موضوعی را برای وب سایت شما تعیین می‌کنند که تاثیر مهمی بر بازدیدکنندگان خواهد داشت. بسیار مهم است که هر عنصر مکمل عنصر دیگر باشد و به جای آشفتگی، هماهنگ به نظر برسد. عناصر بصری شامل موارد زیر می‌شود:

نقش طراحان در طراحیِ سایت

اساسا ظاهر و متن وب سایت با هم ارتباط نزدیکی دارند. بنابراین مهم است که نویسندگان محتوا و طراحان وب سایت با هم همکاری داشته باشند تا یک طراحی منسجم با عناصر متعادل ایجاد شود.

تمرکز روی ایجاد تکه‌های متن یا استفاده از بلوک‌های متنی باعث بهتر شدن گرافیک و تصاویر می‌شود.

 نقش فونت‌ها در طراحیِ سایت

در ساخت سایت بهتر است فونتی را انتخاب کنید که مکمل ظاهر کلی سایت شما باشد. فونت باید با طرح رنگ، گرافیک و تصاویر هماهنگ شود و لحن کلی سایت را تقویت کند.

ابزارهایی مانند Canva’s Font Combinator می‌تواند به ایجاد تطابق کامل با فونت‌ها کمک کند. ابزارهای طراحی سایت مانند PageCloud نیز شامل فونت‌های متعدد است.

طراحی سایت: رنگ‌ها

رنگ‌ها یکی از مهم‌ترین عناصر در طراحیِ سایت هستند. به خاطر داشته باشید که تصورات نادرست زیادی در خصوص روانشناسی رنگ‌ها وجود دارد.

بنابراین مهم است روی رنگ‌هایی تمرکز کنید که مکمل طراحی کلی وب سایت هستند. طرح رنگ باید با برند و پیام‌هایی که می‌خواهید به مخاطبان منتقل کنید، هماهنگ کنید.

سفارش طراحیِ سایت: چیدمان سایت

اینکه تصمیم می‌گیرید محتوای سایت چگونه مرتب شده باشد، تاثیر زیادی بر قابلیت استفاده و عملکرد سایت شما خواهد داشت.

هیچ قانون خاصی برای انتخاب چیدمان در طراحی سایت وجود ندارد. با این حال چند اصل کلی وجود دارد که بهتر است در نظر داشته باشید.

مطمئن شوید که در چیدمان سایت نیازهای مشتریان خود را در نظر گرفته‌اید و از استفاده‌ی چیدمان بیش از حد تحریک‌کننده که ممکن است باعث کاهش انتقال پیام‌های مورد نظر به مخاطب شود، اجتناب کنید.

استفاده از شکل های گرافیکی در طراحیِ سایت

استفاده از شکل‌های گرافیکی در طراحی وب می‌تواند به یکپارچه‌سازی متن و تصاویر کمک کند و ظاهر کلی وبسایت را بهبود بخشد. ترکیب رنگ‌ها و اشکال زیبا نظر مخاطبان را بیشتر جذب می‌کند و به جریان کلی سایت کمک می‌کند.

تصاویر و آیکون‌ها در طراحیِ سایت

طراحی‌های خوب می‌توانند اطلاعات زیادی را در عرض چند ثانیه منتقل کنند. این کار با استفاده از تصاویر و آیکون‌های قدرتمند امکان‌پذیر است.

تصاویر و آیکون‌هایی را انتخاب کنید که پیام شما را پشتیبانی و تقویت می‌کنند. یک جستجوی سریع در گوگل، تصاویر و نمادهای زیادی را به شما نمایش می‌دهد که می‌توانید از آنها استفاده کنید. تصاویر و آیکون‌های رایگان را می‌توانید از Pexels، Unsplash و یا IconMonstr پیدا کنید.

 ادغام ویدئوها در طراحیِ سایت

ادغام ویدئو در طراحیِ سایت در بین طراحان سایت محبوبیت زیادی پیدا کرده است. در صورت استفاده‌ی درست، این ویدئوها می‌توانند به کاربران کمک کنند تا پیامی که به درستی از متن یا تصویر منتقل نمی‌شود را از طریق ویدئو درک کنند.

البته مانند روشن بودن صفحه‌ی تلویزیون در فضاهای عمومی، چشم مخاطبان به سمت تصاویر متحرک جلب می‌شود. مطمئن شوید که ویدئوها با سایر عناصر مهم رقابت نمی‌کنند یا باعث کاهش اهمیت آنها نمی‌شوند.

عناصر کاربدی در طراحیِ سایت

عناصر عملکردی یا کاربردی از نظر نحوه‌ی مشاهده‌ی وب سایت توسط موتورهای جستجو از اهمیت زیادی برخوردار است. با این حال، اهمیت عناصر عملکردی بیش از این است و می‌تواند بر تجربه‌ی کاربر نیز تاثیرگذار باشد.

برخی از عناصر عملکردی برجسته و مهم شامل موارد زیر می‌شود:

مسیریابی یکی از عناصر مهم در طراحیِ سایت

مسیریابی وب سایت یکی از عناصر اصلی است که نشان می‌دهد وب سایت شما به درستی کار می‌کند یا خیر. بسته به مخاطبان، پیمایش می‌تواند چندین هدف را دنبال کند:

 • کمک به بازدیدکنندگانی که برای اولین بار می‌خواهند سایت شما و خدمات آن را کشف کنند
 • دسترسی آسان به صفحات مختلف برای کاربران
 • بهبود تجربه‌ی کلی کاربر

تعاملات کاربر در طراحیِ سایت

بازدیدکنندگان سایت بسته به نوع دستگاه خود، راه‌های مختلفی برای ارتباط و تعامل با سایت شما دارند. بهترین طراحی سایت این تعامل را آسان می‌سازد و به کاربر حس کنترل می‌دهد. در تعاملات کاربر باید موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • ویدئوها یا فایل‌های صوتی نباید به صورت خودکار پخش شوند.
 • هرگز زیر یک متن خط نکشید مگر اینکه قابل لینک باشد.
 • اطمینان حاصل کنید همه‌ی فرم‌ها برای تلفن همراه مناسب هستند.
 • از نمایش پاپ آپ اجتناب کنید.

سفارش طراحیِ سایت: تصاویر متحرک

تکنیک‌های زیادی برای ایجاد تصاویر متحرک وجود دارد که می‌تواند به طراحیِ سایت و افزایش جلب توجه مخاطبان کمک کند. برای مثال افزودن دکمه‌ی لایک می‌تواند بازدیدکنندگان سایت شما را درگیر کند.

قیمت طراحیِ سایت و سرعت سایت

هیچکس یک وب سایت کند را دوست ندارد. انتظار بیش از چند ثانیه برای بارگیری یک صفحه می‌تواند باعث شود بازدیدکنندگان از ماندن یا بازگشت به سایت شما اجتناب کنند.

صرف‌نظر از زیبایی ظاهری سایت، اگر سایت شما به سرعت بارگیری نشود در جستجوی گوگل نیز عملکرد خوبی نخواهد داشت و رتبه‌ی بالایی کسب نخواهد کرد.

ساختار سایت و طراحیِ سایت

ساختار یک وب سایت نقش مهمی در تجربه‌ی کاربری (UX) و بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) ایفا می‌کند. کاربران باید بتوانند به راحتی و بدون مواجهه با مشکلات ساختاری در وب سایت حرکت کنند.

اگر کاربر حین پیمایش صفحات گم شود، احتمالا خزنده‌ها هم گم می‌شوند. یک خزنده یا ربات یک برنامه‌ی خودکار است که در وب سایت شما جستجو می‌کند و می‌تواند عملکرد آن را تعیین کند. جهت‌یابی ضعیف می‌تواند به تجربه‌ی کاربری و رتبه‌ی سایت ضعیف شود.

سازگاری بین مرورگرها و دستگاه‌ها

یک طراحی سایت عالی باید در همه‌ی دستگاه‌ها و مرورگرها (و حتی اینترنت اکسپلورر) زیبا به نظر برسد.

کاربران باید بتوانند در هر مرورگر و هر دستگاهی از جمله لپ تاپ، گوشی یا تبلت به سادگی به سایت و محتوای آن دسترسی داشته باشند.

چرا به طراحیِ سایت برای کسب و کارتان نیاز دارید؟

تاثیر اولیه‌ای که یک وب سایت روی مخاطب خود می‌گذارد، بسیار مهم است. اگر طراحیِ سایت شما قدرتمند نباشد می‌تواند به پسرفت کسب و کار منجر شود.

مشتریان بالقوه‌ای که در اینترنت نام تجاری شما را جستجو می‌کنند و چیزی پیدا نمی‌کنند، ممکن است تصور کنند کسب و کار شما متوقف شده است.

بعلاوه اگر نام تجاری را جستجو کنند و با نتیجه‌ای غیرمقبول مواجه شوند، این تصور برای انها ایجاد خواهد شد که شما چندان به شرکت یا محصولات خود اهمیت نمی‌دهید.

وب سایت شما یکی از مهم‌ترین جنبه‌های حضور آنلاین برند شما است و مهم است که به درستی طراحی شده باشد. طراحیِ وب سایت باید با در نظر گرفتن مخاطبان انجام شود تا اطمینان حاصل شود، مشتریان یا بازدیدکنندگان تجربه‌ی کاربری خوبی خواهند داشت.

طراحیِ سایت جذاب و کاربرپسند برای ایجاد یک رابطه‌ی عالی با مشتریان حائز اهمیت است.

مراحل طراحیِ یک سایت

فرآیند طراحیِ سایت مدرن نقطه‌ای است که هنر، تکنولوژی و روانشناسی با یکدیگر تلاقی می‌کنند و در طول زمان تکامل می‌یابند. طراحیِ سایت ترکیبی از زیرکی فنی، شناخت مبتنی بر انسان و توجه به هنر است.

اگر این فرآیند به خوبی اجرا شود، توجه بازدیدکنندگان و تبدیل آنها به مشتری افزایش می‌یابد. اما طراحی سایت شامل چه فرآیندهایی است؟

1. مراحل طراحی وب سایت: شناسایی و تعیین هدف

مرحله‌ی اولیه برای طراحیِ سایت جایی است که طراح وب سایت و مشتری برای درک عمیق مشکلات کاربر و تعیین اهداف مشترک ملاقات می‌کنند و سوالاتی مانند سوالات زیر مطرح می‌شود:

 • مخاطب هدف کیست؟
 • مخاطب در وب سایت ما باید انتظار دیدن چه چیزی را داشته باشد؟
 • هدف اولیه‌ی سایت چیست؟
 • چه پیامی باید منتقل شود؟
 • رقبا چگونه عمل می‌کنند و ما چطور باید از آنها متمایز باشیم؟
 • این اهداف چگونه باید اندازه‌گیری شوند؟

اگر در حال حاضر یک وب سایت دارید، می‌توانید از این سوالات برای تجزیه و تحلیل عملکرد فعلی استفاده کنید و ببینید که چه راه‌حل‌هایی را برای پیشرفت و افزایش ترافیک می‌توانید به کار ببندید.

2. مراحل طراحیِ وبسایت: تعیین و تعریف محدوده

پس از شناسایی دقیق اهداف، محدوده باید تعریف شود. در ابتدا ایده‌ها بسیار جالب به نظر می‌رسند اما مهم است که از همان ابتدا موارد مهم برای پروژه تعیین شود. این کار به ایجاد یک جدول زمانی نیز کمک می‌کند.

این جدول زمانی باید نشان دهد که هر مرحله از فرآیند چقدر زمان می‌برد. اگرچه با گسترش کار این تاریخ‌ها تغییر پیدا خواهند کرد اما اهداف روشن به تعیین زمان واقعی و دستیابی به هدف کمک می‌کند.

یک جدول زمانی که به خوبی تعریف شده باشد، باید شامل فعالیت‌هایی برای ویژگی‌ها و صفحات وب باشد که در یک بازه‌ی زمانی مشخص باید اجرا شوند. این مرحله باید با یک جدول یا صفحه گسترده برای تجسم شود.

3. مراحل ساخت سایت: طرح گرافیکی اولیه سایت

در این مرحله طراحی قالب سایت آغاز می‌شود. این مرحله جایی است که طراح طوفان فکری، طرح‌ها، فریم‌ها و ایده‌های خود را با اهداف و محدوده در ذهن ایجاد می‌کند. طراحی در این مرحله از طراحیِ سایت یک طرح کلی از بازخورد مشتری ایجاد می‌کند.

توسعه دهندگان وب نیز در این زمان به کدنویسی سایت مشغول هستند. توسعه دهنده باید مطمئن باشد که می‌تواند آنچه طراح ارائه می‌دهد را بسازد. همانطور که روند تکامل می‌یابد، طراحی قالب سایت و دیگر طرح‌ها از کم به متوسط و سپس به بالا ارتقا خواهند یافت.

4. مراحل طراحی وب سایت: کدنویسی سایت و دیتاگذاری اولیه

در نهایت کدنویسی سایت شروع می‌شود. توسعه دهندگان وب قالب سایت را بازسازی می‌کنند و با افزوده شدن تغییرات UI، زیرساخت‌ها و ظاهر کلی سایت ایجاد می‌شود.

5. مراحل طراحیِ سایت:  آزمایش نمونه اولیه و تست و بازنگری

حالا زمان آزمایش نمونه‌ی اولیه است. نمونه‌های اولیه برای انجام تحقیقات کاربر استفاده می‌شود و سوالاتی مانند موارد زیر در نظر گرفته می‌شود:

 • بازدیدکنندگان در مورد این طراحی چه چیزی را می‌پسندند یا نمی‌پسندند؟
 • ابتدا چه دکمه‌هایی انتخاب می‌شوند؟
 • توجه کاربر کجاست؟
 • کاربر چگونه کارهای خاصی مانند پیدا کردن سوالات متداول یا خرید را انجام می‌دهد؟
 • آیا بخشی از طراحی سایت باعث سردرگم شدن کاربر می‌شود؟

برای پیدا کردن پاسخ این سوالات می‌توانید از تست‌های مختلفی مانند تست پنج ثانیه‌ای، تست کلیکی یا تست A/B استفاده کنید.

6. مراحل طراحی وبسایت: اصلاح بصری

وقتی همه بازخوردها دریافت و پردازش شد، می‌توانید طرح را تکرار کنید. این مرحله زمان خوبی برای بررسی و رفع اشکلات کدنویسی سایت است که باعث ایجاد تجربیات ناخواسته برای کاربر می‌شود.

به خاطر داشته باشید که یک فرآیند طراحی سایت خوب به نسخه‌ی نهایی ختم نمی‌شود. در نهایت، کاربران و بازدیدکنندگان به شما اطلاع می‌دهند که چه زمانی به نسخه‌ی نهایی رسیده‌اید. ممکن است مجبور شوید چند بار تست و بازنگری داشته باشید.

(برای اطلاعات بیشتر از طراحی ها روی لینک مورد نظر کلیک کنید: طراحی سایت خودرو، طراحی سایت لوازم خانگی)

7. مراحل طراحی وبسایت: راه اندازی سایت

بالاخره زمان راه اندازی سایت فرا رسیده است که همچنان نیاز به برنامه‌ریزی مناسب دارد. طبق جدول زمان‌بندی باید بدانید زمان راه‌اندازی چه زمانی است و همه‌ی افراد مرتبط باید به این سوالات پاسخ بدهند:

 • آیا سایت آماده‌ی راه‌اندازی است؟
 • اگر مشکلی ایجاد شود، برنامه‌ی اضطراری چیست؟
 • چطور دیگران را از اماده سازی سایت مطلع سازیم؟

در نهایت پس از تکمیل فرآیند طراحی سایت، راه اندازی سایت انجام می‌شود. با این حال این پایان کار نیست و همچنان باید سایت مورد رصد قرار گیرد.

8. مراحل ساخت سایت: آموزش کار با سایت و مشاوره پس از راه‌اندازی

سوال خیلی از افرد این است: آیا آموزش کار با سایت هم دارین؟ بله. آموزش کار با سایت و دریافت مشاوره حتی پس از راه‌اندازی ادامه دارد.

ابتدا ممکن است نیاز باشد در زمان فعال شدن سایت، اشکال‌های اولیه و اضافی رفع شود. از آنجایی که نیازهای کاربران در طول زمان تغییر می‌کند، روش‌های طراحی سایت نیز به مرور تغییر خواهد کرد.

طراحیِ سایت سفارشی یا آماده

امروزه، یک وب سایت به خوبی توسعه‌یافته به عنوان یک نیاز مبرم برای کسب و کارها برشمرده می‌شود. صاحبان کسب و کار داشتن یک وب سایت خوب و حرفه‌ای را بسیار ضروری می‌دانند اما ممکن است در انتخاب بین یک وب سایت سفارشی یا آماده دچار مشکل شوند.

با این حال انتخاب مناسب تا حد زیادی به نیازهای خاص شما، سطح سفارشی‌سازی مورد نیاز و میزان بودجه بستگی دارد. در ادامه تصمیم داریم در خصوص طراحی سایت آماده و سفارشی بیشتر توضیح دهیم.

(برای اطلاعات بیشتر از طراحی هایی مثل طراحی سایت تور گردشگری، طراحی سایت پتروشیمی روی لینک مورد نظر کلیک کنید.)

مواردی که باید در خصوص یک طراحی سایت آماده بدانید

طراحیِ سایت آماده (Ready-made website design) راه‌حل آماده‌ی راه اندازی سایت است که در سال‌های اخیر بسیار قوی‌تر و انعطاف‌پذیرتر شده است.

پیشرفت‌های نرم‌افزاری قابلیت‌ها و ویژگی‌های زیادی را به این گونه ساخت وبسایت افزوده است و انتخاب یک طراحیِ سایت آماده، طراحی سریع وبسایت و امکان تست طرح قبل از خرید واقعی را ارائه می‌دهد. علاوه بر این، بسیاری از طراحی سایت‌های آماده بسیار مقرون به صرفه‌تر از طراحی پروژه جدید هستند.

از آنجایی که کدنویسی و ویژگی‌های اصلی سایت از قبل ایجاد شده است، برای ساعت‌های زیاد ساخت یک وبسایت از ابتدا هزینه نمی‌کنید.

این مقرون به صرفه بودن می‌تواند عامل مهمی به خصوص برای مشاغل جدید باشد. بسیاری از وب سایت‌های آماده همچنین دارای نرم‌افزار CMS هستند که مدیریت محتوا و سایت را آسان می‌سازد و باعث صرفه‌جویی در هزینه طراحی سایت نیز می‌شود.

طراحی سایت آماده ممکن است به اندازه‌ی کافی قوی و انعطاف‌پذیر نباشد و نتواند نیازهای کلی را برطرف کند. بنابراین مهم است طراحی وب سایتی را انتخاب کنید که تمام ویژگی‌های مورد نظر شما را برآورده سازد.

قابلیت های طراحیِ سایت سفارشی

راه‌حل‌های سفارشی منعطف‌ترین نوع طراحی سایت هستند. یک راه‌حل سفارشی به کاربر اجازه می‌دهد تا پیش از شروع فرآیند ساخت سایت با یک متخصص طراحی مشورت کرده و یک سفارش طراحی سایت داشته باشد.

وب سایت در این صورت کاملا منحصربفرد خواهد بود و می‌توانید هر ویژگی یا قابلیتی را به آن بیافزایید.

اگر نیازهایی دارید که بسیار منحصربفرد هستند و یا به ویژگی‌های خاصی برای خدمت به مشتریان خود نیاز دارید که طراحی سایت آماده ارائه نمی‌دهد، می‌توانید طراحی‌های سفارشی را انتخاب کنید. یک گزینه‌ی سفارشی به شما امکان می‌دهد که سایت خود را دقیقا مطابق با نیازهای خود داشته باشید.

معایب طراحی سایت سفارشی

اگرچه راه‌حل‌های سفارشی انعطاف‌پذیری بی‌نظیری ارائه می‌کنند اما مجموعه‌ای از مشکلات خاص خود را نیز دارند. ممکن است تحویل پروژه‌های طراحی سایت سفارشی مدت زمان زیادی طول بکشد و از نظر هزینه طراحی سایت نیز بسیار بالا باشد.

حتی اگر در نظر بگیرید که این هزینه‌ی اضافی ارزش خواهد داشت اما اگر کدنویسی سایت به درستی انجام نشود، ممکن است سایتی که به دست می‌آید مطابق با تصورات شما نباشد.

چگونه سایت خود را ارتقا دهیم؟

به طور کلی ویرایش و ایجاد تغییرات در یک سایت امکان‌پذیر است و به شما امکان می‌دهد که سایت خود را ارتقا دهید تا با تکنیک‌ها و مقررات فعلی سازگار شود. برای مثال ویرایش HTML می‌تواند سرعت بارگیری سایت را افزایش داده و بر رتبه‌ی سایت در موتورهای جستجو نیز تاثیر بگذارد.

با این حال ایجاد تغییرات آتی در یک سایت سفارشی می‌تواند مشکل‌ساز باشد. البته به طور کلی این مساله ممکن است مشکل‌ساز نباشد اما اگر طراحی سایت پیچیده باشد، ایجاد تغییر در آن می‌تواند دشوار باشد.

(شما می‌توانید برای اطلاعات بیشترتان روی لینک مورد نظر خود کلیک کنید: طراحی سایت ابزارآلات، طراحی سایت شرکت ساختمانی)

سفارش طراحی سایت اختصاصی یا وردپرس

وردپرس یک ابزار ساخت وب سایت رایگان است که در ابتدا برای ایجاد وبلاگ طراحی شده بود اما به مرور تکامل یافته و به یک پلتفرم پیچیده‌تر برای طراحیِ سایت بدل شده است.

وردپرس به این دلیل بسیار محبوب است که دانش کمی از وب نیاز دارد. برای ایجاد وبسایت نیازی به نوشتن کد و تسلط بر زبان‌های برنامه‌نویسی نیست.

ایجاد یک وب سایت با استفاده از وردپرس در مقایسه با طراحیِ سایت اختصاصی زمان کمتری می‌برد. این بدان خاطر است که CMS قبلا توسعه یافته و بنابراین زمان خواهید داشت روی محتوا و طراحی تمرکز کنید.

وردپرس بعلاوه مجموعه‌ای از تم‌های آماده دارد و به جای تلاش برای ساخت تم جدید، می‌توانید یکی از آنها را انتخاب کرده و ظاهر وب سایت خود را تغییر دهید.

وردپرس یک پلتفرم امن برای طراحی سایت است زیرا یک جامعه‌ی بزرگ از توسعه‌دهندگان با هم کار می‌کنند تا هرگونه حلقه‌ی امنیتی یا باگ در سیستم را شناسایی کنند و سپس یک وصله‌ی امنیتی ارائه دهند.

چرا طراحی سایت خود را به تیم آرنا ویژن بسپارید؟

طراحی سایت موضوع مهمی است که نیاز به توجه و مهارت بالایی دارد. یک طراحی سایت خوب می‌تواند به شما کمک کند تا تاثیر خوبی بر مشتریان احتمالی خود داشته باشید و باعث پیشرفت در کسب و کار شما خواهد شد.

بعلاوه طراحی وب مناسب باعث ایجاد تجربه کاربری خوب شده و به بازدیدکنندگان وب سایت شما کمک می‌کند تا به راحتی به بخش‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و خرید کنند.

تیم طراحی وبسایت آرنا ویژن با یک دهه تجربه در زمینه‌ی طراحی سایت برای کسب و کارهای آنلاین، یکی از بهترین گزینه‌ها برای دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت، سئو و غیره است و می‌توانید از این تیم قوی برای پیشرفت و توسعه‌ی کسب و کار خود و خدمات طراحی سایت کمک بگیرید.

شرکت مهندسی نرم افزاری آرنا ویژن به عنوان بهترین تیم طراحی وبسایت با خدمات طراحی سایت در تهران و ایران در خدمت مشتریان خود است.

قیمت طراحی سایت در آرنا ویژن مناسب است و این تیم از افراد متخصص، متعهد و باتجربه برای انجام سفارش‌های شما بهره می‌برد.

(شما می‌توانید برای اطلاعات بیشترتان روی لینک مورد نظر خود کلیک کنید: طراحی سایت پزشکی)

نمونه کار طراحیِ سایت تیم آرنا ویژن

انتخاب بهترین شرکت طراحیِ سایت برای داشتن بهترین نتیجه و بهترین ساخت وبسایت از اهمیت زیادی برخوردار است.

تیم آرنا ویژن با بیش از یک دهه تجربه و فعالیت در زمینه‌ی طراحی سایت حرفه ای فعالیت می‌کند و در پروژه‌های مختلفی همکاری داشته است.

برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید از این شرکت طراحیِ سایت کمک بگیرید و برای سفارش  طراحیِ سایت حرفه ای با این شرکت در تماس باشید.