circle-5

اهمیت تولید محتوا

تولید محتوا مهم‌ترین و زمان‌برترین مسئولیت خدمات دیجیتال مارکتینگ است. چون قرار است که با محتوا معرفی شویم، با مخاطبان تعامل پیدا کنیم و مهم‌تر از همه به پول برسیم! محتوا بر اساس دانش فنی، به‌صورت نوشته، ویدئو، عکس، کتاب‌های الکترونیکی، توییت‌ها، اینفوگرافیک‌ها و تبلیغات ارائه می‌شود.

office-nobgc
ball
circle
traingle2
donut
inpg1-mb-img31

تولید محتوای متن

برای بازاریابان دیجیتال، محتوای متنی حکم پادشاه را دارد! محتوای متنی به موتورهای جستجو می‌گوید که چرا وب سایت شما باید رتبه بالایی داشته باشد. وبلاگ نویسی سنگ بنای بازاریابی محتوای موفق است. محتوای متنی همه کاره، کم هزینه و اغلب همیشه سبز است و باعث افزایش ترافیک ارگانیک می‌شود. با تمرکز بر روی کلمات و عبارت‌های کلیدی‌، به راحتی می‌توان پاسخگوی نیاز کاربر بود. محتوای متنی خوب، نقش مهمی در استراتژی سئو دارد.

inpg1-pc-img1
inpg1-pc-img33
inpg1-mb-img30
bgc2
inpg1-pc-img34
circle-10

تولید محتوای عکس

با تولید محتوای عکس مخاطبان را درگیر وب سایتتان کنید! عکس محتوای متنی شما را جذاب‌تر و احتمال خوانده شدن آن را بیشتر می‌کند. طبق آمار، محتوا عکس بازدید را 94 درصد افزایش می‌دهد! اصلا دلیل پرطرفدار بودن اینستاگرام همین تولید محتوای عکس است. البته انتخاب عکس‌های خلاقانه، باکیفیت و متناسب با موضوع، از ترفندهای کار است که فقط حرفه‌ای‌ها به آن دقت دارند.

inpg1-mb-img29

تولید محتوای ویدئو

تولید محتوا ویدئو، مخصوصا اگر از صفر تا صد کار خودتان باشد، برای گوگل خیلی ارزشمند است. تقریبا هیچ نوع محتوایی به اندازه‌ی ویدئو، مخاطبین را در وبسایت شما نگه نمی‌دارد. تولید محتوا ویدئو نسبت به محتوای متنی، به زمان و منابع بیشتری نیاز دارد، اما در عوض مشتری درک بهتری از خدمات پیدا خواهد کرد و احتمال اینکه شما را انتخاب کند خیلی زیاد است. و این دقیقا همان چیزی است که ما به دنبالش هستیم!  

inpg1-pc-img3
inpg1-pc-img35
circle-11
inpg1-mb-img28
inpg1-pc-img4
inpg1-pc-img36

عکاسی صنعتی

حتما همه با این جمله که یک عکس ارزش هزار کلمه دارد، آشنا هستید. برای تبلیغ برند و محصولات، عکاسی صنعتی جزء الزامات است. عکاسی صنعتی به منظور اهداف تجاری شکل گرفته و با به کار بردن ترفندهای مختلف برجسته‌سازی اطلاعات و کیفیت، توجه مشتری را برای سرمایه‌گذاری جلب می‌کند. وجود عکس، برای جلب نظر افرادیکه قرار است با یک نگاه گذری از صفحه وبسایت‌تان عبور کنند و درگیرتان شوند، عالی است.

inpg1-mb-img27

پرسونای مخاطبان

آنالیزِ دقیقِ آنچه که مشتری یا مخاطب می‌خواهد، نتیجه‌ی تهیه پرسونای مخاطبان است. با تهیه پرسونا، مشتری خود را می‌شناسید و دقیقا مطابق خواسته‌های او عمل می‌کنید. با شناخت دقیق مخاطبین، خیلی سریع می‌توانید آن‌ها را به هدفشان رسانده و به مشتری دائمی خود تبدیل کنید!

inpg1-pc-img3
inpg1-pc-img38
circle-11
inpg1-mb-img13
inpg1-pc-img4
inpg1-pc-img20

تقویم محتوایی

هر کار موفقی نیاز به برنامه‌ریزی دقیق دارد و برای تولید محتوای حساب شده، تقویم محتوایی ضروری است. با تقویم محتوایی حساب اینکه چه زمانی چه متنی و چه ویدئویی منتشر شود، مشخص می‌شود. تقویم محتوایی اصولی از هزینه‌های اضافه برای محتواهای بی‌فایده جلوگیری می‌کند. از طرفی باعث دلگرمی کارفرما است و تضمین می‌کند که کارها با نظم پیش می‌روند!

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
تولید محتوا در هر قالب و شکلی؛ نه فقط احتیاج کسب‌وکارها که روش درآمدزایی دامنه‌ی وسیعی از مشاغل فعال در جامعه‌ی امروز است. تیم تولید محتوای آرنا ویژن متشکل از یک هسته‌ی ایده‌پردازان و برنامه‌ریزان استراتژیک، طراحان، عکاسان، متخصصان تولید فیلم و کلیپ‌های تبلیغاتی در کنار شما مشتریان گرامی آماده‌ی ارائه‌ خدمات در بالاترین کیفیت خواهد بود. برای مشاهده رزومه آرنا ویژن و ثبت سفارش تولید محتوا کلیک کنید!تولید محتوا در هر قالب و شکلی؛ نه فقط احتیاج کسب‌وکارها که روش درآمدزایی دامنه‌ی وسیعی از مشاغل فعال در جامعه‌ی امروز است. تیم تولید محتوای آرنا ویژن متشکل از یک هسته‌ی ایده‌پردازان و برنامه‌ریزان استراتژیک، طراحان، عکاسان، متخصصان تولید فیلم و کلیپ‌های تبلیغاتی در کنار شما مشتریان گرامی آماده‌ی ارائه‌ خدمات در بالاترین کیفیت خواهد بود. برای مشاهده رزومه آرنا ویژن و ثبت سفارش تولید محتوا کلیک کنید!تولید محتوا در هر قالب و شکلی؛ نه فقط احتیاج کسب‌وکارها که روش درآمدزایی دامنه‌ی وسیعی از مشاغل فعال در جامعه‌ی امروز است. تیم تولید محتوای آرنا ویژن متشکل از یک هسته‌ی ایده‌پردازان و برنامه‌ریزان استراتژیک، طراحان، عکاسان، متخصصان تولید فیلم و کلیپ‌های تبلیغاتی در کنار شما مشتریان گرامی آماده‌ی ارائه‌ خدمات در بالاترین کیفیت خواهد بود. برای مشاهده رزومه آرنا ویژن و ثبت سفارش تولید محتوا کلیک کنید!تولید محتوا در هر قالب و شکلی؛ نه فقط احتیاج کسب‌وکارها که روش درآمدزایی دامنه‌ی وسیعی از مشاغل فعال در جامعه‌ی امروز است. تیم تولید محتوای آرنا ویژن متشکل از یک هسته‌ی ایده‌پردازان و برنامه‌ریزان استراتژیک، طراحان، عکاسان، متخصصان تولید فیلم و کلیپ‌های تبلیغاتی در کنار شما مشتریان گرامی آماده‌ی ارائه‌ خدمات در بالاترین کیفیت خواهد بود. برای مشاهده رزومه آرنا ویژن و ثبت سفارش تولید محتوا کلیک کنید!
بیشتر کمتر

دریافت مشاوره رایگان

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

چرا طراحی سایت را باید به آرناویژن بسپارید؟

تولید محتوا در هر قالب و شکلی؛ نه فقط احتیاج کسب‌وکارها که روش درآمدزایی دامنه‌ی وسیعی از مشاغل فعال در جامعه‌ی امروز است. تیم تولید محتوای آرنا ویژن متشکل از یک هسته‌ی ایده‌پردازان و برنامه‌ریزان استراتژیک، طراحان، عکاسان، متخصصان تولید فیلم و کلیپ‌های تبلیغاتی در کنار شما مشتریان گرامی آماده‌ی ارائه‌ خدمات در بالاترین کیفیت خواهد بود. برای مشاهده رزومه آرنا ویژن و ثبت سفارش تولید محتوا کلیک کنید!
bgpath1
arna2
sphere
cube
circle-1
medal
heart4
heart3
heart2
heart1
circle-4

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان وب و گرافیک است.

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان وب و گرافیک است.

circle3
cube-2