circle-5

چرا به طراحی سایت نیاز دارید؟

آیا تاکنون به فکر گسترش کسب و کار خود افتاده‌اید؟ روش‌های مختلفی برای پیشرفت و شناخته شدن برند یا کسب و کار شما وجود دارد که یکی از آن‌ها راه‌اندازی یک وب سایت است. با ساخت یک وب سایت عالی با طراحی کامل می‌توانید قدمی جدی به سوی ارتقای کسب و کار خود بردارید. 

office-nobgc
ball
circle
traingle2
donut
inpg1-mb-img1

طراحی قالب سایت

طراحی قالب سایت چیزی است که ظاهر کلی یک وب سایت را ایجاد می‌کند و شامل فرآیند برنامه‌ریزی و ساخت اجزای سایت از ساختار و چیدمان گرفته تا تصاویر، رنگ‌ها، فونت و گرافیک است. طراحی قالب سایت دارای اجزای متعددی است که با هم کار می‌کنند تا تجربه‌ی نهایی یک وب‌سایت را ایجاد کنند. از جمله‌ی این اجزا می‌توان به طراحی گرافیک، طراحی تجربه کاربری (UX)، طراحی رابط، بهینه‌سازی موتور جستجو یا سئو (SEO) و تولید محتوا اشاره کرد. 

inpg1-pc-img1
inpg1-pc-img10
inpgs1-mb-img2
bgc2
inpg1-pc-img9
circle-10

پیاده سازی Front End

بعد از رایزنی و نهایی شدن طرح و قالب اصلی سایت، حالا نوبت به برنامه‌نویسان می‌رسد. برای پیاده‌سازی طرح، ابتدا برنامه‌نویسان فرانت‌اند وارد عمل می‌شوند. در فرانت‌اند، کدهای غیرقابل فهم برای کاربران، در قالب طرح‌های گرافیکی و بصری نمایش می‌شوند تا کارفرما به تفکیک از بخش‌های مختلف سایت آگاه شود. فرانت‌اند به دو بخش اصلی طراحی و توسعه کاربری تقسیم می‌شود. 

inpgs1-mb-img4

پیاده سازی Back End

بعد از طراحی در بخش فرانت‌اند، برنامه نویسی بک‌اند با کدنویسی‌ HTML, Javascript, Css و یا Laravel انجام می‌شود. پیاده‌سازی بک‌اند در پس زمینه اجرا می‌شود و به‌طور مستقیم با سیستم در ارتباط نیست؛ بلکه از طریق سرور به مرورگرها ارسال می‌شود. برنامه‌نویسی بک‌اند به نام Server Side هم معروف است. طرح پیاده‌سازی بک‌اند، با در نظر گرفتن قابلیت‌های پروژه، با استفاده از CMS مانند وردپرس، چند ماه زمان می‌برد.

inpg1-pc-img3
inpg1-pc-img11
circle-11
inpgs1-mb-img3
inpg1-pc-img4
inpg1-pc-img12

دیتا گذاری اولیه

بعد از کدنویسی و پیاده‌سازی سایت، حالا نوبت به وارد کردن اطلاعات است. در اینجا است که تیم تولید محتوا وارد عمل شده و با دیتاگذاری اولیه، سایت را برای کرول و بازدید کاربران آماده می‌کند. بازاریابی محتوایی با دیتاگذاری اولیه استارت می‌خورد.

inpgs1-mb-img5

طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی، برای معرفی موسسه یا سازمان، نه تنها برای مشتریان اختصاصی، بلکه برای تمامی کاربران اینترنت، طراحی می‌شود. طراحی سایت شرکتی خیلی خاص است و باید از سایت تجاری و فروشگاهی کاملا متمایز باشد. با طراحی سایت شرکتی، شما 24 ساعته در 7 روز هفته پذیرای 4 میلیون کاربر گوگل هستید! 

inpg1-pc-img5
inpg1-pc-img14
circle-11
inpgs1-mb-img6
inpg1-pc-img13
inpg1-pc-img6

طراحی سایت وردپرس

برای طراحی سایت، به یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) مثل وردپرس نیاز است، تا بدون نیاز به کدنویسی، سایت شخصی یا سایت فروشگاهی را با سرعت بالایی راه‌اندازی کرد. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوایی رایگان، با راه‌اندازی آسان است. انعطاف‌پذیری، امنیت بالا، قابلیت شخصی‌سازی و آپدیت آسان از ویژگی‌های منحصر به فرد کار با وردپرس است.

inpgs1-mb-img7

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی برعکس طراحی سایت شرکتی، هدفش این است که بازدیدکنندگان را به خرید ترغیب کند. سایت فروشگاهی باید با استفاده از رنگ‌ها، فونت‌ها، تصاویر، متن و گرافیک جذاب باشد تا کاربر را درگیر کند.

وبسایت فروشگاهی باید مورد اعتماد باشد و هویت برند قوی داشته باشد. ظاهر وب سایت فروشگاهی نیز باید کاملا کاربرپسند باشد و به آن‌ها کمک کند تا محصولات مورد نظر خود را به راحتی پیدا کرده و بررسی کنند. 

bgc4
inpg1-pc-img15
circle-11

دریافت مشاوره رایگان

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

چرا طراحی سایت را باید به آرناویژن بسپارید؟

تولید محتوا در هر قالب و شکلی؛ نه فقط احتیاج کسب‌وکارها که روش درآمدزایی دامنه‌ی وسیعی از مشاغل فعال در جامعه‌ی امروز است. تیم تولید محتوای آرنا ویژن متشکل از یک هسته‌ی ایده‌پردازان و برنامه‌ریزان استراتژیک، طراحان، عکاسان، متخصصان تولید فیلم و کلیپ‌های تبلیغاتی در کنار شما مشتریان گرامی آماده‌ی ارائه‌ خدمات در بالاترین کیفیت خواهد بود. برای مشاهده رزومه آرنا ویژن و ثبت سفارش تولید محتوا کلیک کنید!

bgpath1
arna2
sphere
cube
circle-1
medal
heart4
heart3
heart2
heart1
circle-4

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان وب و گرافیک است.

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان وب و گرافیک است.

circle3
cube-2