ویدئو کلیپ اینستاگرام

ویدئو کلیپ اینستاگرام

سفارش ساخت کلیپ ویدئو اینستاگرام برای بازاریابی کسب و کار یک راهکار بین المللی است. طبق مطالعات انجام شده، در اینستاگرام می‌توانید اکثر استراتژی‌های مهم بازاریابی را پوشش دهید. قیمت کلیپ ویدئو اینستاگرام متناسب مدت زمان تا کیفیت محتوا، متغیر است. برای خرید کلیپ اینستاگرام متناسب با اهداف تجاری خود روی آرنا ویژن حساب کنید.

خدمات ساخت کلیپ ویدئو اینستاگرام

اینستاگرام از محبوب‌ترین پلتفرم‌های اشتراک‌گذاری کلیپ و تصویر در دنیا، مخصوصا در حوزه‌ی برندینگ و تبلیغات است. چه برندها و شرکت‌ها که از گرد راه نرسیده فقط با ساخت یک کلیپ ویدیو اینستاگرام ساده کارشان گرفت و معروف شدند و حالا با برندهای مشهور رقابت می‌کنند.

با برنامه‌ریزی دقیق و هدفمند در ساخت تبلیغات اینستاگرام، شما هم می‌توانید در این بازار خودی نشان دهید. در این متن قرار است 0 تا 100 ساخت کلیپ ویدیو اینستاگرام را برایتان توضیح دهیم: اینکه ساخت ویدئو کلیپ اینستاگرام چیست و چه کمک شایانی برای احیای پیج‌های از یاد رفته‌ می‌کند.

کلیپ ویدیو اینستاگرام چیست؟به ویدئوهای کوتاه و جذاب که به عنوان پست، ریلز یا داستان در اینستاگرام به اشتراک گذاشته می‌شود، کلیپ ویدیو اینستاگرام گفته می‌شود. ساخت فیلم تبلیغاتی اینستاگراممعمولا با استفاده از ابزارهای مختلف و انواع افکت‌ها و موزیک‌ها با هدف جلب توجه هر چه بیشتر مخاطبان ارائه می‌شود.

قیمت کلیپ ویدئو اینستاگرام

آیا سفارش کلیپ ویدئو اینستاگرام واقعا ارزش دارد؟ سفارش کلیپ ویدئو برای اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهد که محتوای خود را به‌صورت جذاب و متقاوت ارائه دهید و ارتباط نزدیک‌تر و مؤثرتری بامخاطبان برقرار کنید.

ویدئوها، به‌خاطر اثربخشی بالا در انتقال احساسات، تجربیات و ایده‌ها برای تعامل با مخاطبان خیلی تأثیرگذار هستندهزینه تولید کلیپ ویدئو اینستاگرام با توجه به عوامل مختلف، کاملا متغیر است:

 1. مدت زمان ویدیو: هر چقدر زمان ساخت ویدئو بیشتر باشد، به تناسب تلاش و انرژی بیشتری می‌خواهد.
 2. کیفیت صدا و تصویر: استفاده از تجهیزات باکیفیت و پیشرفته، هزینه را افزایش می‌دهد.
 3. ویرایش و استفاده از افکت‌ها: هر چقدر ویراستار حرفه‌ای‌تر باشد و وقت بیشتری بگذارد، دستمزد بیشتری می‌خواهد.
 4. محتوای ساده یا پیچیده‌: نوع محتوا نقش مهمی در افزایش هزینه‌ها دارد.
 5. نیاز به بازیگر و یا افراد خاص: در صورت دعوت از افراد خاص، مدلینگ‌ها و بازیگران معروف، هزینه ساخت کلیپ ویدئو اینستاگرام زیاد می‌شود.
 6. لوازم و تجهیزات: استفاده از تجهیزات و لوکیشن نقش مؤثری در اضافه شدن هزینه‌ها دارد.
 7. تجربه و تخصص تیم فنی: افراد با مهارت موفقیت ساخت کلیپ را تا حد زیادی تضمین می‌کنند، اما خوب خرج بالایی هم دارند.

هزینه ساخت کلیپ اینستاگرام متناسب با مدت زمان کلیپ، کیفیت تولید، تجهیزات و نیروی انسانی متبحر، نوع پیچیدگی محتوا و نرخ تولید و تدوین برآورد می‌شود.

مزایای ساخت ویدیو کلیپ اینستاگرام

مزایای ساخت ویدئو کلیپ اینستاگرام چیست و چرا باید ویدئو اینستا بسازیم؟ ویدیوهای کوتاه جذاب‌ترین نوع محتوا در شبکه‌های اجتماعی هستند. طبق آمار اینستاگرام، کلیپ ویدئو اینستاگرامی در مقایسه با عکس، در پیج‌های معمولی، 24 کامنت بیشتر در هر پست می‌گیرد.

91 درصد از کاربران فعال (حدود 2 میلیارد نفر یا یک سوم کاربران فعال اینترنت در دنیا) در هر هفته ویدئوهای این پلتفرم را می‌بینند و از بین آن‌ها، حدود 58 درصد، بعد از دیدن یک نام تجاری، آن صفحه را دنبال می‌کنند.

آمارهای اینستاگرام برای آنلاین شاپ‌ها واقعا لذت‌بخش است و خبرهای خوشی دارد؛ مثلا از هر 8 کاربر فعال، یک نفر برای خرید از اینستاگرام استفاده می‌کند. فروشگاه‌های اینستاگرامی سفر خرید را کوتاه می‌کنند، بخاطر همین، مهم است که روی این پلتفرم خودی نشان دهید و به عنوان ابزاری برای فروش روی آن حساب کنید.

مزایای ساخت ویدئو کلیپ اینستاگرام: طبق آمار، کاربران فعال، از دیدن کلیپ‌های کوتاه و بامحتوا بیشتر از عکس‌ها ارتباط می‌گیرند، کامنت می‌گذارند و قصد دارند که آن‌را دنبال کنند.

تأثیر ساخت ویدئو کلیپ اینستاگرام بر روی برندینگ

تمامی تلاش اینفلوئنسرها و آنلاین شاپ‌ها برای این است که بیشتر دیده شوند. ساخت ویدیو کلیپ اینستاگرامی می‌تواند در این زمینه، یعنی برندینگ، تأثیر بسزایی داشته باشد و حسابی کسب و کار شما را تکان دهد!

اینستاگرام به عنوان یک کانال بازاریابی بصری مؤثر، ارزش خاصی از برند را به ذهن‌های مصرف کنندگان منتقل می‌کند. در این زمینه، مطالعات زیادی با هدف طبقه‌بندی فعالیت‌های بازاریابی اینستاگرام و تجزیه و تحلیل اثرات مرتبط بر ارزش ویژه برند مبتنی بر مشتری انجام شده است. ارزش ویژه‌ی برند مبتنی بر مشتری شامل آگاهی از برند، تصویر برند، کیفیت درک شده، عشق به برند و قصد استفاده مجدد از اینستاگرام، است.

تأثیر ساخت ویدئو کلیپ اینستاگرام بر روی بازاریابی: با تولید محتوای ویدیویی، می‌توان دو برابر بیشتر از پست‌های عکس با مخاطب تعامل ایجاد کرد و بازدید بیشتری گرفت.

اهمیت ساخت کلیپ اینستاگرام در بازاریابی

ساخت کلیپ ویدئو اینستاگرامی برای تبلیغات، بازاریابی و اشتراک گذاری محتوا در حال حاضر بهترین روش است. برای اینکه اهمیت ساخت کلیپ اینستاگرام برایتان ملموس‌تر باشد، تصمیم گرفتیم نتیجه‌ی آنالیز بازار قهوه را در فروشگاه‌های اینستاگرامی برایتان بیاوریم.

در این تحقیق، روند رفتاری 358 کاربر اینستاگرام که پنج برند قهوه را دنبال می‌کردند مورد آنالیز قرار گرفته است. نتایج به دست آمده نشان می‌دهد که چهار بعد سرگرمی، تعاملی، سفارشی سازی و ترندینگ که ما از اینستاگرام دریافت می‌کنیم، بر روی فعالیت‌های بازاریابی در اینستاگرام کاملا تأثیرگذار است.

فعالیت‌های بازاریابی اینستاگرام بر ارزش ویژه برند (آگاهی از برند، تصویر برند و کیفیت درک شده) تأثیر گذاشته و به نوبه‌ی خود منجر به وفاداری مشتری (عشق به برند) می‌شود.

ساخت فیلم تبلیغاتی اینستاگرام با ایجاد یک کانال احساسی، به راحتی می‌تواند ارزش‌های برند به کاربران انتقال دهد.

برای جذابیت ویدیو کلیپ اینستاگرام چه کنیم؟

تجربه نشان داده است که ساخت یک کلیپ ویدئویی خیلی ساده با کمترین امکانات هم جواب می‌دهد، چه برسد به اینکه برای آن وقت گذاشته و برنامه‌ریزی دقیق داشته باشید. ما با آنالیز تمامی کلیپ‌‌های موفق موارد زیر را برای جذابیت هر چه بیشتر کلیپ ویدئویی اینستاگرام برایتان لیست کرده‌ایم:

 1. حواستان به زمان باشد: مردم حوصله‌ی کلیپ‌های طولانی و حوصله‌ سر بر را ندارند، هر چه زمان کلیپ کوتاه‌تر، امکان بازدید بیشتر!
 2. کیفیت تصویر: کیفیت بالای تصویر خیلی راحت جلب توجه می‌کند.
 3. محتوای ارزشمند: به شعور مخاطب احترام بگذارید، این رمز موفقیت شما است! اگر می‌‌خواهید جدی گرفته شوید، مخاطبتان را جدی بگیرید.
 4. استفاده از موزیک مناسب: موزیک لایت برای نمایش صحنه‌های احساسی و موزیک هیجان‌انگیز و شاد برای نمایش صحنه‌های شورانگیز عالی است. متناسب با نوع محتوا موزیک انتخاب کنید.
 5. نوردهی و صدا: خودتان قضاوت کنید تصویری که در زیر نور خورشید در یک فضای باز گرفته می‌شود و یا فیلمبرداری زیر شیروانی؟ نمایش با نور کافی همینقدر تأثیرگذار است. برای پخش صدا خرید یک میکروفون یقه‌ای چندان گرانقیمت نیست، اما ارزش کلیپ شما را خیلی بالا می‌برد.
 6. تعامل با دنیای واقعی: همراه با دنیای واقعی (سطح فرهنگ و سطح مالی عموم جامعه) پیش بروید.
 7. قصه گویی: برای ایجاد ارتباط بیشتر، قصه گویی کنید، البته نه از آن داستان‌های سرکاری و آبکی که مخاطب را دلزده کند.

برای ساخت ویدئو اینستاگرام جذاب چه باید کرد: زمان کوتاه، کیفیت عالی تصویر و صدا، موزیک مناسب و سناریو مطابق با فرهنگ و شرایط روز جامعه برای ساخت فیلم کوتاه جذاب عالی است.

رمز ورود به اکسپلور

چطوری با ساخت کلیپ به اکسپلور راه پیدا کنیم؟ راه پیدا کردن به اکسپلور کار راحتی نیست، اما نشدنی هم نیست. 80 درصد مسیر به پشتکار و پیش روی اصولی شما بستگی دارد و 20 درصد دیگر به خلاقیت. یکسری از تکنیک‌هایی که در ساخت کلیپ ویدئو اینستاگرامی موفق می‌توان برایتان لیست کرد شامل موارد زیر است:

 • تنوع در تولید محتوا: مثلات قرار نیست که تمامی کلیپ‌های شما یک بک گراند داشته باشند یا در یک لوکیشن اجرا شوند.
 • تعامل با افراد: در جامعه اینستاگرام با افراد مختلف تعامل داشته باشید؛ به نظرات و بازخوردها پاسخ مناسب (نه از روی خشم و غرور) و صادقانه داشته باشید.
 • به روز باشید: استفاده از افکت‌ها و ابزارهای ویرایش جدید، کاربران تشنه‌ی تکنولوژی را جان می‌بخشد!
 • فراهم کردن ارتباط با مخاطبان: همیشه به دنبال راهی باشید تا با مخاطبان خود در ارتباط باشید.
 • زمان مناسب برای انتشار: وقتی که بیشتر به مخاطبان فعال هستند، کلیپ ویدئو اینستاگرام خود را منتشر کنید.
 • استفاده از هشتگ های محبوب: هشتگ‌های مرتبط و محبوب می‌تواند شما را در صفحه کاربرانی که این هشتگ‌ها را جستجو کردند، قرار دهد.

چطوری به اکسپلور برویم: تنوع در تولید محتوا، تعامل با کاربران، استفاده از افکت‌ها و موسیقی مناسب، کیفیت خوب تصویر و صدا، زمان متناسب برای انتشار از مواردی است شما را راهی اکسپلور کند.

ساخت کلیپ ویدئو اینستاگرام با ویو بالا

ساخت کلیپ ویدئو اینستاگرام هزینه می‌خواهد و هیچ چیزی جزء ویو خوردن بالا، این درد خرج کردن را تسکین نمی‌بخشد. برای بازدید زیاد یک کلیپ، علاوه بر خلاقیت و استفاده از ابزار و خرج کردن، چند تا اصول را هم باید رعایت کنید:

 • عنوان جذاب: بله تیترها اصالت دارند؛ آن‌ها از همان بدو تولد رسانه‌های اجتماعی که در کوچه و برزن خبرهای را جارچیان فریاد می‌زدند، مهم بودند و هستند!
 • کیفیت ثانیه‌های اول کلیپ: چند ثانیه اول هر کلیپ، توانایی جذب مخاطب را دارد؛ مخصوصا اگر کاربر با فیلتر و اینترنت کم سرعت فرصت پیدا کرده باشد کلیپ شما را پلی کند! خیلی سریع به سراغ اصل مطلب روید!
 • کیفیت صدا و تصویر: دوربین قابل قبول و صدای واضح کمترین چیزی است که یک مخاطب از کلیپ شما می‌تواند انتظار داشته باشد.
 • تعامل با مخاطبان: مخاطب باید با شما رابطه برقرار کند این نکته را هیچ وقت فراموش نکنید. افزایش تعامل با مخاطب، احتمال افزایش بازدید را خیلی بالا می‌رود.
 • شبکه‌های اجتماعی: اگر فرصت دارید، در انواع شبکه‌های اجتماعی حضور خود را اعلام کنید.
 • استفاده از افکت‌ها و ابزارهای ویرایش حرفه‌ای: استفاده از ابزارهای به روز برای مخاطبان خیلی جذاب است.
 • زیرنویس: برای راحتی کاربران، زیرنویس را با رنگ متضاد بک گراند، نمایش دهید.
 • توجه به الگوریتم اینستاگرام: با توجه به الگوریتم‌های اینستاگرام و اطلاع از تغییرات آن، می‌توانید بهترین استراتژی را برای نمایش ویدئوهای خود در این پلتفرم انتخاب کنید.

رقابت با اینفلوئنسرهای معروف

تازه کار هستید، اما بلند پروازید و قصد دارید با اینفلوئنسرها رقابت کنید؟ برای رقابت با اینفلوئنسرهای باید اول از همه هدف خودتان را تعیین کنید. قصد شما دقیقا از این کار چیست؟ می‌خواهید برندتان را معروف کنید یا قصد فروش بیشتر محصولتان را دارید؟ اول از همه بازار هدف خود را مشخص کنید.

وقت بگذارید و درباره اینفلوئنسر دلخواه‌‌اتان اطلاعات کسب کنید، در مورد سبک و محتوایی که تولید می‌کند تحقیق کنید. ایده‌هایتان را بنویسید، بررسی کنید و با یک مرکز معتبر طراحی و ساخت تولید محتوا وقت مشاوره بگیرید. اگر می‌توانید با اینفلوئنسر مد نظر ارتباط برقرار کنید. شاید بتوانید همکاری خوب و تجربه‌ی جذاب و متفاوتی داشته باشید.

همکاری با اینفلوئنسرها

همکاری با اینفلوئنسرها یک راه راحت برای بالا بردن ویو است، اما هزینه‌بر است. البته موضوع به همین راحتی‌ها هم نیست و شاید در اوایل فید بک خوبی داشت، ولی این روزها بخاطر افزایش اینفلوئنسرها، مثل سابق پربازده نیست. در هر حال در این زمینه باید خیلی حساب شده پیش رفت تا به نتیجه‌ی مطلوب رسید:

 1. انتخاب اینفلوئنسر مناسب: باید با مجموعه‌ای همکاری کنید که بازار و هدف شما را به خوبی پوشش دهد.
 2. برند خود را تعریف کنید: برای اینفلوئنسر هدف خود را کاملا واضح مشخص کنید تا محتوایی مناسب برایش آماده کند.
 3. برنامه‌ریزی استراتژیک: نوع محتوا، تعداد محتوا و مدت زمان همکاری با تعیین هدف در قرار داد شما با اینفلوئنسر بسیار قابل اهمیت است.
 4. تعیین قرار داد: میزان پرداخت یا مزایای غیر نقدی را با دقت در قرار داد ذکر کنید. مذاکره و قرار داد باید دقیق و شفاف انجام شود.
 5. توافقنامه متنی: توافقنامه کتبی را با ذکر شرایط همکاری، محدودیت‌ها و حقوق طرفین امضاء کنید.

با کمترین هزینه و بدون تبلیغ ویو بخورید

ویو خوردن بالای کلیپ ویدئو اینستاگرام با بازار داغی که دارد، خیلی کار سخت و رقابتی شده است. مخصوصا الان که اینفلوئنسرها و برندهای قدیمی حسابی توی دل فالوئرها جا باز کردند.

اما هر از گاهی می‌شنویم و می‌بینیم که برند و شرکتی خاص با کی ترفند و ایده‌ای جدید از گرد راه نرسیده حسابی ویو می‌خوره و کلی بازدید کننده و دنبال کننده می‌گیرد. برای محبوب شدن کلیپ ویدئو اینستاگرام بدون تبلیع و خرج‌های اضافه راهکار هست، فقط کافی است که اصولی و خلاقانه پیش بروید.

سفارش ساخت کلیپ اینستاگرام: برای اینکه وقت و انرژی‌تان هدر نرود، بهتر است با کاربلدها همراه شوید تا زودتر به نتیجه برسید.

 

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان جهت طراحی و اجرای ویدئو کلیپ اینستاگرام اختصاصی با مشاوران مرکز تماس آرنا ویژن در ارتباط باشید!