circle-5

طراحی سایت بیمارستان

به صفحه طراحی سایت بیمارستان خوش آمدید. ما در آرنا ویژن با بیش از یک دهه تجربه در زمینه طراحی و پیاده سازی وب سایت  و راه اندازی فروشگاه‌های آنلاین اختصاصی، برای راه اندازی سایت بیمارستان منحصربفرد در کنار شما هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مشاوران واحد ارتباط با مشتریان آرنا ویژن تماس بگیرید!

بیمارستان
ball
circle
traingle2
donut

ثبت سفارش طراحی سایت بیمارستان

برای دریافت مشاوره رایگان پیش از ثبت سفارش طراحی سایت بیمارستان اختصاصی، کافی است با شماره بخش ارتباط با مشتریان آرنا ویژن تماس بگیرید. همکاران ما در ساعات اداری روزهای غیر تعطیل آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.

طراحی سایت بیمارستان چقدر زمان می برد؟

پاسخ دقیق به این سوال بدون دانستن جزئیات مدنظر شما برای انجام پروژه تقریبا ممکن نیست. طراحی سایت بیمارستان  با قالب و کدنویسی اختصاصی کار هزینه‌بر و زمان‌برتری در مقایسه با طراحی سایت آتلیه با استفاده از قابلیت‌ قالب‌های وردپرسی است. ماژول‌های مدنظر شما، قابلیت‌هایی نظیر سیستم‌های CRM و سیستم‌های حسابداری، طراحی و پیاده‌سازی اختصاصی صفحه اصلی و صفحات داخلی و جزئیات مهم دیگر همه در زمانبندی تحویل پروژه سایت بیمارستان تاثیر گذارند. اما به طور کلی طراحی سایت وردپرس در قالب وردپرس بین 1 الی 3 ماه و طراحی اختصاصی  سایت بیمارستان حداقل 3 ماه زمان لازم خواهد داشت.

قیمت طراحی سایت بیمارستان

تخمین و تعرفه قیمت طراحی سایت بیمارستان رابطه معناداری با جزئیات مدنظر کارفرما برای انجام پروژه دارد. به طور طبیعی هر چقدر ماژول‌ها، طراحی و کدنویسی سایت بیشتر ویژه‌سازی شود، زمان انجام پروژه طولانی‌تر و قیمت طراحی سایت بیمارستان بالاتر می‌رود.

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان جهت طراحی سایت بیمارستان اختصاصی با مشاوران مرکز تماس آرنا ویژن در ارتباط باشید!

 

چرا طراحی سایت را باید به آرناویژن بسپارید؟

تولید محتوا در هر قالب و شکلی؛ نه فقط احتیاج کسب‌وکارها که روش درآمدزایی دامنه‌ی وسیعی از مشاغل فعال در جامعه‌ی امروز است. تیم تولید محتوای آرنا ویژن متشکل از یک هسته‌ی ایده‌پردازان و برنامه‌ریزان استراتژیک، طراحان، عکاسان، متخصصان تولید فیلم و کلیپ‌های تبلیغاتی در کنار شما مشتریان گرامی آماده‌ی ارائه‌ خدمات در بالاترین کیفیت خواهد بود. برای مشاهده رزومه آرنا ویژن و ثبت سفارش تولید محتوا کلیک کنید!

bgpath1
arna2
sphere
cube
circle-1
medal
heart4
heart3
heart2
heart1

امروزه اکثر بیمارانی که به دنبال خدمات درمانی هستند، جستجوی خود برای مراکز درمانی یا پزشک خوب را به صورت آنلاین انجام می‌دهند. بنابراین حضور ضعیف در وب می‌تواند تاثیر مستقیم بر کاهش بیماران یک مرکز درمانی یا پزشک داشته باشد. در ادامه این مطلب تصمیم داریم بیشتر در خصوص راه اندازی سایت بیمارستان و اهمیت طراحی سایت بیمارستان و مراکز درمانی صحبت کنیم.

طراحی سایت بیمارستانی چیست؟

وبسایت‌ها یکی از سریع‌ترین و راحت‌ترین راه‌ها برای دریافت اطلاعات مختلف از جمله کسب و کارها، محصولات، خدمات و غیره هستند. امروزه تقریبا هر صنعتی از صنعت حقوق، املاک، بهداشت و درمان و غیره بر ساخت سایت جذاب، پاسخگو و آموزنده تمرکز می‌کنند. زیرا از این واقعیت آگاه هستند که راه‌اندازی وبسایت برای گسترش کسب و کار آنها ضروری است. این مساله در خصوص صنعت بیمارستانی و درمانی و طراحی سایت بیمارستان نیز صادق است.

بیمارستان‌ها حجم زیادی اطلاعات برای ارائه دارند. با این حال زمان پخش بروشور برای ارائه‌ی اطلاعات مختلف به بیمار، به پایان رسیده است. همانطور که مردم به پلتفرم‌های آنلاین روی می‌آورند و برای یافتن پاسخ‌های خود جستجوهای آنلاین انجام می‌دهند، به احتمال زیاد برای خدمات درمانی نیز به صورت آنلاین سرچ می‌کنند. در این شرایط طراحی سایت بیمارستان اختصاصی می‌تواند بهترین راه برای برجسته کردن خدمات در کنار سایر اطلاعات مهم باشد.

چه یک کلینیک کوچک داشته باشید یا یک بیمارستان زنجیره‌ای بزرگ، داشتن یک وبسایت تجاری می‌تواند از بسیاری جهات برای شما و بیمارستان شما مفید باشد. اما این سوال پیش می‌اید که چگونه می‌توان یک طراحی سایت پزشکان خوب، جذاب و آموزنده داشته باشیم؟

اهمیت راه اندازی سایت بیمارستان

وبسایت پزشکی یا بیمارستانی به عنوان یک کلینیک مجازی عمل می‌کند که به برجسته کردن اهداف و سایر اطلاعات ارزشمند کمک می‌کند. مهم نیست که نام بیمارستان در منطقه یا شهر مورد نظر چقدر شناخته شده باشد، افراد به ندرت برای کسب اطلاعات مورد نظر خود وارد یک بیمارستان می‌شوند. آنها ترجیح می‌دهند پیش از آنکه به بیمارستانی مراجعه کنند، درباره‌ی خدمات آن، نام پزشکان، زمانبندی و نحوه نوبت‌گیری اطلاعات مهم را بدست آورند.

برای این هدف، طراحی سایت بیمارستان خوب از اهمیت زیادی برخوردار است. وب‌سایتی که ارائه می‌کنید، می‌تواند به عنوان بروشور بیمارستانی شما عمل کند و یک منبع اطلاعاتی مفید باشد. بعلاوه طراحی سایت درمانگاه می‌تواند به بیماران کمک کند تا جزئیات مربوط به نوبت‌گیری و موارد دیگر را نیز دریافت کنند.

طراحی وب سایت برای بیمارستان به عنوان منبع اطلاعاتی خواهد بود که به شما کمک می‌کند، بیماران بیشتری را به کلینیک خود جذب کنید. اگرچه این مساله منوط به یک طراحی وبسایت بیمارستان جذاب و کاربردی است که به کاربران کمک می‌کند به راحتی اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند.

ویژگی های مهم سایت بیمارستانی

تا اینجا در خصوص اهمیت طراحی سایت مخصوص پزشکان و بیمارستان‌ها صحبت کردیم اما برخی از ویژگی‌های مهم سایت‌های بیمارستانی و درمانگاهی چیست؟ در ادامه در خصوص ویژگی‌های مهمی که در طراحی سایت بیمارستان باید به آنها توجه کرد، بیشتر صحبت خواهیم کرد.

ویژگی های مهم سایت بیمارستانی: 1. طراحی ساده و ناوبری راحت

ناوبری یا مسیریابی یکی از حیاتی‌ترین جنبه‌ها در طراحی سایت بیمارستان است. از آنجایی که اکثر افرادی که وارد سایت‌های بیمارستانی می‌شوند، عجله دارند و ترجیح می‌دهند سریعا اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند، ناوبری سایت باید واضح، مختصر و به راحتی قابل درک باشد. اگر وبسایت شما این معیارها را برآورده نسازد، بازدیدکنندگان برای یافتن سایت دیگر از صفحه شما خارج می‌شوند.

منوی سایت بیمارستان باید ساده و شفاف باشد و بعلاوه محتوای روی سایت باید به گونه‌ای باشد که افراد را برای مدت بیشتری روی وبسایت نگه دارد.

ویژگی های مهم سایت بیمارستانی: 2. طراحی سایت بیمارستان ریسپانسیو

طراحی وبسایت برای سازمان‌های بیمارستانی و پزشکی باید با استانداردهای سازگاری با موبایل امروزی مطابقت داشته باشد. اگر سایت شما ریسپانسیو نباشد، یعنی اگر به طور خودکار اندازه‌ی محتوا را با اندازه‌ی صفحه نمایش گوشی منطبق نسازد، احتمالا باید دوباره به فکر طراحی سایت بیمارستان باشید!

طراحی ریسپانسیو یا واکنش‌گرا به سایت شما امکان می‌دهد به صورت پویا تنظیم شود تا در مرورگرها و دستگاه‌هایی با هر شکل و اندازه نمایش داده شود. به این ترتیب بیماران یا خانواده‌هایشان مجبور به اسکرول کردن و زوم کردن برای یافتن شماره تلفن یا آدرس نیستند.

ویژگی های مهم سایت بیمارستانی: 3. بهینه سازی سایت برای موبایل

گوگل از سال 2015 رسما اعلام کرده است که بیشتر جستجوها در دستگاه‌های موبایل انجام می‌شود تا لپ تاپ. این مساله همراه با بروزرسانی الگوریتم‌های گوگل که سازگاری با تلفن همراه را برای رتبه‌بندی سایت‌ها در نظر می‌گیرد، به این معنی است که یک وبسایت بهینه شده برای تلفن همراه باید داشته باشید.

عدم در نظر گرفتن این مساله در طراحی سایت بیمارستان، به این معنی است که شما با وبسایتی پیش می‌روید که از پتانسیل کامل خود استفاده نمی‌کند.

(برای اطلاع از قیمت طراحی سایت صرافی، قیمت طراحی سایت فرش و قیمت طراحی سایت طلافروشی به صفحات مربوطه رجوع کنید.)

امکانات وب سایت بیمارستان: 4. اطلاعات تماس، آدرس و ساعات کار

وبسایت بیمارستان باید ساعات کاری (برای بخش‌ها یا دفاتر خاص)، آدرس کامل، شماره تلفن، ایمیل و هر اطلاعات تماس دیگری را در مکان واضحی از سایت داشته باشد. این اطلاعات می‌تواند از طریق صفحه اصلی، در پیوند «تماس با ما» یا در پاورقی تمام صفحات در دسترس باشد.

با دسترسی آسان و واضح به این اطلاعات، اطمینان حاصل می‌کنید که افرادی که در مواقع اضطراری به سایت شما رجوع می‌کنند، می‌توانند به سرعت به بیمارستان بیایند و بدون اینکه با مشکل مواجه شوند، می‌توانند اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند.

در طراحی سایت بیمارستان مهم است که مطمئن شوید اطلاعات تماس شما در همه موارد یکسان است و تمام فهرست‌های صفحات رسانه‌های اجتماعی و حتی وبسایت، باید اطلاعات یکسانی از تماس، مکان و زمان‌بندی به اشتراک بگذارد.

امکانات وب سایت بیمارستان: 5. تصاویر و ویدئوهای مناسب

یک وبسایت بیمارستانی مطمئنا باید تصاویر خوبی نیز داشته باشد. البته ترجیحا سراغ عکس‌های تکراری پزشکان و پرستاران نروید. یک عکاس حرفه‌ای استخدام کنید تا چند عکس از کارکنان و پزشکان ثبت کند و آنها را با نقل‌قول‌هایی از آنها روی سایت قرار دهید. این تصاویر می‌توانند جلوه‌ی دقیق‌تری از بیمارستان و خدمات شما را نمایش دهند.

مردم معمولا در مورد خدمات پزشکی بسیار حساس هستند. از این رو کار روی طراحی سایت بیمارستان و ارائه‌ی اطلاعات و تصاویر واقعی می‌تواند نقش مهمی در جلب توجه و رضایت بیماران داشته باشد.

(از صفحه مربوط به قیمت طراحی سایت سازمانی، قیمت طراحی سایت سالن زیبایی، قیمت طراحی سایت هنری و قیمت طراحی سایت صنعتی بازدید کنید.)

مزایای طراحی سایت بیمارستان و مراکز درمانی

همانطور که گفتیم افراد معمولا اطلاعات مختلف در خصوص بیمارستان‌ها و مراکز درمانی را از طریق اینترنت جستجو می‌کنند و همین مساله اهمیت طراحی سایت بیمارستان را نشان می‌دهد. داشتن یک وبسایت به شما این امکان را می‌دهد تا تمام جزئیات بیمارستان از اطلاعات پزشکان گرفته تا فناوری‌های مورد استفاده و غیره را برجسته کنید.

از مزایای طراحی وبسایت بیمارستان و مراکز درمانی می‌توان به رقابت با سایر رقبا و برجسته کردن امکانات یک بیمارستان اشاره کردحضور آنلاین بیمارستان‌ها و مراکز درمانی بعلاوه نقش مهمی در جلب نظر افراد و بیماران خواهد داشت.

قالب های مناسب برای ساخت وبسایت بیمارستان

یکی از قالب‌های مناسب برای طراحی سایت بیمارستان، قالب وردپرس است که زمان راه‌اندازی و سفارشی‌سازی کمتری نیز خواهد داشت. در این سایت‌ها می‌توان تمام اطلاعات مهم از جمله نام پزشکان، زمان ویزیت، آدرس و غیره را درج کرد.

البته یک قالب مناسب برای ساخت وبسایت بیمارستان باید شامل ویژگی‌هایی مانند واکنش‌گرا و سازگاری با موبایل، سازگاری با استانداردهای سئو، سرعت بالا، ظاهر مدرن، امنیت بالا و غیره نیز باشد.

(برای اطلاع از قیمت طراحی لوگو، قیمت طراحی کاتالوگ و قیمت طراحی بروشور از صفحات مربوطه بازدید کنید.)

اهمیت سئو سایت بیمارستان

یکی از نکات مهم در پروسه‌ی طراحی سایت بیمارستان، توجه به مساله‌ی سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. احتمالا به این مساله فکر می‌کنید که با جستجوی نام بیمارستان، در لیست جستجوهای گوگل نمایش داده خواهید شد اما سئو به بهتر دیده شدن محتوا و سایت بیمارستانی شما کمک می‌کند.

سئو برای وبسایت بیمارستان و مراکز درمانی از اهمیت بالایی برخوردار است و همزمان یک سئوی ناکارآمد یا بر پایه‌ی اشتباه می‌تواند باعث حذف سایت از نتایج گوگل شود.

بهتر است در کنار ساخت و راه اندازی سایت بیمارستان، با راهنمایی کارشناسان سئوی حرفه‌ای، برای بهتر دیده شدن سایت و محتوای خود قدم بردارید.

(از صفحه طراحی UI/UX اپلیکیشن و طراحی UI/UX سایت بازدید کنید.)

ساخت و راه اندازی سایت بیمارستان چقدر زمان می برد؟

طراحی سایت بیمارستانی برای گسترش کسب و کار و جلب توجه بیماران یا خانواده‌های آنها می‌تواند بسیار تاثیرگذار و مهم باشد. احتمالا با انواع نمونه طراحی سایت بیمارستان مواجه شده‌اید که هر کدام ویژگی‌ها و پیچیدگی‌های خود را دارند.

بنابراین برای راه اندازی و ساخت سایت بیمارستان لازم است ابتدا امکانات سایت مورد نظر خود را تعیین کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد مدت زمان راه اندازی وبسایت بیمارستان می‌توانید با مشاوران آرنا ویژن تماس بگیرید.

قیمت طراحی سایت بیمارستان: ساخت سایت بیمارستان چقدر هزینه به همراه دارد؟

برای طراحی وبسایت مراکز درمانی و بیمارستانی، ابتدا باید نیازهای خود را تعیین کنید چرا که پیچیدگی و ویژگی‌های یک سایت بر قیمت طراحی سایت پزشکی تاثیرگذار خواهد بود. برای تعیین هزینه طراحی سایت بیمارستان می‌توانید با مشاوران آرنا ویژن تماس بگیرید.

 

 

circle-13

سوالات متداول

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان وب و گرافیک است.

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان وب و گرافیک است.

circle3
cube-2