تیزر تبلیغاتی

 

 

ساخت یک کلیپ تبلیغاتی حرفه ای یکی از راهکارهایی است که می‌تواند کسب و کارتان را از دیگر رقبا متمایز کند و در این صورت است که برند شما بر سر زبان‌ها خواهد افتاد و مخاطب شما چه بخواهد و چه نخواهد اسم برند شما در ذهنش می‌ماند.

در این مقاله در مورد صفر تا صد قیمت تیزر تبلیغاتی، قیمت طراحی کلیپ تبلیغاتی کوتاه، ساخت تیزر تبلیغاتی و حتی ساخت تیزر تبلیغاتی با گوشی و انواع تیزرهایی که برای انواع کسب و کار شما هست مطرح می‌شود، به عنوان مثال تیزر تبلیغاتی آتلیه، عکاسی تیزر تبلیغاتی آموزشگاه، تیزر تبلیغاتی آرایشیتیزر، تیزر تبلیغاتی آسانسور، تیزر تبلیغاتی آنلاین، تیزر تبلیغاتی آژانس مسافرتی، تیزر تبلیغاتی باشگاه بدنسازی، تیزر تبلیغاتی بازار، تیزر تبلیغاتی بیمه، تیزر تبلیغاتی بانک، و حتی  تیزر تبلیغاتی بوتاکس و موارد بیشتر را در مقاله با هم می‌خوانیم و می‌آموزیم.

تیزر تبلیغاتی

قصد این را داری که تبلیغات داشته باشی؟ اگر جواب شما بله است و به این دلیل سرچ تیزر تبلیغاتی را انجام داده اید بهترین مطلب را برای خواندن انتخاب کرده‌اید. اولین اقدام شما این است که برای تبلیغات خود باید برنامه ای برای ساخت ویدیو و تیزر تبلیغاتی خود داشته باشید. هیچ کاری بدون برنامه ریزی به سرانجام نمی‌رسد بنابراین با در نظر گرفتن همه جوانب با داده هایی که در اختیار دارید بهترین برنامه ممکن را بچینید و مطابق آن پیش بروید.

تیزر تبلیغاتی چیست؟ و تیزر تبلیغاتی چگونه است؟

تیزر تبلیغاتی در واقع نوعی بازاریابی ویدئویی به روش دیجیتال مارکتینگ برای معرفی کسب و کار است. و همچنین یکی از پرطرفدارترین و جذاب ترین شیوه های بازاریابی اینترنتی است. تیزرهای تبلیغاتی به شکلی ساخته می شوند که کنجکاوی مخاطب را نسبت به چیزی که شما برای تبلیغ انتخاب کرده اید برمی انگیزند.

قیمت تیزر تبلیغاتی

قیمت تیزر تبلیغاتی و نرخ تیزر تبلیغاتی چه برای تلویزون باشد  و چه در فضای مجازی فرقی نمی‌کند، زیرا ممکن است شما بخواهید پخش این تیزر را در فضای مجازی داشته باشید، اما زمان در پخش تیزر بسیار حائز اهمیت است، مثلا ممکن است تیزر خود را در پخش‌های برنامه‌های پر بازدید صداو سیما بخواهید پخش کنید بنابراین هزینه‌ای که در نظر گرفته می‌شود مسلما بیشتر خواهد بود و مبلغ هنگفتی را پرداخت خواهید کرد.

هزینه تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی در کنار هزینه تیزر تبلیغاتی و یا هزینه‌هایی که برای تیزر تبلیغاتی می‌شود در شبکه های مجازی و اینترنتی کم‌تر است، و این قیمت و هزینه نسبت به  هزینه‌های صدا و سیما خیلی کمتر خواهد بود. معمولا شرکت‌ها و برندها اگر بخواهند تیزرشان از تلویزیون پخش شود تیزر با کیفیت بالا و محتوای خوبی را سفارش می‌دهند. در اینجا لازم به ذکر  است که سادگی و قابل فهم بودن تیزری که ساخته می‌شود بسیار مهم است زیرا به بهترین شکل می‌تواند در ذهن بیننده نفوذ کند.

قیمت طراحی کلیپ تبلیغاتی کوتاه

ساخت کلیپ تبلیغاتی کوتاه، که به عنوان یک تیزر تبلیغاتی است، به خوبی می تواند گویای خدمات و محصولات شما باشد و در حقیقت یک بازخورد عالی از برند شما خواهد داشت، که می تواند پیام های بسیاری را در کوتاه ترین زمان ممکن به مخاطب شما، منتقل کند. لازم به ذکر است هرچه حجم کار و زمان ویدئو بیشتر باشد تدوین آن بصرفه تر است، بنابراین قیمت طراحی کلیپ تبلیغاتی کوتاه متناسب با میزان زمان و کیفیت آن است.

نمونه تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

اینستاگرام یکی از فضاهای مناسب برای معرفی کسب و کار است و شما می‌توانید با ظرفیتهایی که دارید به بهترین شکل ممکن از این فرصت استفاده مناسب کنید و ساخت تیزر اینستاگرامی یکی از ظرفیت‌هایی است که شما می‌توانید از آن استفاده کنید تا به بهترین وجه ممکن خدمات و محصولات خود را در این فضا به نمایش بگذارید. بنابراین می‌توانید فروش خود را به چندین برابر قبل برسانید.

تیزر تبلیغاتی خام

تیزر تبلیغاتی خام یکی از روش‌هایی است که فرد می‌تواند به دلخواه تغییراتی را در آن ایجاد کند و حتی تصاویری را نیز به آن اضافه کند.

بنابراین تیزر تبلیغاتی خام قابل ویرایش بوده و کاربر متناسب با کسب و کار خود می‌تواند تغییرات لازم را بر روی تیزر ایجاد و لحاظ کند. تیزر تبلیغاتی جذاب یکی دیگر از روش‌های کاربردی برای تبلیغ ست.

تیزر تبلیغاتی خلاقانه

حتما برای شما مهم است که تولید تیزر تبلیغاتی شما به بهترین شکل دیده شود و بیشتر از آن در ذهن بماند، این مساله مستلزم آن است که تیزر شما چه مقدار از خلاقیت بهره برده است بنابراین به یک سناریو قوی نیاز دارد. یک تیزر تبلیغاتی خلاقانه به شیوه‌ای موثر برای دیده شدن محصول ما تاثیر گذار است.

تیزر تبلیغاتی رئال

تیزر تبلیغاتی رئال به نوعی از تیزر های تبلیغاتی گفته می‌شود که در آن از عناصر واقعی صحنه تصویر برداری می‌شود. در تصویر برداری و کارگردانی این نوع از تیزر تبلیغاتی ما می‌توانیم از صحنه ای که ممکن است در یک شرکت، کارخانه، تولیدی و … باشد تصویر برداری کرد و هم می‌توان با توجه به سناریو نوشته شده از بازیگر در تیزر استفاده کنیم. بنابراین با توجه به اینکه تیزر تبلیغاتی رئال تمام عناصر واقعی را در بر می‌گیرید جذابیت خاص خود را دارد.

تیزر تلفیقی چیست؟

همانطور که از اسم تیزر تلفیقی مشخص است در واقع تلفیقی از تیزر تبلیغاتی رئال و تیزر تبلغاتی موشن گرافیک ساخته می‌شود. در واقع به شکل واضح تر می‌شود گفت بخشی از تیزر ساخته شده و بخشی دیگر به وسیله نرم افزارهای گرافیکی ساخته می‌شود.

ساخت تیزر تبلیغاتی با گوشی

ساخت تیزر تبلیغاتی با گوشی یکی از فعالیت‌هایی است که افراد زیادی بدنبال فراگیری آن هستند مخصوصا افرادی که در فضای مجازی بیشتر فعالیت دارند. وقتی که شما در حال تهیه تولید محتوا هستید عقیده بر این است که یک عکس خوب و با کیفیت می‌تواند بسیار تاثیر گذارتر باشد و مفهموم را به شکل بسیار ساده به مخاطب می‌رساند.

نحوه ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای

با توجه به ساخت و تولید ویدئو تبلیغاتی حرفه ای به چندین سال گذشته نگاه کنید و ببینید چه کلیپ‌های تبلیغاتی را برای دوستان خود ارسال می‌کردید؟ شاید الان که به آن فکر می‌کنید باعث خنده شما شود ولی دقیقا تکنولوژی و جلوه‌های بصری به همین میزان تاثیرگذار بوده و آنقدر رقابت زیاد شده که شاید کمتر موردی به نظر ما حرفه ای برسد.

برای اینکه با نحوه ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای بیشتر آشنا شوید باید به این موارد توجه کنید :

 • با تیزر خود به دنبال چه چیزی هستید؟

 • آیا تلاش دارید که لبخند به لب مخاطب خود بیاورید؟

 • آیا می‌خواهید ترغیب به بازدید سایت شما شوند؟

 •  آیا محصول خود را تبلیغ می‌کنید؟

 • آیا اطلاعات مفیدی را به مخاطب خود منتقل می‌کنید؟

ساخت موشن گرافیک برای تیزر تبلیغاتی

موشن گرافیک نقاشی‌هایی هستند که یک داستان را روایت می‌کند و این داستان‌ها تصاویر متحرکی هستند که حتی می‌توانند دو یا سه بعدی باشند، بنابراین برای اینکه یک موشن گرافیک حرفه‌ای برای تیزر تبلیغاتی داشته باشیم باید به درستی و با دقت مراحل ساخت موشن گرافیک را انجام دهیم.

این را در نظر بگیرید که سادگی و شفافیت دو نکته‌ی مهم در این مرحله هستند.

برای آماده سازی داستانتان با موشن گرافیک، این سوال ها را از خودتان بپرسید:

 • مخاطبان من چه کسانی هستند؟

 • چه چیزهایی را به یاد داشته باشم؟ و چه کارهایی را انجام دهم؟

 • چه احساسی را باید به مخاطب خود منتقل کنم؟

تیزر تبلیغاتی و کلیپ تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی و کلیپ تبلیغاتی در حال حاضر سخت تر نسبت به گذشته شده است، زیرا با توجه به پیشرفت تکنولوژی توقعات نیز بالاتر رفته است بنابراین با توجه به رقابت و برنامه‌های مختلفی که وجود دارد خلاقیت در ساخت تیزر تبلیغاتی بسیار با اهمیت می‌شود.

لوگوی قدرتمند بسازید

لوگو مانند یک قلب در یک برند عمل می‌کند بنابراین یک لوگوی قدرتمند می‌تواند با مخاطب خود ارتباط مطلوبی برقرار کند و این قابلیت را دارد که داستان آن برند در طراحی آن لوگو بازگو شود. پس اینکه تیزر تبلیغاتی و کلیپ تبلیغاتی شما برای اینکه دیده شود لوگوی مناسبی نیاز دارد و این مورد را حتما لحاظ کنید.

ساخت لوگوموشن و تیزر تبلیغاتی

لوگوی هر کسب و کار به عنوان یک هویت بصری است و یک طراحی خلاقانه و هوشمندانه می‌تواند در روند کار بسیار با اهمیت باشد.

لوگوی مناسب کسب وکار ما کنار نام منحصر به فردی که دارید توجه مخاطب شما را به خود جلب می‌کند. لوگوموشن برای تیزر تبلیغاتی یکی از پرطرفدارترین شیوه‌های طراحی لوگو است. این لوگو متحرک است و این لوگو همراه با موسیقی به صورت متحرک به نمایش در می‌آید. بنابراین با ساخت یک موشن گرافیک به راحتی می‌توانید مخاطبان را جذب خود کنید.

سفارش ساخت و طراحی تیزر تبلیغاتی

سفارش ساخت و طراحی تیزر تبلیغاتی تاثیر بسزایی در معرفی خدمات و کالای  شما برای جمعیت مورد هدفتان دارد.

در باور متخصصین تبلیغ  تیزر یا آگهی در قالب فیلم  بیشترین اعتبار را در بین رقبا برای شما خلق می کند.

در بازارهای به‌شدت رقابتی امروز بسیار اتفاق می‌افتد که تیزرها و آگهی‌های تبلیغاتی جذاب و حرفه‌ای خود تبدیل به مزیت رقابتی شرکت شده و عاملی برای جذب مشتری می شوند.

تیزر تبلیغاتی خلاقانه و برتر جهان

تبلیغات تلویزیونی و تیزر تبلیغاتی مدت‌هاست به یک ابر قهرمان تبدیل شده که تاثیر بسیار بالایی برای فروش محصولات از این طریق بوجود آمده است و به این دلیل است که مردم تلویزیون را یک رسانه مورد اعتماد می‌دانند.

به صورتی که شاید تا چند لحظه پیش اخبار مهم را برای شما پخش می‌کند و چند دقیقه بعد تبلیغاتی در مورد کالایی را دارد که شما را ترغیب به خرید آن می‌کند که بسیار هم ممکن است ضرر داشته باشد، شاید این مطلب برای شما ساده لوحانه به نظر برسد اما یک واقعیتی است که نشان می‌دهد اعتماد مردم به این رسانه موردی است که نمی‌شود از آن چشم پوشی کرد.

طراحی تبلیغات و پیام بازرگانی

امروزه تبلیغات در زندگی همه‌ی افراد تاثیر بسیار زیادی دارد طوری که هرجا قدم می‌گذایرم آثاری از تبلیغات در  همه جا وجود دارد، منظور از هرجا می‌تواند هرمکان و یا هرجایی و یا با هر وسیله ای باشد، مثلا در مبایل شخصی شما انواع تبلیغات ظاهر می‌شود و حتی در مکان‌های عمومی و پخش تراکت هم نوعی از تبلیغات است که در همه جا و همیشه وجود دارد.

تاثیرگذاری تیزر تبلیغاتی

بنابراین می‌توان گفت برای یک تیزر تبلغاتی و  طراحی تبلیغات و پیام بازرگانی برای خوب دیده شدن و جذب افراد بیشتر بر این اساس است که تبلیغی تاثیر گذار داشته باشیم.

برای مثال پیام بازرگانی که در دوران کودکی پخش می‌شد بسیار برای ما جذابیت داشتند اما چون براساس سلیقه آن زمان بود حتی گاهی خیلی از پیام‌های بازرگانی در ذهن ما ماندگار شدند و به نوعی طراحی تبلیغات و پیام بازرگانی آن زمان برای ما نوستالوژی شدند و گاهی نیز برندها با پی بردن به این مساله دوباره از تلویزیون آن تبلیغات گذشته را برای ما پخش می‌کنند و به نوعی کار هوشمندانه ای انجام می‌دهند.

طراحی تیزرهای تبلیغاتی

طراحی تیزرهای تبلیغاتی که با هدف پخش در تلویزیون هستند کیفیت بالایی را باید در نظر داشت زیرا بیشتر مردم وقت خود را برای دیدن تلویزیون می‌گذارند، یک طراحی تیزر تبلیغاتی خوب و عالی نتیجه یک راه کار درست و برنامه ریزی شده است همچنین سناریوی خلاق با کارگردانی قوی و حرفه ای که باعث بیشتر دیده شدن آن تیزر تبلیغاتی می‌شود. بنابراین برای طراحی تیزرهای تبلیغاتی موفق ایده‌ی خوب و هوشمندانه بسیار تاثیرگذار است و در ذهن مخاطب در طولانی مدت خواهد ماند.

تیزر تبلیغاتی چگونه است

تیزر تبلیغاتی در واقع بازاریابی ویدیئویی به روش دیجیتال مارکتینگ برای معرفی قوی کسب وکارها است. و می‌توان گفت تیزرهای تبلیغاتی طوری ساخته می‌شوند که مخاطب را کنجکاو می‌کند تا پی گیر کسب وکار و نوع کالا و کیفیت شما باشد.

و شما هرچقدر هم در برابر تبلیغات مقاومت کنید باز هم وقتی برای خرید کالایی می‌روید چشم و ذهن شما مدام آن برند و مارک را برای شما یادآوری می‌کند.

تیزر تبلیغاتی و ترغیب شدن برای خرید آن کالا

بنابراین به سمت آن محصول یا کالا ترغیب می‌شوید و میبینید که دقیقا همان محصول را خریده اید و این یک اصل ا ست که شاید درصد بیشتر این اتفاق به دلیل اعتماد سازی است که مخاظب شما به رسانه اعتماد می‌کند که حتما محصول نامرغوب را تبلیغ نمی‌کند، و البته می‌توان گفت این شرکت‌ها به همین دلیل باید جنس خوب و با کیفیتی را در اختیار مردم قرار دهد وگرنه بعد از مدتی دیگر تاثیر اولیه تبلیغات را نخواهد داشت.

تیزر تبلیغاتی برای آرایشگاه‌ها و تیزر تبلیغاتی سالن زیبایی

تیزرهای تبلیغاتی برای سالن‌های زیبایی و یا آرایشگاه‌ها یک ابزار قدرت به حساب می‌آید که  برای جذب مشتری‌های جدید و حفظ مشتری‌های قدیمی استفاده می‌شود. تیزر تبلیغاتی آرایشگاه‌ها و ساخت تیزر تبلیغاتی کلینیک زیبایی  همچنین تیزر تبلیغاتی تالار عروسی باعث می‌شود رقابت پذیری در حرفه شما افزایش پیدا کند. اگر شما در این تیزرهای تبلیغاتی به صورت کیفیت بالا و حرفه‌ای خود را معرفی نکرده باشید در این رقابت رتبه خوبی را دریافت نخواهیدکرد.

تیزرهای تبلیغاتی را حرفه‌ای بسازید

در اینجا بدانید که تیزر تبلیغاتی میکاپ با تیزر تبلیغاتی کراتین مو و یا تیزر تبلیغاتی اکستنشن مژه با هم متفاوت هستند. با توجه به اینکه امروزه کراتین مو، پروتوئین تراپی، مزوتراپی و … در بین زنان بسیار باب شده و در این زمینه بسیار هزینه می‌کنند و این امر باعث شده بازار مشاغل در این زمینه اشباع شود. در تیزر تبلیغایت تاتو  تنوع کار را باید لحاظ کنید و تیزر تبلیغاتی فیشیال نیز بهترین جا برای پاک سازی را می‌تواند معرفی خوبی داشته باشد.

بنابراین افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، باید تبلیغات درست و کارآمدتری را داشته باشند.

تیزر تبیلغاتی آرایشگاه زنانه

در تیزر تبلیغاتی آرایشگاه زنانه و تیزر تبلیغاتی زیبایی باید مثل اسمی که دارد زیبا باشد، گاهی این تیزرها چنان قوی عمل می‌کنند که اگر ما افسردگی هم داشته باشیم نمی‌توانیم در برابر تیزر تبلیغاتی مقاومت کنیم.

برای ساخت تیزر تبلیغاتی سالن زیبایی باید این قابلیت را برای مشتری خود داشته باشید که بتوانید اعتماد را جلب کنید و تیزر تبلیغاتی رنگ مو و تیزر تبلیغاتی پوست و مو هم از این مورد مستثنا نیست.

لازم به ذکر است که تیزر تبلیغاتی آرایشگاه اگر در همان ابتدا نتواند مشتری را جذب کند شاید دیگر این امکان وجود نداشته باشد که بتوانید اعتماد مشتری را جلب کنید.

تیزر تبلیغاتی آرایشگاه و اهمیت آن در جذب مشتری

در ساخت تیزر تبلیغاتی آرایشگاه چیزی که بیشتر از تخفیف و آفر برای مشتری جذابیت دارد گرفتن هدیه و برگزاری مسابقه است، بنابراین ساخت یک کلیپ جذاب با سناریویی مناسب که به با قید قرعه انجام می‌شود برای مخاطب بسیار جذاب خواهد بود که مشتری می‌تواند خدمات دلخواه خود را رایگان استفاده کند.

مثلا  مشتری می‌تواند از رنگِ مو، یک جلسه لیزر مجانی، پاکسازی پوست یا هر چیزی که بخواهد  استفاده کند. پس میبینید که با خلاقیت داشتن و ساخت تیزر تبیلغاتی آرایشی مناسب بیشتر از آن چیزی که فکرش را بکنید می‌توانید در جذب مخاطب موفق عمل کنید.

تیزر سازی حرفه‌ای: تیزر تبلیغاتی

شرکت‌هایی که برای تیزر سازی حرفه‌ای شروع به فعالیت می‌کنند حتما یک لیست از فعالیت‌های شما و خدماتی که ارائه می‌دهید تهیه می‌کنند، بنابراین شما می‌توانید برای هر خدماتی که دارید یک تیزر تبلیغاتی بسازید به طور مثال برای تیزر تبلیغاتی پاکسازی پوست، تیزر تبلیغاتی بوتاکس،تیزر تبلیغاتی بازار همچنین تیزر تبلیغاتی ناخن و تیزر تبلیغاتی ناخن کاربرای تیزر تبلیغاتی پوست و مو، حتی تیزر تبلیغاتی رنگ مو و تیزر تبلیغاتی میکاپ نیز می‌تواند برای کار شما بسیار مهم باشد و به طور چشم گیری به مشتریان شما اضافه شود.

ساخت تیزر تبلیغاتی با گوشی

حتما تا الان به این اهمیت پی برده‌اید که برای معرفی محصولات خود نیاز به یک تبلیغات دارید و استفاده از برنامه‌هایی مثل پریمیر و بقیه برنامه‎‌های حرفه ای‌تر نیاز به تخصص دارند.

بنابراین یکی از کارهایی که می‌توانید انجام دهید این است که به ساخت تیزر تبلیغاتی با گوشی اقدام کنید. برنامه‌هایی هستند که به راحتی می‌توانید افکت‌های نور و صوت و رنگ را در تیزر خود تغییر دهید.

همانطور که می‌بینید تیزر تبلیغاتی ایرانسل، تیزر تبلیغاتی همراه اول و تیزر تبلیغاتی رایتل به شکلی بودند که مخاطبان خاص خود را به خوبی جذب کردند.

تاثیر تیزر تبلیغاتی بر روی مخاطبان

به همین دلیل شاید بتوان گفت بسیاری از شرکت‌ها و تیزر تبلیغاتی موبایل و تیزر تبلیغاتی تعمیرات موبایل فروشی‌ها برای اینکه روز به روز تغییرات زیادی در امکانات گوشی‌ها ایجاد می‌کنند باعث می‌شود که با استفاده از تیزر تبلیغاتیِ بیشتر، هربار این نیت را داشته باشند که محصول جدید خود را معرفی کنند. از جمله تیزر تبلیغاتی گوشی شیائومی که با معرفی انواع مدل‌ها توانست مخاطبان خاص خود را پیدا کند. همچنین تیزر تبلیغاتی گوشی‌های سامسونگ نیز در فروش این گوشی‌ها بی تاثیر نبوده است و نخواهد بود.

تیزر تبلیغاتی خودرو( تیزر تبلیغاتی ماشین

یک تیزر تبلیغاتی اگر سناریویی خوب داشته باشد در همان ابتدا می‌تواند در فروش خود، رشد خوبی هم داشته باشد. خلاقیتی که شرکت‌های مختلف ماشین سازی برای تیزر تبلیغاتی خودروی خود به خرج می‌دهند بسیار اهمیت دارد این تبلیغ شامل تیزر تبلیغاتی موتور سیکلت هم می‌شود، و مثلا اگر خلاقیت برای تیزر تبلیغاتی نیسان زامیاد و یا همچنین تیزر تبلیغاتی زانتیا و تیزر تبلیغاتی رانا را با هم مقایسه کنیم قطعا به نوع تبلیغات و خلاقیت بدرستی پی می‌برید که چقدر می‌تواند یک تبلیغ خوب تاثیر گذارتر باشد. بنابراین می‌توان گفت برای تبلیغات خود باید از یک تیم سرشناس و ماهر استفاده کنید تا نتیجه آن را تا سال‌ها مشاهده کنید.

تیزر تبلیغاتی: تفاوت تیزر تبلیغاتی خودروها

شاید این نقد بجا باشد که در تیزر تبلیغاتی ایران خودرو  و یا سایپا ما شاهد این هستیم که بیشتر تبلیغ مانور بر روی قطعات ماشین است و در ذهن بیننده هیچ چیزی را به وجود نمی‌آورد.

شاید اینطور بگوییم بهتر متوجه شوید که در تیزر تبلیغاتی شرکت‌های دیگر خودرو سازان، برای تبلیغات خود بیشتر از داستان گویی استفاده می‌کنند به اینصورت که یک جریان را در ذهن بیننده ایجاد می‌کند. در این تبلیغات تاثیر تلفیقی از تیزر تبلیغاتی تعمیرگاه ماشین، تیزر تبلیغاتی قطعات خودرو و همچنین تیزر تبلیغات نمایشگاه ماشین بی تاثیر در جذابیت تیزر تبلیغاتی نخواهد بود.

تیزر تبلیغاتی: تیزر تبلیغاتی لوازم خانگی

با توجه به اینکه تعداد برندهای تولید کنندگان داخلی و تولیدکنندگان خارجی افزایش یافته تیزر تبلیغاتی یکی از مهم ترین گزینه ها در این زمینه است.

شما باید بدانید چه متنی را بنویسید و سناریویی را بچینید که مورد پسند مخاطبان شما باشد، بنابراین تیزر تبلیغاتی لوازم خانگی یکی از راهکارهایی است که شما می‌توانید به خوبی محصولات خود را معرفی کنید. مثلا ممکن است تیزر تبلیغاتی شما تیزر تبلیغاتی ظروف چوبی و یا تیزر تبلیغاتی موکت و حتی پرکاربرد ترین وسیله در آشپزخانه یعنی تیزر تبلیغاتی مایع ظرفشویی باشد، که برای هرکدام از این موارد که ذکر شد شما می‌توانید با ساخت تیزری خلاقانه هدف را نشانه بگیرید و به خوبی به مرکز توجه‌ها بزنید.

تیزر تبلیغاتی مواد غذایی

اگر در حال راه اندازی یک جایی برای رونق کسب و کار خود هستید بهتر است بدانید که تیزر تبلیغاتی بسیار اهمیت دارد و شما می‌توانید در دقایق اول مخاطب خود را جذب کنید. و طراحی یک تیزر تبلیغاتی که جذاب ترین نحوه نمایش فرصت های محصولی است برای شما بسیار حائز اهمیت خواهد بود. شما برای اینکه فروش خوبی از زعفران داشته باشید می‌توانید تیزر تبلیغاتی حبوبات و تیزر تبلیغاتی زعفران را به صورت حرفه‌ای و خلاقانه بسازید بنابراین تیزر تبلیغاتی زر ماکارون که یک تیم قوی پشت آن است به مراتب قوی تر جلو می‌آید و شما باید نه تنها تیزری قوی بلکه اعتماد سازی برای مخاطب خود کنید.

تیزر تبلیغاتی صنایع غذایی

در کنار همه‌ی این‌ها برای تهیه یک تیزر تبلیغاتی فست فود و یا تیزر تبلیغاتی غذا باید به شکلی متفاوت وارد شوید زیرا مشتریان شما همواره می‌خواهد از کیفیت غذاها مطمئن باشند، بنابراین شما می‌توانید در تیزر تبلیغاتی خود نحوه‌ی پخت غذا و موادی که استفاده می‌کنید را نشان دهید و مخاطب را از روند پخت مطلع کنید.

برای تیزر تبلیغاتی شیرینی فروشی و یا تیزر تبلیغاتی قنادی هم همین پروسه را طی کنید و حتی گاهی پخت نوعی از شیرینی را از صفر تاصد آن را آموزش دهید که این کار باعث می‌شود مخاطب شما بیشتر جذب شود.

یکی از مواردی که انسان‌ها همیشه برای خرید آن تلاش می‌کنند و خیلی وقت‌ها برای آن‌ها جذابیت دارد، خوردن غذا و تنقلات است و می‌توان گفت از هرچیزی بگذرند از خوردن غذاهای متنوع و تنقلات نمی‌گذرند. ساخت تیزر تبلیغاتی خوراکی باید جذاب باشد و ذهن مخاطب را درگیر کند، این مساله برای تیزر تبلیغاتی مواد غذایی هم صدق می‌کند.

تفاوت قیمت تیزرهای تبلیغاتی

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که قیمت تیزر تبلیغات قهوه یا قیمت تیزر تبلیغاتی غذاساز فرق دارد؟ باید گفت بله و همه‌ی این‌ها به کیفیت و دقیقه‌ی ساخت تیزر مربوط می‌شود و مثلا اگر شما بخواهید یک تیزر تبلیغاتی فروشگاه بسازید قطعا به دلیل فضای بیشتر فروشگاه و موارد بیشتر تبلیغات زمان بیشتر و خلاقیت بیشتری نیاز دارد.

برای ساخت تیزر تبلیغاتی غذای بیرون بر یک از راه‌های ارتباط بهتر این است که بتوانید با مشتریان خود صمیمانه و صادقانه ارتباط بگیرید.

ساخت تیزر تبلیغاتی کافی شاپ یکی از جذاب ترین تبلیغاتی است می‌توان روی آن مانور زیادی داد و البته این نکته را در نظر داشته باشید که کیفیت کار را نیز باید همیشه در نظر داشته باشید.

برای ساخت تیزره‌ها خلاقیت داشته باشید: حرفه‌ای باشید

شاید در کنار تیزرهای تبلیغاتی، در تیزر تبلیغاتی هایپر مارکت باید به تمام محصولات از زوایای مناسب فیلم برداری شود،  تیزر تبلیغاتی روغن برای شما جذابیت نداشته باشد بنابراین سازنده‌ی تیزر سعی می‌کند طوری این تیزر را بسازد که از حوصله‌ی مخاطب خارج نباشد و ممکن است این تیزر را با تیزر تبلیغاتی صبحانه تلفیق کند که جذابیت بیشتری داشته باشدتیزر تبلیغاتی پپسی به دلیل اعتباری که کسب کرده حتما تاثیرگذار تر خواهد بود، لازم به ذکر است، تیزر تبلیغاتی کیک و شیرینی همچنین تیزر تبلیغاتی کافی شاپ باید دارای خلاقیت باشد و از تصاویر جذابی اسفاده شود که مخاطب در نگاه اول شما را انتخاب کند. در این نوع تیزرها می‌توان تلفیقی از تیزر تبلیغاتی نوشیدنی و تیزر تبلیغاتی نوشیدنی انرژی زا را در تیزر گنجاند.

تیزر تبلیغاتی طلا فروشی

یکی از بهترین هدیه‌هایی که نزدیکان شما را خوشحال می‌کند طلا است. طلا و جواهر بر خلاف سایر کسب و کارها نیاز اصلی افراد نیست بنابراین تیزر تبلیغاتی جواهرات همچنین تیزر تبلغاتی طلا و جواهر باید طوری باشد که مخاطب را به خود جلب کند ساخت تیزر تبلیغاتی زیورآلات یکی از تبلیغاتی است که باید احساسات مخاطب را درگیر کند بنابراین باید خلاقیت بیشتری به خرج داد تا افراد بیشتری را جذب کند.

تیزر تبلیغاتی آموزشگاه زبان

تولید تیزر تبلیغاتی زبان برای جذب مخاطبان تاثیر چشمگیری دارد. به‌طور کلی هدف از ساخت تیزر تبلیغاتی زبان انگلیسی جذب مخاطب به سمت یک محصول یا خدمت است. این در حالی است که در فعالیت‌های آموزشی، ویدیو یا موشن گرافیک نقش مهمی در جلب توجه مخاطبان دارند.

تیزر تبلیغاتی آتلیه عکاسی

تیزر تبلیغاتی عکاسی و فیلمبرداری بر ذهن افراد بسیار بیشتر از انواع محتواهای دیگر است، بنابراین در تیزر تبلیغاتی عکاسی، با توجه به اهمیت این حرفه و رشته می توان از آن برای افزایش تبلیغ همیشگی استفاده کرد. همچنین ساخت تیزرهای تبلیغاتی همیشه مورد توجه فعالان این عرصه بوده است.

تیزر تبلیغاتی املاک

ساخت تیزر تبلیغاتی املاک و تیزر تبلیغاتی ویلا یکی از مؤثرترین روش‌ها برای دیده شدن، و رشد و پیشرفت کار است که هرکسی که در حوزه املاک فعالیت می‌کند باید آن را در نظر بگیرد. برای ساخت تیزر تبلیغاتی صنعت ساختمان و تیزر تبلیغاتی مشاور املاک هدف گذاری و نحوه انتشار این تیزرها همچنین ایده‌های خلاقانه بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

تیزر تبلیغاتی طراحی سایت

تحقیقات جدید نشان دهنده این است که تصاویر و ویدیو نقش بسزایی در جذب مخاطبان دارند. به این دلیل که تصاویر رنگی و یا متحرک مغز انسان را تحریک می‌کند، به همین دلیل امروزه درخواست‌های بالایی برای ساخت موشن و یا تیزر تبلیغاتی می‌شود. بنابراین خیلی از طراحان، درخواست ساخت تیزر تبلیغاتی طراحی داخلی را دارند که تاثیر بسزایی برای دیدن شدن دارد.

تیزر تبلیغاتی طراحی وب سایت و تیزر تبلیغاتی طراحی وب هم یکی دیگر از تیزرهای تبلیغاتی است که هزینه و وقت زیادی را می‌گیرد.

تیزر تبلیغاتی مدرسه

اگر می‌خواهید برای موسسه و یا مدرسه خود تبلیغات انجام دهید یک تیزر تبلیغاتی مدرسه مناسب و حرفه ای بسازید تا مخاطب شما از امکانات و سطح میزان آموزش در مدرسه شما آگاه شوند و اگر مهد کودک نیز در مدرسه خود پوشش می‌دهید تیزر تبلیغاتی مهد کودک هم در دستور کار خود قرار دهید.

انواع تیزرهای تبلیغاتی: معرف کسب و کار شما است

امروزه تبلیغات عنصر اصلی ترغیب و ماندگاری در ذهن مشتریان نسبت به برند، شرکت و یا محصولات شما شناخته می شود. تبلیغات درست، برای انتقال محتوای تبلیغاتی به مخاطبین خود و یا مشتریان محصولات شما می تواند مرحله معرفی و رشد شما را با سرعت بسیار بالایی طی کند.

یکی از موثرترین راه‌ها برای ترغیب مشتری و مخاطب ساخت تیزر تبلیغاتی است به طوری که هر کدام ازین تبلیغات پیام خاص خود را می‌رسانند.

در اینجا به معرفی برخی تیزرهایی که برای کسب و کارهای مختلف مفید است می‌پردازیم:

مثلا  در اینجا به معرفی برخی تیزرهایی که برای کسب وکارهایی که ممکن است بخواهید استارت بزنید می‌پردازیم:

شما می‌توانید در شغل خود به ساخت تیزر تبلیغاتی دکوراسیون داخلی، تیزر تبلیغاتی حوزه علمیه، تیزر تبلیغاتی تلویزیونی، تیزر تبلیغاتی تعرفه، تیزر تبلیغاتی جوشکار، تیزر تبلیغاتی رادیاتور، تیزر تبلیغاتی حراجی، تیزر تبلیغاتی حشره کش، تیزر تبلیغاتی خفن، تیزر تبلیغاتی خیاطی، تیزر تبلیغاتی قالیشویی، تیزر تبلیغاتی پارچه فروشی، تیزر تبلیغاتی خام، تیزر تبلیغاتی چاپخانه، تیزر تبلیغاتی چای، تیزر تبلیغاتی ،تیزر تبلیغایت زغال عطاری بپردازید.

تیزر تبلیغاتی پوشاک

یکی از نیازهای مهم همه‌ی ما تهیه پوشاک است، گاهی برای خرید لباس و انتخاب مورد مناسب به چالش بر می‌خوریم، که در این زمینه برخی افراد بوسیله مدلینک لباس‌ها را در مدل‌های مختلف برای ما به نمایش می‌گذارند. بنابراین یکی از جذاب‌ترین تیزرها تیزر تبلیغاتی پوشاک است.

تیزر تبلیغاتی تالار عروسی

یکی از پر رنگو لعاب‌ترین تیزرها تیزر تبلیغاتی تالار عروسی است، شما برای اینکه بتوانید کسب و کار خود را به خوبی به مخاطبان خود معرفی کنید بهتر است که بر روی تیزر تبلیغاتی تالار عروسی خود تمرکز کنید و با کیفیت بالای عکس و فیلمی که ارائه می‌دهید یک حرکت عالی از بابت تبلیغات استارت بزنید.

تیزر تبلیغاتی تئاتر

تیزر تبلیغاتی چرم

یکی از عواملی که باعث می‌شود تیزر تبلیغاتی چرم به چشم بخورد نوع عکس برداری و نورپردازی است که اگر نور مناسبی روی چرم بنداریم یک عکس عالی به ما خواهد داد. بنابراین تیزر تبلیغاتی چرم با بهترین کیفیت و بالاترین استانداردها می‌تواند مخاطب خاص خود را داشته بشد.

تیزر تبلیغاتی جشنواره

برای تبلیغ کسب وکار خود در کمترین زمان، نیاز به یک ترفند عالی دارید و آن ساخت تیزر تبلیغاتی جشنواره است. با این روش برندهای مختلف از برگزاری جشنواره با خبر می‌شوند. بنابراین می‌توانید یک رقابت مناسبی داشته باشید و به سود بالایی برسید.

تیزر تبلیغاتی داروخانه

رقابت دارو‌های خارجی و داخلی در حال حاضر رو به افزایش است و همین امر رفته رفته رقابت را سخت‌تر می‌کند، با افزایش تعداد داروخانه‌ها دستیابی به مشتری‌ و افزایش درآمد نیز کار  را سخت‌تر کرده است. شما می‌توانید با تیزر تبلیغاتی داروخانه ای که می‌سازید رقابت را سهل‌تر کنید. این تبلیغات در ذهن افراد باقی خواهد ماند و اعتباری که در بین مشترین خود کسب می‌‍‌کنید از دیگر مزایای تیزر تبلیغاتی است.

تیزر تبلیغاتی پزشکی

شاید مطب‌ها و کلینیک‌ها برای تبلیغات کسب و کار خود روش‌های محدودتری داشته باشند؛ اما این محدودیت دلیل‌بر این نیست که روش‌های مدرن تبلیغاتی تاثیر گذار نباشد. یکی از روش‌های تبلیغاتی مؤثر در حوزه‌ی دیجیتال مارکتینگ پزشکی، ساخت و پخش تیزر تبلیغاتی پزشکی در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی است .

تیزر تبلیغاتی حسابداری

شما زمانی می‌توانید بهترین تبلیغ حسابداری خود را انجام دهید که مخاطب هدف خود را بشناسید، که اگر دارای کسب و کار کوچک باشد رقابت آسان‌تر خواهد بود در غیر این صورت تمام تلاش خود را بکنید تا یک تیزر تبلیغاتی حسابداری قوی ارائه دهید.

تیزر تبلیغاتی خلاقانه ایرانی

هر کشوری فرهنگ و علایق خاص خودشان را نسبت به پیرامون خود دارند، حتی ضرب المثل‌هایی که بکار می‌برند بنا به شرایط آن‌ها ساخته شده و مفهموم عمیق آن را شاید گاهی خود افراد آن جامعه با جون و دل درک کنند. این فرهنگ‌ها باعث می‌شود فیلم‌ها و حتی موسیقی خاصی برای آن‌ها دلنشین تر باشد.

گاهی دیده اید که در تبلیغات از مواردی استفاده می‌کنند که در ان جامعه آن چیز جا افتاده و همه از آن مطلع هستند، بنابراین گاهی به شکل طنز نیز مطرح می‌شود. همه‌ی این‌ها را گفتیم تا بدانید تیزر تبلیغاتی خلاقانه ایرانی حتما جایگاه ویژه‌ای خواهد داشت و مخاطبان آن همه‌ی افراد جامعه خواهند بود. بنابراین تیزر تبلیغاتی خارجی هم به همین نسبت متفاوت خواهد بود.

تیزر تبلیغاتی گروه موسیقی

یکی از هیجان انگیزترین گروه‌ها، گروه موسیقی هستند، و خیلی وقت‌ها چنان با یک موسیقی ارتباط برقرار می‌کنیم که انگار در زمان گوش دادن به یک موسیقی ، در دنیای دیگری سیر می‌کنیم و حتما به این نتیجه رسیده‌اید که هیچ چیزی حتی کلام، نمی‌تواند بیانگر آن همه احساسات باشد و شاید بخواهید فریاد بزنید تا همه عمق این همه حس را متوجه شوند. حالا تصور کنید تمام این احساس را در یک محیط با تعداد افرادی که با شما هم سلیقه هستند بشنوید و احساس خود را بروز دهید، و این بهترین اتفاق برای شما می‌شود.

بنابراین ساخت تیزر تبلیغاتی گروه موسیقی بسیار اهمیت دارد و می‌تواند حتی حس افرادی را بیدار کند که تا آن زمان علاقه ای به شرکت در ان کنسرت را نداشته‌اند.

تیزر تبلیغاتی خدمات کامپیوتری

تیزرهای تبلیغاتی یکی از کارآمدترین روش‌ها برای ایجاد جلب اعتماد مخاطبان است، شما با ساخت تیزر تبلیغاتی و برای خدمات کامپیوتری می‌توانید به خوبی خود و امکانات خود را معرفی کنید.

تیزر تبلیغاتی صادرات و واردات

دنیای تبلیغات همیشه روش‌های جدید از تبلیغات را برای تاجران معرفی می‌کندف که بتوانند موجودیت خود را در بازارهای داخلی و جهانی حفظ کنند. همان‌طور که می‌دانید، عرصۀ صادرات و واردات، تاجران بازارهای مختلف را به خوبی به هم نزدیک می‌کند، افرادی به دنبال خرید کالای خارجی هستند و البته عده‌ای نیز به دنبال تأمین و توزیع این کالا در کشور خود هستند؛ بازاریابی ویدئویی هدف‌مند در قالب تیزر تبلیغاتی صادرات و واردات می‌تواند با معرفی این دو حوزه به یکدیگر سود بسیار بالایی را داشته باشد.

تیزر تبلیغاتی هتل

هتل ها، می توانند مزایای قابل توجهی برای تیزرهای تبلیغاتی در فرایند بازاریابی خود به دست آورند. به نمایش گذاشتن تصاویر جذاب در قالب تیزر تبلیغاتی هتل می تواند به طور موثری پیشنهادات منحصر به فرد هتل را به نمایش بگذارد و شما می‌توانید تفاوت قبل از تبلیغات خود را به وضوح مشاهده کنید.

تیزر تبلیغاتی هیئت

محرم که می‌شود دلتان یک گوشه‌ی دنج می‌خواهد، شاید بارها خواستید که تنها باشید اما تیزر تبلیغاتی هیئت‌ را که می‌بینید ترغیب می‌شوید که در جمع باشید و فیض ببرید. مجالس عزاداری برای امام حسین(ع) و اهل بیت(ع)، سابقه‌ای طولانی دارد. نقل است که خود ائمه(ع)، برای امام حسین(ع) عزاداری می‌کردند و توصیه داشتند که شیعیان برای امام حسین(ع) مجالس عزا بر پا کنند.

تیزر تبلیغاتی همایش

همایش نوعی گردهمایی علمی و پژوهشی است که صاحب نظران برای یک موضوع گرد هم جمع می‌شوند تا به نتیجه ای مطلوب برسند.  برای ساخت تیزر تبلیغاتی همایش باید گفت شاید وقت بیشتری را از شما بگیرد به این دلیل که باید همه‌‌ی جوانب را در نظر بگیرید تا بتوانید تمام موارد یک همایش را برای مخاطبان خود بازگو کنید.

تیزر تبلیغاتی عطر و ادکلن

در ساخت تیزر تبلیغاتی عطر و ادکلن باید به مواردی مثل انتخاب بازیگر هم توجه بسزایی کرد، آن ها باید قابلیت اینکه راحیه‌ی خوشبویی را که می‌بویند به خوبی به نمایش بگذارند و در صحنه‌های دراماتیک خوب جلوه کنند.

تیزر تبلیغاتی عینک

عینک وسیله‌ی مهمی است که در شرایط‌های مختلف به آن نیاز پیدا می‌کنیم ممکن است چشم شما ضعیف باشد و به عینک طبی نیاز داشته باشید و یا در تابستان از شدت نور، عینک را یک لحظه از چشم خود جدا نکنید. برای خرید عینک به دلیل حساسیتی که روی چشم وجود دارد اعتبار فروشنده بسیار مهم است.

در تیزر تبلیغاتی عینک با توجه به همه جوانب و استانداردها باید ساخت تیزر را به شکلی انجام دهید که از نوع فریم یک عینک گرفته تا جنس آن‌ها بخوبی در تیزر برای مخاطب مشخص باشد.

تیزر تبلیغاتی مدرسه غیر انتفاعی

مدارس غیر دولتی یا غیر انتفاعی به مدارسی گفته می‌شود که هزینه‌های مدرسه به عهده‌ی خود والدین می‌باشد و از والدین شهریه دریافت می‌شود. البته به همین علت، مدارس غیر دولتی امکانات بیشتری نسبت به مدارس دولتی دارند. در ساخت تیزر تبلیغاتی مدرسه غیر انتفاعی تمام امکانات اعم از جمعیت بچه‌ها که کمتر هستند و برنامه‌های فوق برنامه که در پیشرفت بچه‌ها بسزا بوده، باید در تیزر نمایش داده شود، به این دلیل که هر ساله تعداد زیادی از والدین برای آموزش بهتر به دنبال بهترین مدرسه‌ هستند.

 

تیزر تبلیغاتی فرش

همه‌ی پژوهشگران بدون چون و چرا بر این نکته واقف هستند که قالی و قالی‌بافی از آسیا شروع شده‌است. پژوهشگران بر این عقیده‌اند که ترکستان، ایران و قفقاز باید مهد اولیهٔ این هنر باشد.

با وجود شهرت و قدمت هزاران ساله ولی باز هم فرش ایرانی بین مردم ایران ناشناخته است؛ کمتر کسی می‌تواند با دیدن فرشی محل بافت آن را حدس بزند و در مورد خصوصیات باارزش آن صحبت کند، بنابراین آیا شما می‌توانید به خوبی ساخت تیزر تبلیغاتی فرش را بسازید که تمام این نکته‎‌‌های یک فرش خوب را بازگو کند؟ اگر این طور است شما در ساخت تیزر موفق شده اید.

تیزر تبلیغاتی فیلم

بدون شک تولید یک فیلم یا تیزر تبلیغاتی به نکات بسیاری وابسته بوده و نیاز به دانش بالایی دارد، اما بعضا افرادی در این حوزه فعالیت می‌کنند که صرفا از روی تجربه به فیلمبردارانی خبره و کاربلد تبدیل شده‌اند؛ که از مهارت برای ساخت تیزر تبلیغاتی فیلم نیز استفاده می‌شود. تیزر فیلم‌ها که به شکل تریلر ساخته می‌شوند بسیار مورد قبول واقع شدند زیرا به خوبی خلاصه‌ای مفید از فیلم را نشان می‌دهند و بیننده را ترغیب به دیدن ان فیلم می‌کند.

تیزر تبلیغاتی قهوه خانه

کافه یا قهوه‌خانه محلی است عمومی که در آن چای و گاه غذاهای سبک به مشتری داده می‌شود. در چایخانه‌های ایران به‌جای سرو قهوه بیشتر چای، قلیان و انواع غذاهای سنتی ایرانی با موسیقی زندهٔ ایرانی ارائه می‌شود. در یک تیزر تبلیغاتی قهوه خانه به مواردی مثل بافت سنتی فضای قهوه خانه و امکاناتی که ارائه می‌دهند باید توجه داشته باشد.

تیزر تبلیغاتی صنعتی

ویدئوهای تبلیغاتی و صنعتی که به تیزر معروف هستند از سالها قبل نقش مهم و تاثیرگذاری در تبلیغات محصولات، کسب و کارها و خدمات شرکتها داشته اند. اما در گذشته  تلویزیون تنها فضای انتشار این تبلیغ‌ها بود. با ورود شبکه های اجتماعی وب سایت ها و دیگر رسانه های نوین به عرصه تبلیغات فضای گسترده تری برای انتشار تیزر تبلیغاتی صنعتی ایجاد شد.

تیزر تبلیغاتی صنایع چوبی

در حال حاضر انواع روش‌های تبلیغات اینترنتی برای بازاریابی مشاغل مختلف وجود دارد. اگر در زمینه چوب فعالیت دارید و برای محصولات و خدمات خود احتیاج به یک ویترین مجازی دارید و برای تبلیغ کسب و کار، محصولات و خدمات خود نیاز به تبلیغات اینترنتی دارید، هر کدام از کارخانه‌داران، عمده‌فروشان، واردکنندگان، سفارشی‌سازان وسایل چوبی، تک فروشان، سری سازان وسایل چوبی و مشاغل مربوط به ساخت وسایل چوبی و کلیه شغل‌هایی که با هم کار می‌کنند در تیزر تبلیغاتی صنایع چوب باید  دیده شوند.

تبزر تبلیغاتی صدا و سیما

بخش آگهی های تلویزیونی ایران مربوط به تیزرهای ایرانی می باشد که در طی ماه از شبکه های سراسری سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شوند. پس از ضبط کامل تیزرهای پخش شده در باکس های آگهی ها، از هر تیزر یک نسخه آماده و پس از گروه بندی در این بخش قرار می گیرد و شما می توانید در پایان هر ماه با مراجعه به گروه مربوطه تیزر مورد نظر خود را مشاهده می‌کنند.

تیزر تبلیغاتی صنایع دستی

صنایع دستی یا کاردستی نوعی کار است که در آن لوازم تزئینی و کاربردی تنها با استفاده از دست یا ابزار ساده ساخته می‌شود. معمولاً این کلمه به روش‌های سنتی ساختن کالاها و وسایل مختلف گفته می‌شود. استادکاری مخصوص هر یک از این موارد مهم‌ترین ملاک است. بنابراین برای تیزر تبلیغاتی صنایع دستی که مورد نظر شماست لازم است، تمام ویژگی‌ها و تاریخچه‌ی آن صنایع در تیزر آورده شود.

تیزر تبلیغاتی صندلی

تیزر تبلیغاتی کرم ضد آفتاب

ضدآفتاب یکی از مهمترین مراقبت‌های پوستی است که برای محافظت از پوست در برابر آفتاب و اشعه مضر UV ضروری است. هنگام انتخاب یک محصول ضدآفتاب، مهم است که انواع مختلفی که در دسترس هستند را در نظر بگیرید. برای ساخت تیزر تبلیغاتی کرم ضدآفتاب تمام موارد اعم از شیمیایی بودن یا معدنی بودن آن را مطرح کنید و نحوه‌ی استفاده و زمان آن را هم بیان کنید.

تیزر تبلیغاتی گیم نت

تیزر تبلیغاتی گل فروشی

پیدا کردن یک گلفروشی خوب برای خرید مناسبت ها و ارسال آن به سراسر ایران یکی از نکاتی است که بسیار حائیز اهمیت است، شما برای آنکه در میان رقبای خود حرف اول را بزنید برای ساخت تیز تبلیغاتی گل فروشی خود چه کرده‌اید؟

بهتر است حتما از تازه بودن گل‌ها اطمینان کامل به مشتریان خود بدهید. انواع گل‌ها و گدان‌ها و از تخصص شما در زمینه گل و گیاه مطمئن باشند از نکات بسیار مهم در ساخت تیزر است.

تیزر تبلیغاتی کفش

کفش‌ها را می‌توان به روش‌های گوناگونی دسته‌بندی کرد. برای نمونه، از دید ظاهر و روش محکم شدن کفش روی پا می‌توان کفش‌ها را به انواع بندی، سگک دار و بی بند تقسیم کرد. همچنین جنس کفش می‌تواند از چرم یا مواد دیگر باشد و به همین روی، می‌توان کفش‌های چرمی، پلاستیکی، کتانی، چوبی en و مانند آن را متمایز کرد.

از نظر جنسیت و سن و سال نیز می‌توان کفش‌ها را به گروه‌هایی مانند مردانه، زنانه و اسپورت (هر دو جنس)، بچه گانه (دخترانه و پسرانه) تقسیم کرد. از نظر کاربرد نیز کفش‌های معمولی، ورزشی، صنعتی و مانند آن قابل تشخیص هستند.برای ساخت یک تیزر تبلیغاتی کفش رعایت همه این موارد الزامی است.

تیزر تبلیغاتی کابینت

از کابینت جهت مدیریت بهتر فضای آشپزخانه با توجه به شرایط خاص مصرف کننده استفاده می‌شود. طراحی صحیح کابینت در آشپزخانه، موجب می‌شود تا فضای مفید و قابل استفاده آن آشپزخانه و سطح رفاه کاربر جهت پخت‌وپز و شست‌وشو ظروف افزایش یابد. طراحی داخلی کابینت در فضای مورد نظر بسیار مهم است و این نکته باید رعایت شود که باب سلیقه مخاطب باشد.

لازم به ذکر است کابینت‌ها به کابینت‌های تولید شده از فلز، چوب، ام‌دی‌اف، های گلاس، پی‌وی‌سی، ممبران یا وکیوم، روکش چوب یا ترکیبی تقسیم می‌شوند که نشان دادن آن‌ها و توضیحاتی مختصر در مورد خصوصیات آن‌ها در تیزر تبلیغاتی کابینت مهم است.

تیزر تبلیغاتی کارخانه

بخش‌های مختلف یک کارخانه به منظور تولید، انبار و ارسال یک کالا در ارتباط با یکدیگر فعالیت می‌کنند. این بخش‌ها شامل مدیریت، سالن تولید، نگهبانی، حمل و نقل، حسابداری و… می‌باشد. هر کارخانه در حهت دستیابی به تولیدات به تعدادی دستگاه، ابزار و تجهیزات نیازمند است که در کنار نیروی انسانی بتواند از آنها بهره ببرد. اگر تا الان خدمات و امکانات کارخانه خود را تبلیغ نکردید بهتر است با ساخت یک تیزر تبیلغاتی کارخانه که خیلی قوی ساخته شده باشد وارد میدان رقابت شوید.

تیزر تبلیغاتی مبلمان

یکی از بهترین و پرکاربردترین لوازم خانگی مبل است. مبل فقط در خانه استفاده نمی شود بلکه در محیط های اداری و عمومی نیز برای نشستن و کارهای روزانه کاربرد دارد.

هر کدام از این مدل ها نیز با پارچه ها، رنگ ها و نوع های مختلف وجود دارند تا تمامی مشتریان را با هر سلیقه ای که دارند را اشباع کنند.

اتواع مبل‌ها شامل:

 •  مبل راحتی

 • مبل کلاسیک

 • مبل استیل

 • مبل اداری

 • مبل L شکل

 • مبل تختخواب شو

 • کاناپه

 • لاوست

لازم به ذکر است، برای ساخت تیزر تبلیغاتی مبلمان تمام نکاتی را که اعم از نوع و جنس و کاربرد مبل را شامل می‌شود، در تیزر خود لحاظ کنید و پر قدرت وارد شوید.

تیزر تبلیغاتی مغازه

مناطقی که کسب‌وکار مغازه‌دارها در آنجا رونق زیادی دارند، ارزش آن مغازه بسیار بالا می‌رود. مبلغ خرید مغازه به حدی بالاست که اصطلاحاً می‌گویند: ارزش این مغازه‌ها را براساس «وجب» تعیین می‌شود. اگر فکر اقتصادی شما خوب باشد برای رونق و فروش بهتر در کسب و کارتان تیزر تبلیغاتی مغازه را طوری بسازید که متفاوت بدرخشید.

تیزر نمایشگاه بین المللی

نمایشگاه جهانی نمایشگاه بزرگی است که برای نمایش دستاوردهای کشورها طراحی شده‌است، و هر چند سال یکبار در کشورهای مختلف جهان برگزار می‌شود. این نمایشگاه‌ها از مهم‌ترین نمایشگاه‌های برگزار شده در جهان محسوب می‌شوند که تحت نظر موسسهٔ دفتر نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار می‌شود، تیزر نمایشگاه بین المللی یکی از جذاب‌ترین و زیبا ترین تیزر ها است که به شکل بسیار حرفه ای ساخته می‌شود.

تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

اینستاگرام چهارمین نرم‌افزار پرهوادار موبایلی است. پس از کاهش کشمکش‌های بایت‌دنس با آمریکا، تیک‌تاک به‌عنوان رقیب اینستاگرام بیشتر مطرح شد. شما میدانید که تیزر تبلیغاتی اینستاگرام به دلیل داشتن مخاطبان خاص خود بیشترین بازدید را خواهد داشت، بنابرین برای تبلیغ پیج خود قیمت‌های مختلفیدر تیزرهای تبلیغاتی اینستاگرام به شما پیشنهاد می‌شود که متناسب با کسب وکار شماست و شما می توانید بهترین فروش را بعد از تبلیغات داشته باشید.

تیزر تبلیغاتی انیمیشن

انیمیشن یا پویانمایی، روشی در ساخت فیلم سینمایی است که در آن تصاویر ثابت، بر اساس سلسقه کارگردان مدیریت می‌شوند. زمانی که این تصاویر به صورت پیوسته و با سرعت خاصی پشت سر هم به نمایش دربیایند، تیزر تبلیغاتی انیمیشن، این توهم در ذهن بیننده به وجود می‌آید که جسمی در حال حرکت است یا شخصیتی زنده است. تیزر تبلیغاتی انیمیشنی باید خیلی قوی ساخته شود تا مخاطب خود را جذب کند.

تیزر تبلیغاتی ام دی اف

ام دی اف  جزو فراورده‌های چوبی محسوب می‌شود. ام‌دی‌اف نوعی تخته فیبر است که به روش خشک تولید می‌شود، ام دی اف را می‌توان با روکش‌های مختلف و طرح‌های متنوع جلوه‌ای دیگر به محیط خود بدهید. یکی دیگر از راه‌های فروش ساخت تیزر تبلیغاتی ام دی اف است که فروش شما را چند برابر خواهد کرد.

تیزر تبلیغاتی یادواره شهدا

پیام و آرمان های شهدا به نسل امروز و جوانان از جمله اهداف برگزاری یادواره های شهدا است، نیاز امروز جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان آشنایی کامل با اهداف و آرمان های شهدا است. گاهی موسیقی‌هایی که برای تیزر تبلیغاتی یادآواره شهدا ساخته می‌شود بسیار می‌تواند تاثیرگزار باشد. بنابراین به تمام زوایا باید توجه کنید.

تیزر تبلیغاتی یوگا

یوگا مجموعه‌ای از فعالیت‌های جسمی، ذهنی، و روحانی است که در هند باستان بوجود آمده است. یوگا همچنین یکی از شش مکتب فلسفی آستیکه (ارتدکس) در فلسفه سنتی هندو است. ریشه یابی دقیق این ورزش که توسط چه شخصی و دقیقاً چگونه به‌وجود آمده کمابیش ناممکن است، شما ممکن است به یوگا علاقه ای نداشته باشید اما با دیدن تیزر تبلیغاتی یوگا که بسیار لطیف و خوب ساخته شده هم علاقه و هم کشش برای انجام یوگا پیدا می‌کنید.

تیزر تبلیغاتی ساختمان سازی

ساختمان‌سازی معمولاً فرایندی زمان‌بر است، اما در دهه‌های اخیر با استفاده از قطعات پیش‌ساخته می‌توان ساخت ساختمان‌ها را سریع‌تر به پایان رساند، ساختمان سازی انواع مختلف دارد که اصلی ترین آن فلزی است. تیزر تبلیغاتی ساختمان سازی حرفه‌ای باعث می شود هم خیالتان از بابت خروجی کار راحت باشد و هم اینکه گروه حرفه ای نسبت به نیاز مخاطب شما اطمینان کامل پیدا خواهد کرد. داشتن یک سناریوی جذاب که بتواند همراه با تصاویری چشم نواز بنای شما را به خوبی نشان بدهد یکی دیگر از آلمان های بهتر دیده شدن تیزر تبلیغاتی شما خواهد بود.

تیزر تبلیغاتی ورزشی

قالب تیزر باشگاه ورزشی قالبی بسیار زیبا و جذاب است. این قالب برای انواع تبلیغات ورزشی،فروشگاهی،ارائه محصول و… مناسب است.به راحتی با استفاده از   قالب‌های تیزر تبلیغاتی ورزشی جذاب و خاصی را بسازید و به مخاطبان خود ارائه دهید.کافیست تصاویر دلخواه و متن مورد نظر خود را جایگذاری کنید و خروجی بگیرید.

تیزر تبلیغاتی وکیل

حرفه وکالت از آثار مترتبه بر تجارت، پیروی نمی‌کند و بدین جهت، وکالت را نمی‌توان یک کسب و کار تلقی کرد. موید این حقیقت قانونی، سیاستهای کلی نظام در امور قضایی است که وکالت را در زیرمجموعه امور قضایی آورده‌است. تیزر تبلیغاتی وکیل می‌تواند معرف یک وکیل خوب و متبهر باشد.

تیزر تبلیغاتی دندانپزشکی

دندان‌پزشکی از رشته‌های پزشکی مرتبط با سلامت دهان و دندان استدندان‌پزشک به تشخیص و درمان بیماری‌های دهان و دندان می‌پردازد و از همین رو عنوان دهان‌پزشکی نیز ذکر شده‌است. تیزر تبلیغاتی دندانپزشکی متناسب با نوع فعالیتی که انجام می‌دهید متفاوت است.

تیزر تبلیغاتی دوربین مداربسته

ظهور دوربین های مداربسته باعث کاهش چشمگیر آمار جرم و جنایت گردیده و با ایجاد حس امنیت در جامعه، آرامش را به زندگی مردم هدیه داده است. دوربین های مدار بسته مدرن امروزی با بهره گیری از هوش مصنوعی و مجهز بودن به سنسورهای هوشمند قادر به ثبت پلاک خودرو، تشخیص چهره، ضبط صدا، ثبت ورود و خروج و غیره هستند.

تیزر تبلیغاتی روانشناسی

روان‌شناسی در تاریخچهٔ کوتاه خود، به گونه‌های متفاوتی تعریف شده‌است. اولین دسته از روان‌شناسان، حوزه کار خود را «مطالعه فعالیت ذهنی» می‌دانستند.

روان‌شناسی، تشریح‌کننده تلاش‌های توصیف‌کننده هوشیاری، رفتار و تأثیرات متقابل اجتماعی است. هر کسب و کار و شغلی برای موفقیت باید بتواند تبلیغات خوبی را درج کند. امروزه روانشناس های زیادی وجود دارند که تبلیغات خود را با تیزر تبلیغاتی روانشناسی پیش می‌برند.

تیزر تبلیغاتی آموزشگاه

 • آموزشگاه حقیقی: مانند موسیقی، ورزشی، فنی و حرفه‌ای، زبانهای خارجی، آشپزی، علوم رایانه آموزشگاه تعلیم رانندگی

 • آموزشگاه مجازی: آموزشگاه‌هایی که وجود خارجی ندارند و برای ارتباط با مخاطب خود از فناوری استفاده می‌کنند مانند اینترنت و رایانه، کتاب‌های الکترونیک، آموزشهای اینترنتی و… امروزه آموزشگاه‌های مجازی به دلیل کم هزینه بودن در حال محبوب تر شدن در بین ملت‌های مختلف است. با این حساب یک تیزر تبلیغاتی آموزشگاهی حرفه‌ای تاثیر بسزایی دارد.

تیزر تبلیغاتی زارا

برند زارا یک برند اسپانیایی پوشاک و زیورآلات است و کار خود را از شهر ارتشیو در گالیسیا آغاز کرد. تیزر تبلیغاتی زارا قطعا جایگاه ویژه‌ای برای مخاطبان خاص خود دارد. دارد برند زارا ناو سرفرماندهی گروه فروشگاه‌های زنجیره‌ای ایندیتکس محسوب می‌شود. لوگوی این برند مظهر دسترسی به کالا های لوکس و اقلام لوکس کمد لباس است. به همین دلیل است که فقط نام دارد و گویای سادگی، جمع و جور و قابل درک بودن برای همه دوستداران و طرفدارانش است.

تیزر تبلیغاتی آسانسور

آسانسور یکی از ابتدائی‌ترین ماشین‌های ساده ساخت دست بشر است که همواره به کمک او برای راحتتر کردن زندگی آمده‌ است. پایه‌گذار علمی و طراح آسانسورهای امروزی، دانشمند و ریاضی‌دان بزرگ، آتوود است. در تیزر تبلیغاتی آسانسور انواع آسانسورها را با مشخصات کامل معرفی کنید.

انواع آسانسورها

 • آسانسورهای کششی

 • آسانسورهای هیدرولیک

 • آسانسورهای پنوماتیک

تیزر تبلیغاتی آنلاین

ساخت تیزر تبلیغاتی بهترین روش برای دیجیتال مارکتینگ است، در ویدیتور می‌توانید به صورت آنلاین و بسیار ساده بدون نیاز به دانش فنی و سخت افزارهای پرهزینه، تیزر تبلیغاتی آنلاین فوق العاده حرفه ای برای کسب و کار خود بسازید.

 

تیزر تبلیغاتی آژانس مسافرتی

آژانس مسافرتی یا شرکت خدمات مسافرتی، به شرکتی اطلاق می‌شود که در زمینه ارائه خدمات گردشگری، جهانگردی و هواپیمایی به صورت خرده‌فروشی و عمده‌فروشی و پیش‌فروش، فعالیت می‌نماید.در تیزر تبلیغاتی آژانس مسافرتی بهترین مرجع برگزاری تورهای طبیعت گردی خود را مطرح کنید. علاوه بر تورهای طبیعت‌گردی، برنامه ریزی برای انواع سفرهای داخلی و خارجی،‌ تهیه و صدور بلیط برای پروازهای خارجی و داخلی، صدور بیمه نامه مسافرتی و رزرو هتل های خارجی و داخلی برای مسافران است.

تیزر تبلیغاتی باشگاه بدنسازی

در پرورش اندام وزن ورزشکاران اهمیت زیادی دارد و مقیاس دسته‌بندی آن‌هاست. در واقع ورزشکاران بر اساس عضله سازی و نمایش بهتر عضلات انتخاب می‌شوند بر این اساس هر چه قد بدنساز کوتاهتر باشد به معیارهای انتخاب نزدیک تر است زیرا شرط انتخاب تناسب عضلات و ورزیدگی آنها با وزن آنهاست.بنابرای تیزر تبلیغاتی باشگاه بدنسازی می‌تواند با موسیقی و حرکات ورزشی بسیار جذاب ساخته شود.

تیزر تبلیغاتی بیمه

در یک تیزر تبلیغاتی بیمه می‌توان اشاره کرد که در یک تقسیم‌بندی کلی، بیمه به دو دسته بیمه‌های اجتماعی و بیمه‌های بازرگانی تقسیم‌بندی می‌شود. بیمه‌های اجتماعی، عمدتاً بیمه‌های اجباری و ناشی از قانون هستند و مشخصه آن‌ها این است که شخص دیگری (مانند کارفرما) در پرداخت بخش زیادی از حق بیمه مشارکت دارد. در بیمه‌های اجتماعی، حق بیمه به‌صورت درصدی از دستمزد تعیین می‌شود؛ در حالی که در بیمه‌های بازرگانی حق بیمه متناسب با ریسک تعیین می‌شود. در ایران، سازمان تأمین اجتماعی مهم‌ترین مرجع بیمه‌های اجتماعی است.

تیزر تبلیغاتی بانک

بانک‌ها به عنوان عامل پرداخت‌کننده از طریق اجرای چک‌ها یا حساب‌های جاری مشتریان، فعالیت می‌کنند که چک‌های کشیده شده در وجه مشتریان در آن بانک را پرداخت می‌کنند و چک‌های سپرده به حساب‌های جاری مشتریان را جمع‌آوری می‌کنند. در تیزر تبلیغاتی بانک قانون بانکداری بر اساس یک تحلیل قراردادی از روابط بین بانک و مشتری را نیز مطرح کنید.

تیزر تبلیغاتی پوشاک زنانه

لباس ها و پوشاک زنانه انواع مختلفی دارند که می تواند با توجه به موقعیت، مکان، استایل و بسیاری دیگر متفاوت باشد. از لباس های مجلسی گرفته تا لباس های خانگی، از مانتوهای اداری گرفته تا لباس برای مهمانی های خودمانی و … . لباس های مجلسی اغلب پر زرق و برق بوده و برای میهمانی های رسمی و نیمه رسمی مناسب هستند و لباس های خانگی قیمت کمتری دارند اما متنوع تر هستند هرچند که انتخاب از بین آن ها کار سختی نیست. تمام این تفاوت‌ها را می‌توانید در تیزر تبلیغاتی پوشاک زنانه بیان کنید تا مخاطب خود را به خوبی جذب کنید.

 

 

 

 

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان جهت تیزر تبلیغاتی  اختصاصی با مشاوران مرکز تماس آرنا ویژن در ارتباط باشید!