circle-5

قدرت طراحی هویت بصری

طراحی هویت بصری چیست؟ هویت بصری نمایش متمایز یک برند است. به طور خاص، هر جزء قابل مشاهده، مانند لوگو یا ترکیب رنگ‌ها و هر آنچه که موجب شناسایی یک برند شود، مربوط به طراحی هویت بصری است. به همین‌خاطر در طراحی هویت بصری از المان‌های زیادی کمک گرفته می‌‍شود: موشن گرافی، انیمیشن‌ها، انواع آیکون‌ها و خیلی از موارد دیگر.

office-nobgc
ball
circle
traingle2
donut
inpg1-mb-img25

طراحی لوگو

لوگو نمادی است که بتوان از روی آن فوراً برند مورد نظر را شناسایی کرد. لوگو با استفاده از رنگ‌ها، شکل‌ها، تایپوگرافی و گاهی اوقات یک شعار نمایش می‌شود. طراحی لوگوی خوب، به طراحی گفته می‌شود که بتواند تجسم برند شما باشد و حس خوبی را القا کند.

inpg1-pc-img1
inpg1-pc-img29
inpg1-mb-img24
bgc2
inpg1-pc-img30
circle-10

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری در واقع طراحی اسنادی است که در هر شرکت یا دفتری مورد نیاز است. ست اداری، شامل سربرگ، کارت ویزیت، پاکت اداری، فولدر، لیبل و جلد سی‌دی، کاغذ یادداشت، برچسب اموال و خیلی از موارد دیگر است. هدف از طراحی ست اداری زیباسازی و تأثیرگذاری برند است.

inpg1-mb-img23

طراحی کاتالوگ

کاتالوگ، یک محصولِ مهم از حوزه طراحی هویت بصری است که محصولات یا خدمات شما را به مشتریان نمایش می‌دهد. طراحی کاتالوگ باید با در نظر گرفتن بالاترین استانداردها صورت بگیرد و تمام خدماتی را که قرار است به مشتریان ارائه دهید، با جزئیات بیان کند.

inpg1-pc-img3
inpg1-pc-img31
circle-11
inpg1-mb-img22
inpg1-pc-img4
inpg1-pc-img32

طراحی رزومه و پروفایل کمپانی

طراحی رزومه و پروفایل کمپانی برای بیان مشخصات، اهداف، چشم‌انداز و تاریخچه کسب و کار است. در برخی از شرکت‌ها، نحوه تأسیس، دلایل آن و معرفی اعضای کمپانی نیز شرح داده می‌شود. اما وارد کردن این موارد بدون رعایت اصول و استراتژی، بجای اینکه برند شما را تأثیرگذار و برجسته سازد، شاید اثرات معکوس داشته باشد.  

دریافت مشاوره رایگان

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

چرا طراحی سایت را باید به آرناویژن بسپارید؟

تولید محتوا در هر قالب و شکلی؛ نه فقط احتیاج کسب‌وکارها که روش درآمدزایی دامنه‌ی وسیعی از مشاغل فعال در جامعه‌ی امروز است. تیم تولید محتوای آرنا ویژن متشکل از یک هسته‌ی ایده‌پردازان و برنامه‌ریزان استراتژیک، طراحان، عکاسان، متخصصان تولید فیلم و کلیپ‌های تبلیغاتی در کنار شما مشتریان گرامی آماده‌ی ارائه‌ خدمات در بالاترین کیفیت خواهد بود. برای مشاهده رزومه آرنا ویژن و ثبت سفارش تولید محتوا کلیک کنید!

bgpath1
arna2
sphere
cube
circle-1
medal
heart4
heart3
heart2
heart1
circle-4

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان وب و گرافیک است.

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان وب و گرافیک است.

circle3
cube-2