circle-5

طراحی سایت شرکت ساختمانی

به صفحه طراحی سایت شرکت ساختمانی خوش آمدید. ما در آرنا ویژن با بیش از یک دهه تجربه در زمینه طراحی و پیاده سازی وب سایت و راه اندازی فروشگاه‌های آنلاین اختصاصی، برای راه اندازی سایت شرکت ساختمانی  منحصربفرد در کنار شما هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مشاوران واحد ارتباط با مشتریان آرنا ویژن تماس بگیرید!

ساختمان سازی
ball
circle
traingle2
donut

ثبت سفارش طراحی سایت شرکت ساختمانی

برای دریافت مشاوره رایگان پیش از ثبت سفارش طراحی سایت شرکت ساختمانی  اختصاصی، کافی است با شماره بخش ارتباط با مشتریان آرنا ویژن تماس بگیرید. همکاران ما در ساعات اداری روزهای غیر تعطیل آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.

طراحی سایت شرکت ساختمانی چقدر زمان می‌برد؟

پاسخ دقیق به این سوال بدون دانستن جزئیات مدنظر شما برای انجام پروژه تقریبا ممکن نیست. طراحی سایت با قالب و کدنویسی اختصاصی کار هزینه‌بر و زمان‌برتری در مقایسه با طراحی سایت شرکت ساختمانی  با استفاده از قابلیت‌ قالب‌های وردپرسی است. ماژول‌های مدنظر شما، قابلیت‌هایی نظیر سیستم‌های CRM و سیستم‌های حسابداری، طراحی و پیاده‌سازی اختصاصی صفحه اصلی و صفحات داخلی و جزئیات مهم دیگر همه در زمانبندی تحویل پروژه سایت شرکت ساختمانی تاثیر گذارند. اما به طور کلی طراحی سایت وردپرس در قالب وردپرس بین 1 الی 3 ماه و طراحی اختصاصی  سایت ساختمانی حداقل 3 ماه زمان لازم خواهد داشت.

قیمت طراحی سایت شرکت ساختمانی

تخمین و تعرفه قیمت طراحی سایت شرکت ساختمانی رابطه معناداری با جزئیات مدنظر کارفرما برای انجام پروژه دارد. به طور طبیعی هر چقدر ماژول‌ها، طراحی و کدنویسی سایت بیشتر ویژه‌ سازی شود، زمان انجام پروژه طولانی‌تر و قیمت طراحی سایت شرکت ساختمانی بالاتر می‌رود.

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان جهت طراحی سایت شرکت ساختمانی اختصاصی با مشاوران مرکز تماس آرنا ویژن در ارتباط باشید!

چرا طراحی سایت شرکت ساختمانی را باید به آرناویژن بسپارید؟

تولید محتوا در هر قالب و شکلی؛ نه فقط احتیاج کسب‌وکارها که روش درآمدزایی دامنه‌ی وسیعی از مشاغل فعال در جامعه‌ی امروز است. تیم تولید محتوای آرنا ویژن متشکل از یک هسته‌ی ایده‌پردازان و برنامه‌ریزان استراتژیک، طراحان، عکاسان، متخصصان تولید فیلم و کلیپ‌های تبلیغاتی در کنار شما مشتریان گرامی آماده‌ی ارائه‌ خدمات در بالاترین کیفیت خواهد بود. برای مشاهده رزومه آرنا ویژن و ثبت سفارش تولید محتوا کلیک کنید!

bgpath1
arna2
sphere
cube
circle-1
medal
heart4
heart3
heart2
heart1

طراحی سایت شرکت ساختمانی (construction company website design) راهی برای ورود به دنیای اینترنت است! برای معرفی تخصص و مهارت‌های تیم‌تان، برای معرفی خود به رقبا، برای گرفتن پروژه‌های بیشتر و برای جهانی شدن، شما نیاز به یک وبسایت حرفه‌ای دارید! برای اطلاع از قیمت طراحی سایت شرکت ساختمانی و مزایای ساخت شرکت ساختمانی با آرنا ویژن تماس بگیرید.

منظور از طراحی وب سایت ساختمانی چیست؟

منظور از طراحی سایت شرکت ساختمانی ایجاد فضایی در عرصه‌ی پر رقابت دیجیتال مارکتینگ برای تبلیغ مهارت‌های ساخت‌وساز، ارائه خدمات، نمایش نمونه‌ کارهای تکمیل شده و مواردی از این قبیل است.

اینترنت برای نمایش عظمت پروژه‌هایی که توسط شرکت‌های ساختمانی به انجام می‌رسد، بهترین رسانه است! نمایش عکس‌های ماهواره‌ای گوگل، کلیپ‌هایی از مراحل اجرای پروژه، تصاویر قبل و بعد، از ویژگی‌های مهم و جذاب طراحی وب سایت شرکت ساختمانی و عمرانی است.

طراحی وبسایت برای شرکت‌های ساختمانی و آغاز برندینگ

بخاطر همین مزایا و امکانات، راه اندازی سایت شرکت ساختمانی پیش از هر حرفه‌ی دیگری با استقبال روبه‌رو شد و سال‌ها است که شرکت‌های ساختمانی روش دیجیتال مارکتینگ را برای معرفی خود برگزیده‌اند.

اما از آنجاییکه افراد به تبلیغ برند به شدت بدبین هستند، برای ایجاد حس اعتماد، باید از ترفندها و راهکارهای طراحان و کارشناسان دیجیتال مارکتینگ بهره‌مند شد.

منظور از طراحی سایت شرکت ساختمانی یعنی نمایش مهارت‌ها و قدرت شما در این حوزه! اگر قصد دارید که در دنیای اینترنت خودتان را معرفی کنید، برای آغاز برندینگ در فضای آنلاین راه اندازی وبسایت مؤثرترین راهکار است.

(برای اطلاع از قیمت سئو سایت فروشگاهی، قیمت طراحی سایت صرافی و قیمت طراحی سایت شرکتی روی لینک مورد نظر کلیک کنید.)

قیمت طراحی سایت شرکت ساختمانی

اهمیت طراحی وبسایت برای حضور همیشگی در دنیای دیجیتال بدیهی و غیر قابل انکار است. در عصر حاضر، آنقدر بازار دیجیتال داغ است که مشاغل و شرکت‌های بدون وبسایت، اصلا هویت ندارند!

و اما بحث پول و هزینه‌ای که قرار است برای شعبه‌ی دوم شرکت ساختمانی خود در دنیای مجازی بنا کنید. قیمت طراحی سایت شرکت ساختمانی را نوع بستری که برای پیاده سازی انتخاب می‌کنید و تیم طراحان و تولید محتوا مشخص می‌کنند.

قطع به یقین دوست ندارید که وقت و انرژی که می‌گذارید با ساخت سایت ساختمانی غیرکاربردی به هدر رود. اگر می‌خواهید در دیجیتال مارکتینگ حرفی برای گفتن داشته باشید و با رتبه‌ی خوب در صفحه‌ی جستجوی گوگل نمایش شوید، به دنبال تیم طراحان حرفه‌ای و کاربلد باشید.

طراحی سایت ساختمانی با وردپرس

فرآیند ایجاد یک وب سایت ساختمانی بدون ابزار مناسب سخت و زمان‌بر است. برای ساخت وبسایت می‌توان از دو روش (وردپرس و کد نویسی اختصاصی) استفاده کرد. استفاده از سیستم مدیریت محتوایی وردپرس، ارزان‌تر و سرعت بیشتری دارد.

برای ساخت سایت شرکت ساختمانی با وردپرس توصیه می‌شود که از المنتور ساختمانی که ویژگی‌ها و ویجت‌های زیادی را ارائه می‌دهد استفاده کرد. در بازار دیجیتال نمونه سایت شرکت ساختمانی وردپرس موفق زیادی با قالب‌های زیبا و کاربردی درست شده‌اند.

قیمت طراحی سایت شرکت ساختمانی بنابر نوع بستری که برای راه اندازی و تیم طراحانی که انتخاب می‌کنید، کاملا متفاوت است. در هر حال، هزینه ساخت سایت شرکت ساختمانی با مزایای مادام العمری که دارد، ارزشمند است و به بهبود کسب و کار شما کمک شایانی خواهد کرد.

(برای بررسی قیمت طراحی سایت هتل، قیمت طراحی سایت طلا فروشی و قیمت طراحی سایت فرش روی لینک مورد نظر کلیک کنید.)

مزایای طراحی سایت ساختمانی و عمرانی

حضور آنلاین 24 ساعته برای برندینگ و خدمات با طراحی سایت امکان‌پذیر می‌شود. از دیگر مزایای طراحی سایت ساختمانی و عمرانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مزایای طراحی سایت ساختمانی: دسترسی آسان

شما برای آشنایی با محصول، شرکت یا فرد خاصی به چه جایی مراجعه می‌کنید؟ قطعا به سراغ گوگل خوهید رفت! با طراحی وبسایت شرکت ساختمانی موفق، امکان معرفی شما، حتی اگر دفتر کاری شما در دورافتاده‌ترین جای جهان باشد، در سراسر دنیا امکان‌پذیر است.

مزایای طراحی سایت ساختمانی: بازاریابی گسترده

شما فقط با طراحی وبسایت شرکت ساختمانی کامل و حرفه ای بر اساس اصول سئو، با ساده‌ترین و بصرفه‌ترین تبلیغات، وارد بازاریابی گسترده‌ی جهانی می‌شوید! با طراحی وبسایت ساختمانی اصولی شما بیلبوردی به وسعت یک دنیا خواهید داشت!

اهمیت طراحی سایت ساختمانی: افزایش اعتبار

اگر نام برند شما سر زبان‌ها باشد و رقبا شما را بشناسند، چقدر کسب و کار شما جان می‌گیرد؟ مهم این نیست که شرکت ساختمانی شما در کجای نقشه است، مهم این است که ربات‌های گوگل نام شرکت شما را با بالاترین رتبه در نتایج جستجو نمایش دهند! فقط با طراحی سایت شرکت ساختمانی اصولی با شرکت‌های قدرتمند وارد رقابت شوید و اعتبار بگیرید.

طراحی وبسایت شرکت ساختمانی مزایای زیادی مثل امکان ارائه‌ی خدمات بهتر، جذب مشتری بیشتر، افزایش اعتبار را فراهم می‌کند. اما فراموش نکنید که رقبای زیادی در این بازار پرسود است و برای دستیافتن به آن باید دائما به‌روز بود و از تکنیک‌های اصولی طراحی وب استفاده کرد.

(در آرنا ویژن اطلاعات کاملی درباره قیمت طراحی سایت سالن زیبایی، قیمت طراحی سایت هنری و قیمت طراحی سایت سازمانی روی لینک مورد نظر کلیک کنید.)

امکانات سایت شرکت ساختمانی

برای طراحی وبسایت ساختمانی موفق باید امکانات خاصی را در نظر داشت، در غیر اینصورت بخاطر سرعت پایین، پشتیبانی نامناسب، به‌روز نبودن زیرساخت، ناوبری پیچیده و ظاهر قدیمی صفحه اصلی کاربران رغبتی برای ماندن در صفحه‌ی شما ندارند.

با بررسی دقیق سایت‌های ساختمانی حرفه‌ای، آنالیز درخواست‌های کاربران و آنچه که با هدف و چشم‌اندازهای شرکت همگام است، می‌توان برای راه اندازی سایت شرکت ساختمانی اقدام کرد. برخی از امکانات سایت شرکت ساختمانی استاندارد شامل موارد زیر است:

امکانات سایت شرکت ساختمانی: طراحی زیبا و ساده

طبق آمار، کاربران فقط 4 الی 5 ثانیه برای بالا آمدن وبسایت شما وقت می‌گذارند! بنابراین شما مدت کوتاهی برای حفظ و نگهداری کاربر دارید. شرایط حساسی است که فقط با طراحی جذاب و خلاقانه می‌توان کاربر را درگیر کرد.

چینش مناسب رنگ‌ها، ترکیب جذاب عکس‌ها و حتی استفاده از یک کلیپ از ویژگی‌های ظاهر مناسب صفحه اصلی است.

مورد دیگری که از ویژگی‌های مهم در طراحی سایت شرکت ساختمانی است ناوبری ساده است. پیچیدگی بیش از حد با عناوین غیرمرتبط که ذهن کاربر را خسته می‌کند، اصلا پیشنهاد نمی‌شود.

ویژگی های طراحی سایت شرکت ساختمانی: امنیت سایت

طراحی وبسایت شرکتِ ساختمانی شما به عنوان یک شرکت معتبر و تخصصی باید از لحاظ ایمنی رضایت گوگل و کاربران را به دست آورد. با رعایت قوانین امنیتی، سایت در برابر حملات بدافزارها و ویروس‌های مخرب مقاوم است و کمتر آسیب می‌بینند. اگر موارد امنیتی سایت رعایت نشود امکان هک سایت و نفوذ به آن خیلی راحت است.

(برای اطلاع از قیمت طراحی سایت صنعتی، قیمت طراحی سایت حقوقی و قیمت طراحی سایت کافه روی لینک مورد نظر کلیک کنید.)

ویژگی های طراحی وبسایت ساختمانی: سرعت سایت

سرعت لود بالا در طراحی سایت شرکت ساختمانی، از امتیازات مهم در رتبه‌بندی صفحات در موتورهای جستجو است. بهترین زمان برای بارگذاری سایت ساختمانی سه ثانیه است.

سرعت بارگذاری سایت به شدت روی افزایش ترافیک سایت تأثیر دارد. برای بالا رفتن سرعت سایت، طراحان از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند.

ویژگی های طراحی سایت شرکت ساختمانی: ریسپانسیو

بیش از 50 درصد از کاربران اینترنت با گوشی به جستجو می‌پردازند. اگر می‌خواهید وبسایت شما برای همه با وضوح خوب و کاربرپسند نمایش شود، به طراحی سایت شرکت ساختمانی ریسپانسیو فکر کنید.

طراحی ریسپانسیو باعث می‌شود که وبسایت شما روی تبلت، گوشی و هر نوع گجت دیگری با کیفیت و ابعاد مناسب نمایش شود.

امکانات طراحی سایت شرکت ساختمانی و عمرانی: صفحه ای برای ارائه خدمات

افرادی که به دنبال یک شرکت ساختمانی خوب هستند تمایل دارند به دنبال خدمات خاصی باشند. بهتر است دقیقاً یک صفحه اختصاصی برای ارائه خدمات داشته باشید و حواستان باشد که قیمت ها را به‌روزرسانی کنید. در این بخش خلاقانه عمل کنید و لیست خدمات را با گالری از عکس‌های باکیفیت و توضیحات مناسب بسازید.

(قیمت طراحی سایت پوشاک را با بهترین امکانات از آرنا ویژن بخواهید.)

ویژگی های طراحی سایت شرکت ساختمانی: ارائه محتوای باکیفیت

در طراحی سایت شرکت ساختمانی باید صفحه‌ای برای ارائه‌ی پروژه‌ها که بیشتر شبیه یک صفحه وبلاگ است، داشته باشید. اگر می‌خواهید ترافیک ارگانیک داشته باشید، باید روی هر موضوعی که مربوط به ساخت و ساز است، با تولید محتوای متنی، تمرکز کنید.

پست های وبلاگ، فضایی عالی برای شرح پروژه‌های موفق است که در آن می‌توانید اطلاعاتی درباره فرآیند، تعامل با افراد، مشکلاتی که با آن‌ها مواجه شده‌اید و نحوه غلبه بر آن‌ها و غیره اضافه کنید. البته، امکان تبلیغ و معرفی شرکتی که با ارائه ابزارهای مختلف و انواع تجهیزات شما را در انجام پروژه‌ها پشتیبانی می‌کند نیز وجود دارد.

ویژگی های طراحی سایت شرکت ساختمانی: بخش درباره ما

از آنجایی که این صفحه مربوط به معرفی شرکت است، برای ارتباط با کاربران و ایجاد رابطه عاطفی، مهم است که در مورد شرکت خود بنویسید. این بخش باید شامل داستان پشت شرکت و تیم شما باشد.

کاربران دوست دارند درباره‌ی شرکتی که قرار است با آن کار کنند، بیشتر بدانند. اگر وقت بگذارید و در مورد خودتان بنویسید واقعا کاربران قدردان آن خواهند بود.

(بهترین قیمت طراحی سایت رستوران را با ویژگی‌های جذاب را در صفحه مورد نظر مشاهده کنید.)

امکانات طراحی سایت شرکت ساختمانی: ارتباط آسان

یکی از روش‌های جلب اعتماد کاربر، ارائه روش‌های ارتباطی مختلف است. قرار دادن دکمه‌های مربوط به رسانه‌های اجتماعی، یک ویجت عالی در طراحی سایت شرکت ساختمانی اضافه می‌کنید. در طراحی وبسایتِ ساختمانی باید در فوتر، شماره تلفن، آدرس و ایمیل لحاظ شود.

سفارش ساخت سایت شرکت ساختمانی با آرنا ویژن

اگر صاحب تولید کننده‌ی مصالح و تجهیزات ساختمانی هستید یا خدمات مهندسی و معماری ارائه می‌دهد، برای جذب مشتری بیشتر روی بازاریابی دیجیتال حساب کنید. ساخت وبسایت ساختمانی موفق نیاز به وقت، انرژی و مهارت دارد.

ساخت خیلی از وبسایت‌ها بخاطر عدم رعایت نکات اصولی و مهارت کافی، آنجنان که باید رشد نمی‌کند. طراحی سایت شرکت ساختمانی باید کاربردی و پویا باشد، در غیر اینصورت بود و نبود آن اهمیتی ندارد!

سایت شرکتی باید همانند دفتر کاری شما، طراحی زیبا و دلچسب داشته و نشانگر قدرت و مهارت شما باشد.

(برای استعلام قیمت طراحی سایت ورزشی و ایده‌های ناب به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

طراحی سایت شرکت ساختمانی چیست؟

  • طراحی سایت شرکت ساختمانی به منظور معرفی شما در فضای دیجیتال است. با ارائه خدمات و مهارت‌های خود، نسبت به رقبا متمایز شده و مشتری‌های بیشتری را جذب کنید.

ویژگی‌های طراحی سایت عمرانی چیست؟

  • جدا از ویژگی‌های استانداردی که در طراحی سایت ساختمانی اعمال می‌شود، با توجه به هدف کارفرما، ویژگی‌ها و امکانات سایت شخصی سازی می‌شود: مثلا وبسایت ساختمانی فقط یک سایت شرکتی و برای تبلیغ است، قصد ارائه خدمات دارد یا قصد جذب پروژه و مشارکت در ساخت را دارد.

اهمیت سئو سایت شرکت ساختمانی چیست؟

  • اگر قرار است که با ساخت سایت دیده شوید، باید در صفحه‌ی اول گوگل باشید که این کار با اهمیت سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو شکل می‌گیرد.

(قیمت طراحی سایت وردپرس برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی را در این صفحه بخوانید.)

ساخت و راه اندازی شرکت ساختمانی و عمرانی چقدر زمان می برد؟

  • هر چقدر که قرار است سایت شرکت ساختمانی توسعه‌یافته و پیشرفته باشد، به تناسب راه‌اندازی آن نیازمند زمان و سرمایه‌ی بیشتری است. در این رابطه باید با کارشناسان آرنا ویژن مشورت کنید.

هزینه طراحی سایت شرکت ساختمانی چقدر است؟

  • قیمت طراحی سایت شرکت ساختمانی متناسب با نوع بستری که برای راه‌اندازی انتخاب می‌شود و بسته به تجربه‌‌ی طراحان متفاوت است.

طراحی وبسایت شرکت ساختمانی برای چه کسانی مناسب است؟

  • طراحی وبسایت شرکت ساختمانی برای فعالان در این حوزه مثل مهندسان، پیمانکاران، تأمین کنندگان تجهیزات ساختمانی و شرکت‌های فنی مهندسی عمرانی و معماری مناسب است.
circle-13

سوالات متداول

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان وب و گرافیک است.

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان وب و گرافیک است.

circle3
cube-2