صنایع دستی از سری محصولات همه پسند و جذاب است که بیشتر به منظور سوغاتی و هدیه خریداری می‌شود. طراحی وبسایت صنایع دستی (Craft website design) این پتانسیل را دارد که جهانی شود! طبق آمار، ایران سومین کشور تولید کننده صنایع دستی در دنیا است. ساخت وبسایت صنایع دستی فرصت خوبی برای معرفی شما به تمام دنیا است. برای اطلاع از قیمت طراحی سایت صنایع دستی با آرنا ویژن تماس بگیرید.

منظور از طراحی سایت صنایع دستی چیست؟

صنایع دستی محصولاتی خاص هستند که پیامی از هویت و فرهنگ را همراه دارند، به همین خاطر نمی‌توان آن‌ها را مثل محصولات دیگر در هر فروشگاه و مغازه‌ای پیدا کرد. این ویژگی باعث شده که فروشگاه های اینترنتی صنایع دستی یا طراحی سایت صنایع دستی طرفدار زیاد داشته باشند.

از طرفی دیگر، با بازار داغ دیجیتال مارکتینگ ساخت وبسایت برای هر شغل و حرفه‌ای از ملزومات است و گویا بدون وبسایت شغل و حرفه‌ی شما هویت ندارد!

طراحی وبسایت صنایعِ دَستی به منزله‌ی شعبه‌ی دوم کسب و کار شما و به‌عبارتی دیگر بازارچه صنایع دستی آنلاین شما است. باید شیک، منظم و برنامه‌ریزی شده توسط کارشناسان باتجربه، پیاده سازی شود.

(برای اطلاع از قیمت سئو سایت فروشگاهی، قیمت طراحی سایت صرافی و قیمت طراحی سایت شرکتی روی لینک مورد نظر کلیک کنید.)

مزایای طراحی و ساخت وبسایت فروشگاهی صنایع دستی

از صنایع دستی انتظارات خاصی می‌رود و نمی‌توان هر محصول و اثر هنری را به عنوان صنایع دستی قلمداد کرد. صنایع دستی کار دست با پشتیبانی فرهنگی و هویتی ملی است و این ویژگی باعث شده که از سایر محصولات متمایز باشد.

بازار فروش صنایع دستی بیشتر در روستاها و جمعیت عشایر بیشتر در دسترس است تا شهرهای بزرگ. در شهرها فروشگاه‌های خاصی روی فروش صنایع دستی متمرکز هستند. از مهم‌ترین مزایای طرحی و ساخت وبسایت فروشگاهی صنایع دستی دسترسی آسان به محصولات بدون محدودیت زمان و مکان است. از دیگر مزایای طراحی سایت صنایع دستی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برندینگ
  • معرفی محصولات
  • جذب مشتری بیشتر
  • فروش بیشتر

قیمت طراحی سایت صنایع دستی

برای فروش اینترنتی صنایع دستی، باید به فکر یک فروشگاه اینترنتی صنایع دستی کاربردی و حرفه‌ای، درخورِ محصولات ارزنده و قیمتی که با عشق و احساس ساخته شده است، باشد. با انگیزه‌ی جذب مشتری از نقاط مختلف دنیا، هزینه طراحی وبسایت صنایع دستی برایتان چندان گران هم نخواهد بود!

در کل طراحی سایت یکسری هزینه‌های استاندارد و یکسان دارد: مثل خرید هاست، خرید دامنه، خرید قالب و المنتور و اینجور موارد، و هزینه تیم متخصصی که قرار است طراحی UI/UX سایت، لوگو، سئو و بهینه‌سازی سایت و موارد اینچنینی را بر عهده بگیرد جداگانه محاسبه می‌شود. برای اطلاع از قیمت طراحی سایت صنایع دستی با آرنا ویژن تماس بگیرید.

هزینه راه اندازی سایت صنایع دستی بر اساس نوع بستری که برای پیاده‌سازی سایت انتخاب می‌شود (قالب آماده، وردپرس و کدنویسی اختصاصی) و همینطور تیم متخصص طراحان و تولید محتوا، کاملا متفاوت است.

(برای بررسی قیمت طراحی سایت هتل، قیمت طراحی سایت طلا فروشی و قیمت طراحی سایت فرش روی لینک مورد نظر کلیک کنید.)

اهمیت طراحی سایت صنایع دستی

ساخت سایت صنایع دستی مناسب چه کسانی است؟ فروشگاه‌های عرضه صنایع دستی و افرادیکه کارگاه‌های شخصی و کوچک دارند، با طراحی سایت، کسب و کارشان حسابی تکان می‌خورد.

اگر به عنوان یک هنرمند، استعداد و اشتیاقی به خلق قطعات زیبا و منحصر‌به‌فردی دارید، این حق شما است که نتیجه‌ی سال‌ها تجربه‌ و تمرین خود را برای مشتریان بالقوه به نمایش گذارید.  همین نکته دلیل اهمیت طراحی سایت صنایع دستی است تا بستری مناسب و کاربرپسند برای مشتریان بالقوه بسازد.

طراحی وبسایت صنایع دستی برای هر هنرمندی که به دنبال حضور آنلاین خود و دستیابی به مخاطبان بیشتری دارد، مهم است. یک وبسایت صنایع دستی با طراحی خوب و حرفه‌ای می‌تواند بیلبوردی جذاب به اندازه‌ی تمام جهان برای شما بسازد!

(برای بررسی قیمت طراحی سایت هتل، قیمت طراحی سایت طلا فروشی و قیمت طراحی سایت فرش روی لینک مورد نظر کلیک کنید.)

امکانات وبسایت صنایع دستی

ساخت وب‌سایت‌ صنایع دستی یک راه فوق‌العاده برای تعامل با مشتریان جدید و توسعه کسب و کار است. البته طراحی وب سایت صنایع دستی با توجه به هدف کارفرما، می‌تواند علاوه بر امکانات استاندارد، ویژگی‌های خاص و انحصاری داشته باشد. اما در کل امکانات وبسایت صنایع دستی شامل موارد زیر است:

ویژگی های سایت صنایع دستی: برند خاص خود را بسازید

یکی از عناصر مهم در ساخت سایت صنایع دستی طراحی لوگو و آرم ویژه و اختصاصی برای محصولات خلاقانه‌ی شما است. با این راهکار، فرصتی برای ساخت برند و تثبیت حضور آنلاین کسب و کارها ایجاد می‌شود.

(برای استعلام قیمت طراحی سایت ورزشی و ایده‌های ناب به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.)

ویژگی های طراحی وبسایت صنایعِ دستی: صفحه اصلی زیبا و جذاب

با طراحی سایت، کسب و کار شما هویت پیدا می‌کند، رقبا شما را می‌بینند، ایده می‌گیرید، با هنرمندان جدید آشنا می‌شوید و خیلی از موارد دیگر، اما به شرط اینکه حرفه‌ای و اصولی پیش روید.

در حال حاضر سایت‌های صنایع دستی موفقی در دنیا هستند و رقابت با آن‌ها کار چندان آسانی نیست. در صورتی موفق خواهید بود و کسب و کار اینترنتی شما جان می‌گیرد که کاربران شما را بپسندند!

از آنجاییکه کاربران گزینه‌های زیادی برای بررسی دارند، بیش از 3 الی 4 ثانیه روی وبسایت شما نمی‌مانند، اگر نتوانید در این چند ثانیه آن‌ها را درگیر نکنید، آن‌ها را از دست خواهید داد! صفحه اصلی جذاب، با ترکیب مناسب رنگ‌ها، چینش دقیق عکس‌ها و ناوبری آسان از ویژگی‌های مهم صفحه اصلی سایت است.

فرقی نمی‌کند که قصد راه‌ اندازی سایت فروش صنایع دستی خانگی را داشته باشید یا بخواهید برای یک سایت فروش صنایع دستی خانگی سایت بسازید. صفحه اول جذاب سایت با عنوان، بدنه و فوتر مناسب، رنگ‌های پویا و ناوبری ساده از الزامات است.

(در آرنا ویژن اطلاعات کاملی درباره قیمت طراحی سایت سالن زیبایی، قیمت طراحی سایت هنری و قیمت طراحی سایت سازمانی روی لینک مورد نظر کلیک کنید.)

امکانات سایت صنایع دستی: فروشگاه اینترنتی

قصد شما از طراحی سایت صنایع دستی چیست؟ می‌خواهید بصورت تخصصی روی برندینگ کار کنید یا قصد طراحی فروشگاه آنلاین صنایع دستی را دارید؟ برای طراحی سایت فروشگاهی باید محصولات را به درستی دسته‌بندی کنید. گالری عکس‌های جذاب با جزئیات دقیق و ایجاد درگاه پرداختی ایمن از ویژگی‌های مهم در طراحی فروشگاهی سایت صنایع دستی است.

ویژگی طراحی سایت صنایع دستی: ایجاد اعتماد

برای پایبندی مشتری، ایجاد حس اعتماد بهترین راهکار است. در طراحی و بسایت صنایعِ دستی با ایجاد راه‌های ارتباطی در سوشال مدیا، درج کردن آدرس، لوکیشن و تلفن می‌توان به مشتری این اطمینان را داد که شما همیشه در دسترس هستید.

امکانات طراحی سایت صنایع دستی: بخش درباره ما

بخش درباره‌ی ما را در طراحی وبسایت صنایع دستی جدی بگیرید! در بخش درباره‌ ما داستانی از تخصص خود را با کاربران درمیان بگذارید. از تخصص‌تان، از اساتیدی که با آن‌ها این هنر را آموختید و از شاگردان و متخصصان مجموعه‌اتان بنویسید. اجازه دهید که کاربران با شما رابطه عاطفی برقرار کنند. با این روش کاربران به شما اعتماد کرده و ارزش بیشتری برای محصولات دست ساز قائل می‌شوند.

(بهترین قیمت طراحی سایت رستوران را با ویژگی‌های جذاب را در صفحه مورد نظر مشاهده کنید.)

ویژگی ساخت سایت صنایع دستی: گالری تصاویر باکیفیت

وبسایت صنایع دستی باید مملو از عشق و احساس باشد! تصاویر گلیم، فرش و گبه، محصولات قلمزنی و شیشه‌گری، منبت کاری و مینا کار، سفال و چوب، خاتم کاری و طرح‌های جادویی ملیله دوزی و دواتگری می‌تواند دنیایی رؤیایی و جذاب بسازد که مخاطب ساعت‌ها از وبسایت شما چشم برندارد!

ویژگی طراحی وبسایت صنایع دَستی: وبلاگ

بگذارید هر وقت حرف کاردست درمیان است و یا هر وقت سوالی درباره‌ی صنایع دستی از گوگل پرسیده می‌شود، پای وبسایت شما در میان باشد! شما فقط با تهیه‌ی پست‌های وبلاگ متنوع می‌توانید به پایگاه اطلاعاتی صنایع دستی دست یابید. با ارائه بخش وبلاگ در طراحی سایت صنایع دستی می‌توانید بصورت رایگان ترافیک بیشتری بگیرید.

(برای اطلاع از قیمت طراحی سایت صنعتی، قیمت طراحی سایت حقوقی و قیمت طراحی سایت کافه روی لینک مورد نظر کلیک کنید.)

سئو سایت صنایع دستی

طراحی وب سایت صنایع دستی تنها اولین قدم برای حضور آنلاین شما برای تجارت صنایع دستی است، ولی برای حضور موفق راه طولانی در پیش‌رو دارید! برای حضور موفق، باید سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید.

سئو سایت صنایع دستی به منظور بهینه سازی برای موتورهای جستجو است. به این معنا که وقتی کاربر درباره‌ی صنایع دستی سؤالی دارد، شما می‌توانید گزینه‌ی مورد نظر او باشید.

برای بهبود دید سایت خود در موتورهای جستجو، نوع محتوای متنی، عنوان متن، توضیحات متا، توضیحات عکس، کلمات کلیدی و مواردی که کارشناس سئو عهده‌دار آن است، با وسواس زیاد انجام می‌شود.

طراحی وبسایت صنایعِ دستی بر اساس قواعد سئو، بجای اینکه یک مغازه در بازار دیجیتالی داشته باشید گویا یک برج برای خودتان ساخته‌اید! برای اینکه در رقابت داغ بازار دیجیتال حرفی برای گفتن داشته باشید، باید روی سئو سایت خود کار کنید.

(قیمت طراحی سایت پوشاک را با بهترین امکانات از آرنا ویژن بخواهید.)

طراحی سایت صنایع دستی چیست؟

  • ساخت سایت صنایع دستی به منظور معرفی محصولات به وسعت تمام دنیا است! با طراحی وبسایتِ صنایع دَستی شما گزینه‌ای دسترس برای هر فردی هستید که اطلاعاتی درباره صنایع دستی می‌خواهد.

هزینه ساخت وبسایت صنایع دستی چقدر است؟

  • قیمت طراحی سایت صنایع دستی با توجه به بستری که برای پیاده سازی سایت انتخاب می‌شود و تیم متبحری که قرار است روی سایت شما کار کنند، براورد می‌شود.

ساخت و راه اندازی سایت صنایع دستی چقدر زمان می برد؟

  • زمان راه اندازی سایت صنایع دستی متناسب با امکاناتی که دارد، نوع پلتفرم و طراحی حرفه‌ای متفاوت است.