circle-5

طراحی سایت سازمانی

به صفحه طراحی سایت سازمانی خوش آمدید. ما در آرنا ویژن با بیش از یک دهه تجربه در زمینه طراحی و پیاده سازی وب سایت و راه اندازی فروشگاه‌های آنلاین اختصاصی، برای راه اندازی سایت سازمانی منحصربفرد در کنار شما هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مشاوران واحد ارتباط با مشتریان آرنا ویژن تماس بگیرید!

سازمانی
ball
circle
traingle2
donut

ثبت سفارش طراحی سایت سازمانی

برای دریافت مشاوره رایگان پیش از ثبت سفارش طراحی سایت سازمانی  اختصاصی، کافی است با شماره بخش ارتباط با مشتریان آرنا ویژن تماس بگیرید. همکاران ما در ساعات اداری روزهای غیر تعطیل آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.

طراحی سایت سازمانی چقدر زمان می‌برد؟

پاسخ دقیق به این سوال بدون دانستن جزئیات مدنظر شما برای انجام پروژه تقریبا ممکن نیست. طراحی سایت با قالب و کدنویسی اختصاصی کار هزینه‌بر و زمان‌برتری در مقایسه با طراحی سایت سازمانی با استفاده از قابلیت‌ قالب‌های وردپرسی است. ماژول‌های مدنظر شما، قابلیت‌هایی نظیر سیستم‌های CRM و سیستم‌های حسابداری، طراحی و پیاده‌سازی اختصاصی صفحه اصلی و صفحات داخلی و جزئیات مهم دیگر همه در زمانبندی تحویل پروژه سایت سازمانی تاثیر گذارند. اما به طور کلی طراحی سایت وردپرس در قالب وردپرس بین 1 الی 3 ماه و طراحی اختصاصی  سایت سازمانی حداقل 3 ماه زمان لازم خواهد داشت.

قیمت طراحی سایت سازمانی

تخمین و تعرفه قیمت طراحی سایت یسازمانی رابطه معناداری با جزئیات مدنظر کارفرما برای انجام پروژه دارد. به طور طبیعی هر چقدر ماژول‌ها، طراحی و کدنویسی سایت بیشتر ویژه‌سازی شود، زمان انجام پروژه طولانی‌تر و قیمت طراحی سایت سازمانی بالاتر می‌رود.

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان جهت طراحی سایت سازمانی اختصاصی با مشاوران مرکز تماس آرنا ویژن در ارتباط باشید!

چرا طراحی سایت سازمانی را باید به آرناویژن بسپارید؟

تولید محتوا در هر قالب و شکلی؛ نه فقط احتیاج کسب‌وکارها که روش درآمدزایی دامنه‌ی وسیعی از مشاغل فعال در جامعه‌ی امروز است. تیم تولید محتوای آرنا ویژن متشکل از یک هسته‌ی ایده‌پردازان و برنامه‌ریزان استراتژیک، طراحان، عکاسان، متخصصان تولید فیلم و کلیپ‌های تبلیغاتی در کنار شما مشتریان گرامی آماده‌ی ارائه‌ خدمات در بالاترین کیفیت خواهد بود. برای مشاهده رزومه آرنا ویژن و ثبت سفارش تولید محتوا کلیک کنید!

bgpath1
arna2
sphere
cube
circle-1
medal
heart4
heart3
heart2
heart1

به دلیل افزایش استفاده کاربران از اینترنت برای جستجوی کالا و یا خدمات، برای شرکت ها مهم است و باید خصوصیاتی داشته باشد تا بتواند در کسب و کار اثر بگذارد. بنابراین برای تعامل بهتر با کاربران، تعامل بین سازمان‌ها، مدیران و کاربران، طراحی وبسایت سازمانی ضروری است. و در ادامه با هم می‌خوانیم قیمت طراحی سایت سازمانی در یک طراحی سایت چه میزان است؟

طراحی سایت سازمانی: برای طراحی سایت خود اقدام کنید

ما امروز، در دنیایی زندگی می‌کنیم که هر روز گویی وارد دنیای جدید می‌شویم، و آنچنان همه چیز به سرعت پیش می‌رود که گاهی از همه چیز عقب می‌مانیم. گاهی حتی بشدت عصبانی و یا ناراحت می‌شویم که چرا نمی‌توانیم پا به پای تکنولوژی پیش برویم. بنابراین بهترین کار می‌تواند این باشد که از تخصص افراد در زمینه های مختلف استفاده کنیم.

برای شرکت ها مهم است و باید خصوصیاتی داشته باشند که بتوانند در کسب و کار اثر گذار باشند. بسیاری از سازمان ها در سال های اخیر این مهم را دریافته و به طراحیِ سایت سازمانی خود اقدام کرده اند.

طراحی سایت سازمانی شما نشان دهنده هویت شماست

در عصر حاضر، بدون وجود دیجیتال، داشتن یک تجارت موفق غیرممکن است. فرقی نمی‌کند شما یک برند پوشاک، برند مراقبت از پوست و یا هر تجارت دیگری داشته باشید، داشتن یک وب‌سایت خوب در این زمینه برای شما ضروری است.

حضور دیجیتال بسیار مهم است تا مشتری یا مخاطب شما راهی برای همراهی با شما داشته باشد، تا مشتریان جدید بتوانند شما را پیدا کنند.

طراحی سایت سازمانی: اولویت با مشتری شماست

در کنار همه‌ی این‌ها مشتریان قدیمی راضی بتوانند نظرات خود را ارائه دهند و مشتریان جدید بتوانند اعتبار شما را از روی طراحیِ وبسایت سازمانی شما قضاوت کنند.

بنابراین اگر به دنبال بهبود طراحی وبسایت شرکت خود هستید یا فقط به دنبال الهام گرفتن از طراحی سایت سازمانی هستید ما به شما کمک می‌کنیم.

(برای بررسی قیمت طراحی سایت طلا فروشی، قیمت طراحی سایت هتل و قیمت طراحی سایت صرافی از صفحات مربوطه بازدید کنید.)

برای تعامل بهتر با کاربران، تعامل بین سازمان‌ها، مدیران و کاربران سایت، ساخت وبسایتِ سازمانی ضروری است. بنابراین داشتن یک وب سایت در هر زمینه ای برای شما ضروری خواهد بود و چه بهتر که برای طراحیِ سایت سازمان‌ خود اقدام کنید تا به ایده آل خود برسید.

طراحی سایت سازمانی: فروشگاه مجازی در عصر دیجیتال

حضور آنلاین یک کسب و کار در عصر دیجیتال کنونی به یکه تبدیل شده است و مشتریان، رقبا و همکاران را به طور یکسان مورد بررسی قرار می دهد.

به‌عنوان یک رهبر تجاری باهوش، ارزیابی وب‌سایت‌ها و همچنین طراحی وب سایت سازمانی به ماهیت دوم تبدیل شده است، زیرا می‌تواند به شما کمک کند تا بینش‌هایی در مورد روندهای صنعت جمع‌آوری کنید و رقابت را بسنجید.

با این حال، در میان شلوغی طراحیِ سایت سازمانی، برخی از عناصر محوری گهگاه نادیده گرفته می شوند و این جزئیات به ظاهر جزئی می توانند تأثیر قابل توجهی داشته باشند.

(برای اطلاع از قیمت طراحی سایت سالن زیبایی، قیمت طراحی سایت هنری و قیمت طراحی سایت قنادی  برروی لینک مربوطه کلیک کنید.)

طراحی سایت سازمانی و شرکتی چیست؟

طراحی سایت سازمانی یا شرکتی یک طراحی وب سایت سازمانی است که نه تنها بر تبلیغ یک محصول متمرکز است، بلکه در عوض به تبلیغ شرکت و کاری که انجام می دهد تمرکز دارد.

آنها موفقیت شرکت را منعکس می کنند، شهرت آن را تقویت می کنند، مشتری ایجاد می کنند و بازدیدکنندگان را از خدمات، محصولات و دستاوردهای خود آگاه می کنند.

در دنیای شرکت ها، وب سایت به عنوان ستونی از حضور آنلاین شرکت برای مشتریان قدیمی و جدید استفاده می‌شود.

(در آرنا ویژن اطلاعات کاملی در خصوص قیمت طراحی سایت حقوقی، قیمت طراحی سایت کافه، قیمت طراحی سایت پوشاک و قیمت طراحی سایت رستوران به دست آورید.)

هدف از طراحی سایت سازمانی چیست؟

هدف از طراحیِ سایت سازمانی چیست؟طراحان وب با بررسی‌های ریزبینانه خود قسمت های مختلف سازمان‌ها و نهادهای مختلف، به طراحی وبسایت‌های سازمانی می پردازند.

سایت سازمانی می تواند در دو قسمت کاربران عمومی و کاربران سازمان طراحی و پیاده سازی شود، به طوری که اکثر فعالیت های کارمندان آن سازمان به صورت آنلاین و با سرعت بیشتری اتفاق بیفتد.

مراحل ساخت وب سایت سازمانی

اگر به فکر راه اندازی سایت سازمانی برای شرکت یا کارخانه خود هستید، می‌توانید تمام کار را به تیم حرفه‌ای آرناویژن بسپارید. مراحل طراحی سایتِ سازمانی به این صورت است که ابتدا اهداف مشتری مورد بررسی قرار گرفته و با توجه به آن برنامه و استراتژی طراحی وبسایت مشخص می‌شود.

در مرحله‌ی بعدی طراحی بصری یا طراحی UI و UX سایت انجام می‌شود که جلوه‌ی بصری و گرافیکی سایت را به نمایش می‌گذارد. طراحی UI/UX سایت باید با دقت بالا و متناسب با هویت برند انجام گیرد.

پس از طراحی زیربنای سایت، بر اساس اصول سئو و موتورهای جستجو، تولید محتوا برای سایت انجام می‌شود که نقش مهمی در دیده شدن سایت خواهد داشت و در نهایت پس از پایان ساخت وبسایت سازمانی، پروژه تحویل داده خواهد شد.

(برای بررسی تدوین استراتژی سئو،آنالیز سئوی سایت و تعرفه سئو روی لینک مورد نظر کلیک کنید.)

سفارش طراحی سایت سازمانی: نمونه یک سایت سازمانی موفق

وب‌سایت Document Solutions دلیلی بر این است که طراحیِ سایت سازمانی شما برای اینکه خوب به نظر برسد و کار کند، لازم نیست خیلی شیک یا عالی باشد.

در عوض، می تواند به سادگی طراحی وب سایت سازمانی آنها باشد و همچنان در بالای لیست قرار گیرد.

از بارزترین ویژگی‌های طراحی وب سایت سازمانی می‌توان به صفحه وب ساده، مدرن و پویا، عکس های بیشتر و متن کمتر و استفاده استراتژیک از رنگ اشاره کرد.

طراحی سایت سازمانی: ساده طراحی کنید

این طراحیِ سایت سازمانی آسان برای شرکتی که با راه حل ها و فناوری اداری مدیریت شده سر و کار دارد، بسیار عالی است زیرا یافتن هر چیزی که به دنبال آن هستید در عرض چند ثانیه آسان است.

صفحه وب سریع بارگذاری می‌شود، مسیرها ساده هستند، و طرح‌بندی کارآمد و زیبایی است.

(برای بررسی قیمت طراحی سایت املاک و قیمت طراحی سایت صنعتی روی لینک مورد نظر کلیک کنید.)

طراحی سایت سازمانی: فرآیند ساخت اپلیکیشن سازمانی

طراحی اپلیکیشن سازمانی، فرایندی بسیار پیچیده است و نیاز به برقراری ارتباط میان چندین بخش مختلف دارد.

شاید واقعا آسان به نظر می‌رسد، اما در عمل یک فرایند بسیار بزرگی است و هر طراح که تصمیم به طراحی یک اپلیکیشن سازمانی می‌گیرد، باید تخصص بسیار بالایی داشته باشد.

(برای بررسی قیمت طراحی سایت ورزشی و قیمت طراحی سایت وردپرس روی لینک مورد نظر کلیک کنید.)

قیمت طراحی سایت سازمانی: پورتال سازمانی

طراحی سایت پورتال درگاهی برای اطلاعات سازمان دهی شده و مورد نیاز کاربران با استفاده از ابزارهایی که محصور زمان و مکان است. پورتال سازمانی مانند یک دریچه می‌باشد که اطلاعات مورد نیاز هر حوزه را به صورت یکپارچه در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

این پرتال می‌تواند به صورت همزمان اطلاعات از سایت‌های مختلف را جمع آوری کرده و به صورت یک جا در اختیار کاربران قراردهد. کاربران می‌توانند بر اساس آنچه مورد نظرشان است اطلاعات مورد نیاز را فیلتر کنند.

پورتال سازمانی هوشمند بدون محدودیت جغرافیایی و منابع می‌تواند چیزی را که مخاطبان شما نیاز دارند را به صورت منظم در اختیار آن‌ها قرار دهد. ارائه اطلاعات یکپارچه می‌تواند رضایت مخاطبان سایت را چند برابر کند.

پورتال سازمانی یک درگاهی برای بدست آوردن اطلاعات مورد نیاز شماست که می‌توانید در هر حوزه‌ای از آن استفاده کنید.

طراحی سایت سازمانی: به اندازه کافی عکاسی کنید

هیچ راه دیگری برای طراحیِ سایت سازمانی وجود ندارد و همه وب سایت های بزرگ در جهان عالی هستند زیرا آنها یک رسانه، طرح و طراحی را پیدا می کنند که برای برند و تجارت آنها مناسب باشد.

اما برخی چیزها می توانند طراحی وب سایت شما را از نرمی به زیبایی تبدیل کنند و یکی از این موارد عکاسی با وضوح بالا است.

چه یک برند آرایشی، یک برند پوشاک، یک تجارت جواهرات یا یک سایت حراج جواهرات، باید به اندازه کافی از کالاهای خود عکس بگیرید تا مشتریان را جذب کنید.

(برای اطلاع از قیمت طراحی سایت آتلیه و قیمت طراحی سایت تور گردشگری روی لینک مورد نظر کلیک کنید.)

استراتژی های مهم در طراحی وبسایت سازمانی

  1. استفاده از فن‌آوری NET
  2. معماری چندلایه
  3. انعطاف و مقیاس‌ پذیری
  4. یکپارچگی با سایر نرم‌افزارها
  5. بومی‌سازی
  6. زیر پرتال‌ها
  7. سطوح دسترسی بر مبنای ساختار سازمانی
  8. ثبت رویدادها

ویژگی های طراحی سایت سازمانی

1. طراحی وبسایت سازمانی: صفحه درباره ما

شرکت‌ها به سرعت از داشتن صفحه “درباره ما” در طراحیِ سایت سازمانی با رشد سایت خود فاصله می‌گیرند. بنا به دلایلی، ما یک سوگیری آموخته شده داریم که به ما می گوید برای حرفه ای تر شدن باید کمتر شخصی شویم.

حقیقت این است که اطلاعاتی مانند داستان های شخصی بنیانگذارهای شرکت، جغرافیا و داستان منشا آن، همیشه مهم است. این اطلاعات به خریدار بالقوه کمک می کند تا احساس کند شخصاً با یک برند مرتبط است.

2. طراحی سایت سازمانی: عکس های کارمندان

شرکت‌ها اغلب یک عنصر را حذف می‌کنند، وب سایت های پر از عکس‌های غیرواقعی فاقد انسانیت و اصالت هستند. نشان دادن افراد واقعی با نام و عنوان، یک سایت شرکتی غیرشخصی را به مکانی قابل اعتماد تبدیل می کند. سایت شما نشان دهنده برند و هویت شماست.

3. طراحی سایت سازمانی: بازخورد مشتری

یکی از عناصری که شرکت‌ها اغلب آن را کنار می‌گذارند، که نباید در طراحی سایت سازمانی از آن چشم‌پوشی کنند، نظرات مشتریان است.

در طراحی سایت اداری ادغام بازخوردها و نظرات واقعی از مشتریان راضی، اثبات اجتماعی را فراهم می کند و باعث ایجاد اعتماد در مشتریان بالقوه می شود.

این نشان می دهد که این شرکت سابقه ارائه محصولات یا خدمات با کیفیت را دارد و تأثیر مثبتی بر بازدیدکنندگان خواهد گذاشت.

4. طراحی سایت سازمانی: مشتریان خود را قانع کنید

شرکت‌ها باید قانع‌کننده‌ترین و توصیفی‌ترین اطلاعات مربوط به خود را در جلو و در مرکز صفحه اصلی در طراحی سایت اداری خود برجسته کنند.

یک بیننده وب سایت باید بداند که شرکت چه کاری انجام می دهد و چه چیزی آن را در اولین بازدید از وب سایت منحصر به فرد می‌کند.

در غیر این صورت، حفظ توجه افراد مناسب و کلیک کردن آنها به صفحات دیگر دشوارتر است. و باید این موضوع را بدانیم که اولین برداشت مهم‌ترین است.

5. قیمت طراحی سایت سازمانی: محتوای مشتری محور

خیلی وقت‌ها می‌بینیم که بسیاری از سایت‌ها در طراحی سایت اداری خود بیش از حد در مورد خودشان، تاریخچه خود و در مورد اینکه چرا اینقدر عالی هستند صحبت می‌کنند. بهتر است بدانید این کار غیرحرفه‌ای است و بهتر است آن را اصلاح کنید.

مردم می‌خواهند بفهمند که چگونه محصول یا خدمات شما وضعیت بهتری برایشان به ارمغان می‌آورد، اما بیشتر وب‌سایت‌ها این فرصت را از دست می‌دهند.

6. طراحی سایت سازمانی: اعتماد را تقویت کنید

برای شرکت‌ها مهم است که راه ساده‌ای را برای بازدیدکنندگان فراهم کنند تا با آنها در تماس باشند، خواه برای درخواست، پشتیبانی مشتری یا به هر دلیل دیگری که باشد.

یک صفحه “تماس با ما” که به خوبی طراحی شده و به راحتی قابل دسترسی است، می تواند اعتماد را تقویت کند و مشتریان بالقوه را تشویق کند تا با ما تماس بگیرند.

7.طراحی سایت اداری: راه ارتباطی مناسب را ایجاد کنیم

تقریباً هر وب‌سایت دارای فرم «تماس با ما» برای تکمیل است، اما اکثر آنها به شما نمی‌گویند پس از ارسال فرم چگونه با شما ارتباط برقرار می‌کنند.

اگر مشتری انتظار تماس تلفنی را داشته باشد اما شرکت از طریق ایمیل ارتباط برقرار کند، نتیجه ممکن است یک فرصت از دست رفته برای مشتری و شرکت باشد.

8. طراحی سایت سازمانی: متفاوت باشید

در حالی که بسیاری از وب سایت ها حاوی بیانیه های مأموریت یا ارزش هستند، بیانیه هدف کمتر رایج است اما همچنان مهم است. دلیل وجود شرکت شما برای سهامداران شما و آنچه آن را منحصر به فرد می کند، همراه با ارزش های اصلی را مشخص می کند.

اصول راهنما و پتانسیل شما برای تأثیر اجتماعی را شرح می دهد. همچنین زمانی که مصرف کنندگان می توانند تفاوت شرکت شما را ببینند، به تقویت برند شما کمک می کند.

9. طراحی سایت سازمانی: بخش پرسش و پاسخ

یکی از عناصری که شرکت‌ها اغلب وب‌سایت‌ها را کنار می‌گذارند، بخش پرسش‌های متداول جامع و قابل دسترسی است.

شامل بخش پرسش‌های متداول به سؤالات و نگرانی‌های رایجی که بازدیدکنندگان ممکن است داشته باشند، می‌پردازد و اطلاعات ارزشمندی را برای آنها فراهم می‌کند و در زمان صرفه‌جویی می‌کند.

این نه تنها تجربه کاربر، بلکه شیاطین را نیز افزایش می دهد.

مزایای طراحی سایت سازمانی

1.                  سرعت بخشیدن به انجام کارها

2.                  کاهش مراجعه حضوری

3.                  رضایت بیشتر ارباب رجوع

4.                  طراحی بصری خوب

5.                  کیفیت محتوا

6.                  مسیریابی مناسب در سایت

7.                  گزینه Call to Action.

8.                  اعتبار وب سایت سازمانی

نکات مهم در راه اندازی طراحی سایت سازمانی موفق

1.                  سایت خود را طوری طراحی کنید که از طریق موبایل امکان دسترسی به آن وجود داشته باشد …

2.                  پیداکردن وب‌سایت خود را برای مشتریان را آسان کنید …

3.                  اطلاعات تماس خود را بالای سایت قرار دهید …

4.                  امکان مسیریابی آسان را برای کاربران سایت خود فراهم کنید

اهمیت طراحی سایت سازمانی

در عصر امروز موسسات و سازمان ها برای ارائه خدمات بهتر و کاربردی‌تر به طیف گسترده تری از کاربران و مشتریان، بیش از پیش اهمیت دارد. ساخت سایت سازمانی می تواند یک راه حل بسیار مناسب برای پیشرفت و ارتقا سطح سازمان باشد.

در اینجا با مواردی که اهمیت طراحی سایت سازمانی را نشان می‌دهد می‌خوانیم:

1.                  سهولت دسترسی به خدمات سازمان

2.                  امکان برقراری ارتباط به صورت آنلاین

3.                  بهینه‌سازی فرآیندهای داخلی سازمان

4.                  کاهش اتلاف وقت و هزینه

5.                  ارائه خدمات در سراسر کشور

6.                  برندینگ سازمان و ارگان

7.                  کاهش حجم کاری سازمان ها

8.                  مانیتورینگ و تجزیه و تحلیل

طراحی سایت سازمانی: طراحی حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای برای ادارات و سازمان‌های خصوصی و دولتی به دلیل ویژگی های برجسته، با پیچیدگی هایی همراه است. بنابراین طراحی توسط تیم حرفه ای و متخصص، بیش از سایر موارد اهمیت دارد.

تیم آرنا ویژن با صدها تجربه موفق در این زمینه آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه خدمات با بالاترین کیفیت به شما عزیزان است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

(برای بررسی قیمت طراحی سایت پتروشیمی و قیمت طراحی سایت بیمه روی لینک مورد نظر کلیک کنید.)

طراحی سایت سازمانی چقدر زمان میبرد؟

هزینه برنامه نویسی و مدت زمان طراحی سایت سازمانی کمی بیشتر خواهد شد. برای برنامه نویسی و طراحی یک وب سایت فروشگاهی که CMS اختصاصی داشته باشد، بصورت میانگین زمانی بین ۶۰ تا ۱۲۰ روز کاری نیاز است.

برای طراحی سایت های شرکتی در این حالت زمانی بین ۴۰ تا ۶۰ روز کاری صرف خواهد شد.

 

 

circle-13

سوالات متداول

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان وب و گرافیک است.

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان وب و گرافیک است.

circle3
cube-2