circle-5

طراحی سایت شرکتی

آیا تاکنون به فکر گسترش کسب و کار خود افتاده‌اید؟ روش‌های مختلفی برای پیشرفت و شناخته شدن برند یا کسب و کار شما وجود دارد که یکی از آن‌ها راه‌اندازی یک وب سایت است. با ساخت یک وب سایت عالی با طراحی کامل می‌توانید قدمی جدی به سوی ارتقای کسب و کار خود بردارید. 

office-nobgc
ball
circle
traingle2
donut
inpg1-mb-img1

طراحی قالب سایت

قالب وب سایت در واقع همان دکوراسیون شرکت آنلاین شما است. ترکیبی از رنگ‌ها با بلوک‌های مختلف، مثل نوشته، عکس، آرم و موارد دیگر. برای طراحی قالب سایت می‌توان به گالری متنوع طرح‌های از پیش آماده رفت و یا یک ایده‌ی نوین، بر اساس خواسته‌ی شما، اختصاصا از پایه طراحی کرد.

inpg1-pc-img1
inpg1-pc-img10
inpgs1-mb-img2
bgc2
inpg1-pc-img9
circle-10

پیاده سازی Front End

برنامه‌نویسان فرانت‌اند مسئولیت پیاده‌سازی اسکچ طراحان را در قالب کدهای استاندارد بر عهده دارند. توانایی برنامه‌نویسان فرانت‌اند در سرعت، دقت و استاندارد پیاده کردن این طرح‌ها خلاصه می‌شود. کدهای بخش فرانت‌اند در نهایت در اختیار واحد برنامه نویسی بک‌اند قرار می‌گیرد تا با اتصال این کدها به CMS مربوطه، سایت به مرحله عملیاتی برسد.

inpgs1-mb-img4

پیاده سازی Back End

طرح پیاده‌سازی شده توسط واحد فرانت‌اند در نهایت به واحد بک‌اند منتقل می‌شود. کدنویسی سایت، مطابق اقتضائات پروژه با زبان‌های کد نویسی CSS ،‌JavaScript ،‌HTML و یا Laravel انجام می‌شود. با درنظر گرفتن قابلیت‌های پروژه، استفاده و یا عدم استفاده از CMS آماده مثل وردپرس، این بخش از پروژه می‌تواند تا چندماه هم زمان ببرد.  

inpg1-pc-img3
inpg1-pc-img11
circle-11
inpgs1-mb-img3
inpg1-pc-img4
inpg1-pc-img12

دیتا گذاری اولیه

بعد از اینکه قالب آماده شد، حالا وقت وارد کردن اطلاعات است. در این بخش باید به سراغ تولید محتوا رفت. دیتا گذاری اولیه شامل وارد کردن انواع محتوا از لوگو گرفته تا محتوای متنی و تصویری است. محتوا، چرخه‌ی بازاریابی دیجیتال را راه می‌اندازد و هر چقدر قدرتمندتر باشد، تأثیرگذاری بیشتری خواهد داشت و برای مشتریانتان، محتوای همیشه سبز خواهد ماند.

دریافت مشاوره رایگان

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

چرا طراحی سایت را باید به آرناویژن بسپارید؟

تولید محتوا در هر قالب و شکلی؛ نه فقط احتیاج کسب‌وکارها که روش درآمدزایی دامنه‌ی وسیعی از مشاغل فعال در جامعه‌ی امروز است. تیم تولید محتوای آرنا ویژن متشکل از یک هسته‌ی ایده‌پردازان و برنامه‌ریزان استراتژیک، طراحان، عکاسان، متخصصان تولید فیلم و کلیپ‌های تبلیغاتی در کنار شما مشتریان گرامی آماده‌ی ارائه‌ خدمات در بالاترین کیفیت خواهد بود. برای مشاهده رزومه آرنا ویژن و ثبت سفارش تولید محتوا کلیک کنید!

bgpath1
arna2
sphere
cube
circle-1
medal
heart4
heart3
heart2
heart1
circle-4

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان وب و گرافیک است.

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان وب و گرافیک است.

circle3
cube-2