circle-5

طراحی سایت کاریابی

به صفحه طراحی سایت کاریابی خوش آمدید. ما در آرنا ویژن با بیش از یک دهه تجربه در زمینه طراحی و پیاده سازی وب سایت و راه اندازی فروشگاه‌های آنلاین اختصاصی، برای راه اندازی سایت کاریابی منحصربفرد در کنار شما هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مشاوران واحد ارتباط با مشتریان آرنا ویژن تماس بگیرید!

کاریابی
ball
circle
traingle2
donut

ثبت سفارش طراحی سایت کاریابی

برای دریافت مشاوره رایگان پیش از ثبت سفارش طراحی سایت کاریابی  اختصاصی، کافی است با شماره بخش ارتباط با مشتریان آرنا ویژن تماس بگیرید. همکاران ما در ساعات اداری روزهای غیر تعطیل آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.

طراحی سایت کاریابی چقدر زمان می‌برد؟

پاسخ دقیق به این سوال بدون دانستن جزئیات مدنظر شما برای انجام پروژه تقریبا ممکن نیست. طراحی سایت با قالب و کدنویسی اختصاصی کار هزینه‌بر و زمان‌برتری در مقایسه با طراحی سایت کاریابی  با استفاده از قابلیت‌ قالب‌های وردپرسی است. ماژول‌های مدنظر شما، قابلیت‌هایی نظیر سیستم‌های CRM و سیستم‌های حسابداری، طراحی و پیاده‌سازی اختصاصی صفحه اصلی و صفحات داخلی و جزئیات مهم دیگر همه در زمانبندی تحویل پروژه سایت کاریابی تاثیر گذارند. اما به طور کلی طراحی سایت وردپرس در قالب وردپرس بین 1 الی 3 ماه و طراحی اختصاصی  سایت کاریابی حداقل 3 ماه زمان لازم خواهد داشت.

قیمت طراحی سایت کاریابی

تخمین و تعرفه قیمت طراحی سایت کاریابی رابطه معناداری با جزئیات مدنظر کارفرما برای انجام پروژه دارد. به طور طبیعی هر چقدر ماژول‌ها، طراحی و کدنویسی سایت بیشتر ویژه‌ سازی شود، زمان انجام پروژه طولانی‌تر و قیمت طراحی سایت کاریابی بالاتر می‌رود.

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان جهت طراحی سایت کاریابی اختصاصی با مشاوران مرکز تماس آرنا ویژن در ارتباط باشید!

چرا طراحی سایت کاریابی را باید به آرناویژن بسپارید؟

تولید محتوا در هر قالب و شکلی؛ نه فقط احتیاج کسب‌وکارها که روش درآمدزایی دامنه‌ی وسیعی از مشاغل فعال در جامعه‌ی امروز است. تیم تولید محتوای آرنا ویژن متشکل از یک هسته‌ی ایده‌پردازان و برنامه‌ریزان استراتژیک، طراحان، عکاسان، متخصصان تولید فیلم و کلیپ‌های تبلیغاتی در کنار شما مشتریان گرامی آماده‌ی ارائه‌ خدمات در بالاترین کیفیت خواهد بود. برای مشاهده رزومه آرنا ویژن و ثبت سفارش تولید محتوا کلیک کنید!

bgpath1
arna2
sphere
cube
circle-1
medal
heart4
heart3
heart2
heart1

امروزه یکی از دغدغه‌ها پیدا کردن شغل مناسب است. با توجه به این که در عصر حاضر همه‌ی امور اینترنتی شده، برای رفع این نیاز، سایت‌های کاریابی بسیار کاربردی هستند. بنابراین طراحی وبسایت کاریابی برای کاریابی‌ها می‌تواند یک ایده‌ی بسیار پرطرفدار باشد. در ادامه این مطلب در خصوص اهمیت طراحی سایت کاریابی، سئو سایت کاریابی و قیمت طراحی سایت کاریابی و غیره صحبت خواهیم کرد.

طراحی سایت کاریابی چیست؟ شغل مناسب خود را پیدا کنید

در چند سال گذشته درصد بسیار بالایی از افراد این کارایی را داشتند که متناسب با کسب و کار خود وبسایت کاریابی مناسبی را طراحی کنند.

همچنین عده ای دیگر با طراحی وبسایت کاریابی شغل‌های جدیدی را تعریف کردند و نیازهای کسانی که به دنبال شغل مناسب خود و حتی در رشته تحصیلی مناسب خود هستند را به شکل خوبی برطرف کردند.

به همین دلیل بهترین کارآفرینان از طراحی سایت کاریابی برای پیشرفت کاری خود استفاده می‌کنند.

(برای اطلاع از سئو سایت فروشگاهی، طراحی سایت صرافی، طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت هتل روی لینک مورد نظر کلیک کنید.)

طراحی سایت کاریابی: در کوتاه‌ترین زمان شغل خود را پیدا کنید

با توجه به این امور هر دو طرف یعنی کارآفرینان و افراد جویای کار می‌توانند به راحتی با استفاده از سایت‌های کاریابی به هدف خود برسند.

علاوه بر موارد فوق این کار باعث شده تا نرخ بیکاری در کشور کم شود و افراد در کوتاه ترین زمان بتوانند شغل مورد نظر خود را پیدا کنند.

نکاتی در مورد نحوه ایجاد یک وب سایت

برای ایجاد یک وب سایت کاریابی همه چیز در مورد فرآیند توسعه نرم افزار نیست بلکه اطمینان از موفقیت و سودآوری آن هم مهم است. برای این کار باید از نکات زیر استفاده کنید:

طراحی سایت کاریابی: جایگاه خود را خاص کنید

وب سایت های کاریابی زیادی در بازار وجود دارد که رقابت را بسیار سخت می کند. با این حال، در حالی که بیشتر خدمات فرصت‌های جستجوی شغل گسترده ای را ارائه می‌دهند.

یک استارت‌آپ می‌تواند جایگاه خاصی را انتخاب کند که در آن هیچ رقیب مستقیمی وجود نداشته باشد و شما بتوانید جایگاه خاص خود را پیدا کنید.

(برای آگاهی از طراحی سایت املاک، طراحی سایت صنعتی، طراحی سایت حقوقی  و طراحی سایت کافه روی لینک مورد نظر کلیک کنید.)

قیمت طراحی وبسایت کاریابی: مخاطب هدف خود را مشخص کنید

بعد ازینکه جایگاه خاص مشخص شد بنابراین، زمان آن رسیده تا تمرکز بر مطالعه مخاطب هدف را انجام بدهیم. برای مثال، اگر در حال ساختن یک طراحی سایت کاریابی برای دانش آموزان هستید، می توانید به ادغام ویژگی هایی اعم از:

 • فیلترهای پست شغلی پاره وقت
 • ارتقای پروژه های کارآموزی و مطالعاتی
 • مخاطب هدف محصول بیشتر به چه چیزی نیاز دارد؟

این امر نه تنها مشتریان وفادار بیشتری را جذب می‌کند، بلکه ممکن است به یافتن فرصت‌های کسب درآمد بیشتر یا ایده‌هایی در مورد چگونگی معماری بهتر که برای مشتریان راحت باشد کمک کند.

طراحی سایت کاریابی: رقبای خود را کشف کنید

قبل از شروع هر توسعه، پیدا کردن رقبای اصلی بسیار مهم است. ایده یک وب سایت کاریابی جدید نیست. بازیکنان قوی زیادی در بازار وجود دارد، اما این بدان معنا نیست که وب سایت کاریابی شما نمی تواند موفق باشد.

طراحی سایت کاریابی: مدل کسب درآمد را انتخاب کنید

هرگز بدون برنامه کسب درآمد با طراحی سایت کاریابی را شروع نکنید. بیشتر وقت‌ها ممکن است این اتفاق بیفتد، که خود ایده خوب باشد، اما توسعه بیشتر آن نشان می دهد که فرصتی برای کسب درآمد از آن وجود ندارد.

ابتدا پس از تحقیقات رقیب به این موضوع فکر کنید تا مطمئن شوید که یک محصول جستجوی کار سودآور خواهد بود. به عنوان مثال، راه هایی برای کسب درآمد از یک وب سایت کاریابی وجود دارد که شامل:

 • تبلیغات
 • شراکت
 • اشتراک ها
 • برای ایجاد UVP از روندهای بازار پیروی کنید
 • مشاهده روندهای فعلی بازار به ایجاد یک وب سایت هیئت شغلی منحصر به فرد و با تقاضای بالا کمک می کند.

قیمت طراحی سایت کاریابی: دورکاری

به عنوان مثال، در سال 2020، کار از راه دور به دلیل قفل شدن بسیار محبوب شد.

در ایالات متحده آمریکا در حال حاضر 44 درصد از کارمندانی وجود دارند که از راه دور در طول کووید19 شروع به کار کرده اند در حالی که این رقم در دوران قبل از کرونا 17 درصد بود. شما برای اطلاع از قیمت طراحی سایت کاریابی و ساخت سایت کاریابی می‌توانید با آرنا ویژن در ارتباط باشید.

چنین روندی ممکن است ایده یک سرویس جستجوی شغل باشد که فقط به مشاغل راه دور اختصاص دارد.

(در آرنا ویژن اطلاعاتی کامل از طراحی سایت پوشاک، طراحی سایت رستوران، طراحی سایت ورزشی، طراحی سایت وردپرس و طراحی سایت آتلیه برایتان فراهم کرده‌ایم.)

چگونه طراحی وب سایت کاریابی را ایجاد کنیم؟

ما می‌دانیم که برای کارآفرینانی و طراحی سایت کاریابی که هیچ ارتباطی با توسعه نرم افزار ندارند، این سوال می تواند به یک کار چالش برانگیز تبدیل شود.

بنابراین با تجزیه و تحلیل چالش‌هایی که در حین کار بر روی پروژه Fuzu با آن‌ها سرو کار داشتیم، و راه‌حل‌هایی که برای غلبه بر آن‌ها پیدا کرده‌ایم، تصمیم گرفتیم یک راهنمای گام به گام ایجاد کنیم که نحوه ایجاد یک وب‌سایت کاریابی را توضیح دهد.

چطور یک وب سایت کاریابی ایجاد کنیم

مراحل زیر را دنبال کنید تا دریابید که چگونه یک وب سایت کاریابی ایجاد کنید که هم برای شرکت ها و هم برای مخاطبان ارزش ایجاد کند:

1. انجام تحقیقات بازار و انتخاب مناسب ترین مدل کسب و کار

2. عملکرد ضروری را انتخاب کنید

3. برخی از ویژگی های کشتار را اضافه کنید که پلتفرم شما را از رقبا متمایز می کند

4. یک MVP یک جمع کننده سایت شغلی بسازید

5. یک وب سایت کاریابی کامل ایجاد کنید

6. تیم توسعه مناسب را انتخاب کنید

7. هزینه راه اندازی و طراحی سایت کاریابی را تعریف کنید

نیاز ما به طراحی سایت کاریابی

همانطور که می‌دانید در بسیاری از کشورهای دنیا مخصوصا کشورهای خاورمیانه میزان بیکاری به شدت بالا بوده و اگر بخواهیم کشورهای با نرخ بیکاری کمتر از ۴ درصد را پیدا کنیم با مشکلات زیادی روبرو خواهیم شد.

به همین خاطر افراد همیشه به دنبال راهی برای کاهش نرخ بیکاری در جامعه بوده‌اند، زیرا اگر بیکاری در یک جامعه بالاتر باشد میزان جرم و جنایت، فقر و مشکلات فرهنگی بسیار بالاتر خواهد رفت، در راستای برطرف نمودن این مشکل طراحی سایت‌ کاریابی انجام شده و در دسترس افراد قرار گرفته اند.

طراحی سایت تور گردشگری، طراحی سایت پتروشیمی، طراحی سایت بیمه و طراحی سایت لوازم التحریر را اصولی انجام دهید.)

طراحی سایت کاریابی: طراحی سایت تخصصی

لازم به ذکر است، در ابتدا این سایت‌ها کارایی زیادی نداشتند به این دلیل که تعداد بسیار کمی از از افراد می‌دانستند که چنین سایت‌هایی وجود دارد، اما رفته رفته با فراگیری استفاده از اینترنت و فضای مجازی، مردم استقبال زیادی از این سایت کردند.

این میزان استقبال باعث شد تا در انواع کسب و کار های سنتی و مدرن تاثیر بسیار مثبتی بگذارد و به همین دلیل در چند سال اخیر طراحی سایت کاریابی به یک کار تخصصی تبدیل شده و افراد عادی قادر به طراحی یک سایت با ویژگی های مورد نیاز کاریابی نخواهد بود.

بنابراین اگر شما به دنبال کار هستید می‌توانید به سایت‌های کاریابی معتبر سری بزنید و یا اگر به عنوان کارفرما و کارآفرین مشغول به کار هستید به راحتی با طراحی وبسایتِ کاریابی می‌توانید در زمانی کوتاه به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کنید.

(برای اطلاع از  طراحی سایت خودرو، طراحی سایت لوازم خانگی، طراحی سایت بیمارستان، طراحی سایت خیریه و طراحی سایت بانک روی لینک مورد نظر کلیک کنید.)

سفارش طراحی سایت کاریابی: گام‌های طراحی این گونه سایت‌ها

۱. بررسی نیاز سایت و نوع برنامه‌ریزی آن
۲. تحقیق و جستجو درباره محتوای مورد نیاز سایت کاریابی
۳. استارت زدن طراحی اولیه
۴. شروع به طراحی قالب اصلی وب سایت مورد نظر
۵. انجام کد نویسی حرفه ای سایت
۶. وارد نمودن اطلاعات اولیه سایت کاریابی
۷. بررسی و پیدا نمودن مشکلات احتمالی سایت
۸. برطرف کردن مشکلات و خطاها
۹. تست دوباره سایت
۱۰. تحویل و ارائه به مشتری

طراحی سایت کاریابی: پنل کارجو

هر یک از سایت‌های کاریابی حرفه ای لازم است که  پنل کارجو را مشخص کند تا افراد متقاضی بتوانند با ورود به این پنل، کار مورد نظر خود را نسبت به علاقه مندی و مهارت خود پیدا و انتخاب کنید.

(کارهای طراحی سایت آموزشی، طراحی سایت ابزار آلات، طراحی سایت مبلمان و طراحی سایت  شرکت ساختمانی را به ما بسپارید.)

طراحی سایت کاریابی: پنل کارفرما

کارفرماها و یا کارآفرینان باید دارای پنل مخصوص به خود باشند تا به راحتی به کمک این قسمت، رزومه افراد متقاضی را دریافت کنند، آگهی استخدام را منتشر نمایند و همچنین اطلاعات و راه های ارتباط با شرکت را در این قسمت برای افزایش آگاهی متقاضیان درج نمایند.

طراحی سایت کاریابی: سیستم ساختن رزومه

افراد متقاضی کار با وارد شدن به قسمت رزومه ساز به راحتی و در زمانی کوتاه با وارد کردن اطلاعات دقیق خود رزومه خود را می‌سازند و آن را برای کارفرمای مورد نظر خود ارسال می‌کنند.

طراحی سایت کاریابی: ۲ نکته طلایی!

طراحی یک وبسایت کاریابی برای رسیدن به موفقیت و جذب کاربران زیاد و در آخر، کاهش آمار بیکاری در کشور، به رعایت ۲ نکته طلایی نیاز دارد:

طراحی وبسایت کاریابی: استفاده برای هر رنج سنی

کاملا واضح است که یک وبسایت کاریابی در رنج سنی بسیار گسترده و متنوعی از کاربر خواهد بود. در واقع، مخاطبان یک وبسایت کاریابی ممکن است با هر سطح سوادی و تحصیلاتی به آن مراجعه کنند و یا در هر بازه سنی قرار داشته باشند.

بنابراین نکته طلایی اول در طراحی سایت کاریابی مربوط به رابط و تجربه کاریابی سایت است که باید در ساده ترین حالت ممکن باشد. البته فکر نکنید که تجربه و رابط کاربری ساده به معنای عدم زیبایی وبسایت شما است! بلکه در اینجا مقصود رعایت نکاتی است که کاربران بتوانند به سادگی به آگهی و جزئیات آن دسترسی داشته باشند.

(نمایش قابل توجهی از  طراحی سایت پزشکی، طراحی سایت بازرگانی، طراحی سایت لوازم یدکی، طراحی سایت تجهیزات پزشکی و طراحی سایت صنایع دستی را با ما تجربه کنید.)

طراحی وبسایت کاریابی: ریسپانسیو بودن سایت مهم است

اما نکته دوم ریسپانسیو بودن این وبسایت است. کسانی که به دنبال کار و شغلی هستند، هر لحظه در حال جستجو و بررسی می باشند و بدون شک بیش از ۹۰ درصد از این افراد از طریق تلفن همراه اقدام می‌کنند.

پس وبسایت کاریابی باید به گونه ای طراحی گردد که برای نمایش در انواع صفحه نمایشگر بهترین و مناسب ترین ظاهر را ارائه نماید.

چه کاندیداها به دنبال تغییر شغل باشند و چه اولین شغل، طراحی سایت کاریابی و استخدام می تواند یک مسابقه ایده آل را ارائه دهند.

(برای اطلاعات کافی از طراحی سایت کالای خواب، طراحی سایت مهد کودک، طراحی سایت کاریابی و طراحی سایت موزیک روی لینک مورد نظر کلیک کنید.)

طراحی سایت کاریابی: در نظرسنجی‌ها بخوانیم

یک نظرسنجی Pew Research در سال 2015 نشان داد که بیش از نیمی از آمریکایی‌ها جستجوی کار در اینترنت را ترجیح می‌دهند و 45 درصد از آنها به صورت آنلاین برای شغل درخواست می‌دهند.

با افزایش سرعت، سایت‌های استخدام شاهد هجوم جویندگان کار و مشاغل خالی هستند. همه‌گیری کووید-19 تغییر به فضای دیجیتال را نیز تسریع کرده است.

در مجموع، پتانسیل زیادی در طراحی سایت کاریابی وجود دارد. برخی از پرتال های شغلی پیشرو در جهان میلیاردها دلار ارزش دارند.

(برای آگاهی کافی و اصولی از طراحی سایت خدماتی، طراحی سایت حمل و نقل، طراحی سایت انتشارات و طراحی سایت قنادی روی لینک مورد نظر کلیک کنید.)

ارزش بازار برای پورتال های شغلی

بنابراین، راه‌اندازی یک وب‌سایت هیئت شغلی ممکن است یک سرمایه‌گذاری تجاری امیدوارکننده باشد، و در راهنمای ما، نحوه راه‌اندازی وب‌سایت هیئت شغلی را خواهید آموخت. از انواع تا هزینه ها، در اینجا جنبه های کلیدی پلت فرم های شغلی در سال 2022 آورده شده است.

سفارش طراحی سایت کاریابی: آماده راه اندازی وب سایت شغلی

برای شروع ایجاد یک پلت فرم قدرتمند استخدام، همین امروز با ما تماس بگیرید!

انواع وب سایت های شغلی: یک وب سایت ممکن است اشکال مختلفی داشته باشد. برای مثال، وب‌سایت شما ممکن است پست‌هایی را از اعضای ثبت‌شده بپذیرد یا داده‌های سایر سایت‌ها را ادغام کند. پلتفرم های معاصر به صورت زیر طبقه بندی می شوند:

1. وب سایت های جمع آوری کار: لوگوی وب سایت های جمع آوری کار

آنها مانند گوگل برای جاهای خالی با جمع آوری داده ها از صدها و گاهی هزاران منبع عمل می کنند. منابع آنها شامل سایر تابلوهای شغلی (به پایین مراجعه کنید)، وب سایت های شرکتی، سایت های انجمن حرفه ای، و غیره است.

(برای آشنایی با خدمات تدوین استراتژی سئو، آنالیز سئوی سایت، مشاوره سئو و تعرفه سئو روی لینک مورد نظر کلیک کنید.)

ویژگی های برتر وب سایت های جمع آوری کار عبارتند از:

گردآورنده‌ها در سایت‌های دیگر می‌خزند تا مکان‌های خالی باز را شناسایی کنند.
الگوریتم های آنها نتایج پرس و جو را به ترتیب از پیش تعیین شده نشان می دهد.

همه اطلاعات از طریق یک رابط قابل جستجو در دسترس کاربران است.
این رابط شامل ابزارهای فیلتر مانند کلمات کلیدی، حقوق، مکان، پاره وقت یا تمام وقت و غیره است.

کاربران می توانند تاریخچه برنامه های خود را پیگیری کنند.
برخی از تجمیع‌کنندگان نیز مانند تابلوهای شغلی کار می‌کنند، زیرا برخی از پست‌های آن‌ها از کاربران ثبت‌شده است.

به عنوان مثال، Indeed اکنون پست های خالی منتشر شده توسط کاربران Glassdoor را پس از مشارکت آنها می پذیرد.

(برای اطلاعات کافی از سئو سایت انگلیسی، طراحی هویت بصری، طراحی لوگو، طراحی ست اداری و طراحی بروشور روی لینک مورد نظر کلیک کنید.)

برخی از بزرگترین گردآورندگان در سال 2022 عبارتند از:

در واقع Indeed که در سال 2004 راه اندازی شد، اکنون بزرگترین سایت کاریابی در جهان است که با بیش از 25000 وب سایت شریک کار می کند. این در 28 زبان و 60 کشور موجود است.

بیش از 250 میلیون کاربر ماهانه از آن بازدید می کنند و پایگاه داده شامل 16+ میلیون جای خالی است. همراه با Glassdoor، Indeed بخشی از “فناوری منابع انسانی” شرکت Recruit است.

درآمد سالانه در سال 2020 کمتر از 4 میلیارد دلار بود. در سه ماهه دوم و سوم سال 2021، بخش فناوری منابع انسانی تقریباً 3.6 میلیارد دلار برای شرکت به ارمغان آورد.

2. شبکه های اجتماعی برای جویندگان کار

در حال حاضر، دسته دوم از وب‌سایت‌های کاریابی، شبکه های اجتماعی برای جویندگان کار هستند. یک مثال برجسته در این دسته لینکدین است.

یک سایت شبکه حرفه ای با بسته های خدمات ویژه برای استخدام کنندگان. این بیش از 756 میلیون عضو، از جمله 37٪ از بزرگسالان در ایالات متحده و 19.2٪ از هزاره ها را به هم متصل می کند. در سال مالی 2020 حدود 8 میلیارد دلار درآمد ایجاد کرد.

لینکدین با سرعت بخشیدن به آن و هدفمند کردن آن، استخدام را ساده می کند.
ارسال یک شغل رایگان است، اما تبلیغ آن برای دستیابی به مخاطبان گسترده‌تر به بودجه روزانه پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) نیاز دارد.

تجزیه و تحلیل های داخلی به استخدام کنندگان کمک می کند تا در مورد بازگشت سرمایه گزارش دهند.
همانطور که لینکدین همکاران، کارفرمایان و نامزدها را به هم متصل می کند، یک جامعه را اضافه می کند

قابلیت های طراحی سایت کاریابی

 • قابلیت عضویت و ورود کاربران
 • قابلیت جستجو و فیلتر هدفمند آگهی های حوزه های کاری متفاوت
 • قابلیت جستجو آگهی های کاریابی براساس موقعیت کاربر
 • پشتیبانی از سیستم مکان یابی
 • قابلیت تعریف آگهی های کاریابی
 • قابلیت ایجاد ارتباط با آگهی دهنده در خود سایت و یا از طریق شبکه های اجتماعی
 • قابلیت ارسال نوتیف با اهداف متفاوت برای کاربران و آگهی دهندگان
 • قابلیت تعریف دسته بندی حوزه های کاری
 • قابلیت مرتب سازی آگهی ها با معیارهای مختلف از جمله؛ موقعیت مکانی، بازه حقوقی، ساعت کاری و …
 • قابلیت تنظیم ساختارمند و موردپسند کاربر برای نمایش جزئیات هر آگهی
 • قابلیت ارسال رزومه
 • قابلیت تعریف سطوح کاربری، کارجو، کارفرما و ادمین سایت
 • وجود بخش وبلاگ و اخبار سایت

(برای اطلاع از خدمات طراحی نرم افزار، طراحی UX UI سایت، طراحی UX/UI اپلیکیشن، طراحی سایت و طراحی سایت شرکتی روی لینک مورد نظر کلیک کنید.)

سئو و بهینه سازی طراحی سایت کاریابی وردپرس

 
سئو و طراحی سایت کاریابی وردپرس به معنای بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو است. برای این کار، باید به مواردی مانند محتوای سایت، کلمات کلیدی، سرعت بارگذاری صفحات، بهینه‌سازی تصاویر و… اهمیت داده شود.
 
با بهینه‌سازی این موارد، می‌توانید در رتبه‌بندی موتورهای جستجو بهتر عمل کنید و به جذب کارجویان بیشتر کمک کنید.

(برای اطلاع از طراحی سایت وردپرس، طراحی گرافیکی، طراحی بنر و طراحی کاور اینستاگرام روی لینک مورد نظر کلیک کنید.)

طراحی سایت کاریابی: از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید

 
یکی از روش‌های بهینه‌سازی محتوای سایت کاریابی وردپرس، استفاده از کلمات کلیدی مناسبی است که شما در متن خود بگار می‌برید.
 
برای این کار، باید کلماتی که بیشترین جستجو در بین کارجویان دارند و با موضوعاتی که شما به دنبال استخدام برای آن‌ها هستید، هماهنگ کنید.
 
به علاوه، باید محتوای سایت شامل عناوین برجسته و خلاصه‌ای از توضیحات شغلی باشد که به کارجویان کمک می‌کند تا با سرعت پست‌های مورد علاقه خود را پیدا کنند.
 
همچنین، حتماً باید مطمئن شوید که سایت شما دارای سرعت بارگذاری صفحات بالاست تا کاربران در زمان کمتری به محتوای سایتشما دسترسی پیدا کنند و از آن استفاده کنند.

 

circle-13

سوالات متداول

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان وب و گرافیک است.

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان وب و گرافیک است.

circle3
cube-2